Фортификат форте №30 капсулы — Инструкция по применению

Склад
кожна капсула містить: лецитин соєвий — 750,0 мг (есенціальні фосфоліпіди з соєвих бобів) ; допоміжні речовини: олія соняшникова; капсула (желатин, сорбітол).

Енергетична цінність (калорійність) на 100 g (г) продукту: 698,68 kcal (ккал) / 2920,5 kJ (кДж).

Поживна (харчова) цінність на 100 g (г) продукту: білки — 21,36 g (г), вуглеводи — 13,81 g (г), жири — 62,0 g (г).

Не містить ГМО.

Рекомендації до споживання
лецитин є натуральним джерелом есенціальних фосфоліпідів. Рекомендується вживати як додаткове джерело есенціальних фосфоліпідів для створення оптимальних дієтологічних умов функціонування печінки.

Застереження при споживанні
індивідуальна чутливість до компонентів продукту. Есенціальні фосфоліпіди отримують з соєвих бобів, тому вони не рекомендовані людям, які страждають алергією на сою та її похідні. Вагітні жінки або жінки, які годують груддю, люди похилого віку або будь-яка особа з будь-яким захворюванням перед вживанням цього продукту повинні радитися з лікарем.

Цей продукт не призначений для діагностики, лікування або попередження будь-яких хвороб, не повинен використовуватись як замінник повноцінного раціону харчування.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Не застосовувати немовлятам і дітям віком до 12 років.

Не використовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці, або при порушенні цілісності упаковки.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Не є лікарським засобом.

Дозування і спосіб застосування:

приймати під час їжі по 1 капсулі 2 рази на день. Капсули ковтати цілими, запиваючи склянкою води.

Термін споживання
до 4 тижнів; в подальшому термін споживання узгоджується з лікарем.

Форма випуску
капсули масою 1100,0 мг ± 10 % по 15 шт. в блістері, по 2 блістери упаковці.

Умови зберігання
зберігати при температурі від 15 ºС до 25 ºС в оригінальній упаковці у захищеному від світла та вологи місці. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Строк придатності
3 роки від дати виготовлення.

Виробник
“Laboratorios Liconsa S.A.”, Avenida Miralcampo, 7 – Poligono industrial Miralcampo 19200, Azuqueca de Henares, Guadalajara, Spania // “Лабораторіоз Ліконса С.А.”, Авеніда Міралкампо, 7 — Полігоно індастріал Міралкампо 19200, Азукуека-де-Енарес, Гвадалахара, Іспанія.