ПерМин новый противопедикулезный 50 мл лосьон-спрей — Инструкция по применению

Склад лікарського засобу
діюча речовина: перметрин;

100 г препарату містить перметрину 1 г;

допоміжні речовини: С10-С11 ізопарафін, вазелін білий, алкіл оксиетил амонію фосфат, диетаноламін цетил фосфат і цетил фосфат, цетиловий спирт, метилгідроксипарабензоат (Е 218), імідосечовина, ароматична добавка, гліцерин, вода очищена. 

Лікарська форма
Крем-шампунь.

В’язка емульсія білого або білого з кремовим відтінком кольору, з характерним приємним запахом. 

Назва і місцезнаходження виробника
ЗАТ «Технолог», 20300, Україна, м. Умань Черкаської обл., вул. Мануїльського, 8.

Фармакотерапевтична група
Засоби, що діють на ектопаразитів, включаючи коростяних кліщів. Піретрини, включаючи синтетичні сполуки. Перметрин. Код АТС Р0ЗА С04.

Фармакологічні властивості.

Перметрин являє собою синтетичний інсектицид, активний проти вошей. Препарат відноситься до групи природних піретринів, що знаходяться в рослинах родини Compositae, і має сильну інсектицидну активність. Наявність перметрину визначається на волоссі протягом принаймні 10 днів після одноразового застосування. Дослідження in vitro показують, що перметрин має протипедикульозну та овоцидну дію щодо людських вошей на голові.

Перметрин діє на мембрану нервової клітини паразита, порушуючи проведення по натрієвих канальцях імпульсів, що регулюють поляризацію мембрани, викликаючи таким чином затримку реполяризації і параліч вошей. 

Показання для застосування
Лікування педикульозу.

Протипоказання
Підвищена чутливість до одного з компонентів, будь-якого синтетичного піретроїду або піретрину, а також до хризантенів. Гострі запальні захворювання шкіри волосяної частини голови, період вагітності та годування груддю, дитячий вік до 2 років. 

Належні заходи безпеки при застосуванні
У разі виникнення реакцій підвищеної чутливості потрібно припинити застосування препарату. Персонал, який проводить багаторазові обробки препаратом, повинен захищати руки гумовими рукавичками. 

Особливі застереження
Хоча перметрин не подразнює слизові оболонки очей, під час обробки препаратом необхідно запобігати потраплянню препарату в очі, а також ніс та ротову порожнину. У разі потрапляння на слизові оболонки їх потрібно промити проточною водою.

Застосовувати препарат на ушкодженій шкірі необхідно тільки під контролем лікаря. Випадкове застосування препарату внутрішньо малими дітьми може спричинити алкогольне отруєння.

Для запобігання зараженню від іншої людини необхідно одночасно провести обробку всіх заражених. Непотрібно проводити обробку у тих, у кого не знайдено вошей. Гребінці й щітки для волосся мають бути індивідуальними і їх необхідно добре вичистити після вичісування. Для знищення вошей і гнид на рушниках і постільній білизні їх необхідно випрати при температурі не менше 60 0С. 

Застосування у період вагітності або годування груддю
Безпека застосування препарату під час вагітності не встановлена, тому жінкам під час вагітності застосовувати препарат протипоказано.

У разі необхідності застосування препарату жінкам, що годують груддю, на період лікування необхідно припинити годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або під час роботи з іншими механізмами
Препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або під час роботи з іншими механізмами.

Діти
Безпека застосування препарату дітям до 2 років не встановлена, тому препарат не слід застосовувати цій віковій категорії пацієнтів.

Спосіб застосування та дози
Призначають зовнішньо. Перед застосуванням добре збовтати. Вимити голову звичайним шампунем, змити водою та просушити рушником. Нанести достатню кількість препарату на волосся і шкіру голови (особливо за вухами і на потилиці). Залишити на волоссі на 10 хвилин, потім змити водою.

Після миття рекомендується розчесати волосся густим гребінцем для видалення гнид.

Одноразового застосування достатньо для знищення інвазії вошами на голові.

Рідко коли виникає потреба у повторному застосуванні. Якщо живі воші з’являються принаймні через 7 днів після першого застосування, рекомендується повторна обробка. Варто уникати потрапляння препарату в очі. У випадку потрапляння препарату в очі, потрібно негайно промити водою. 

Передозування
Випадки передозування не встановлені.

Побічні ефекти
Зазвичай добре переноситься. Іноді під час лікування може спостерігатися свербіж. Зазвичай свербіж є наслідком самої інвазії вошами, але може тимчасово посилюватися під час лікування. Можуть також виникнути неприємні відчуття у волосяній частині голови, печіння, поколювання, оніміння, набряк, висипи на шкірі голови. 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій
Взаємодія з іншими лікарськими засобами не відзначалася.
Термін придатності
3 роки.

Умови зберігання
У захищеному від світла місці при температурі не вище 25 0С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка
По 50 г у контейнерах.

Категорія відпуску
Без рецепта.