Параникс шампунь после лечения педикулеза 100 мл — Инструкция по применению

Паранікс шампунь для застосування після лікування педикульозу

спеціально розроблений для використання разом з протипедикульозних спреєм від вошей Паранікс. М’яка формула кошти вимиває волосся, робить їх більш здоровими і блискучими, полегшує розчісування і забезпечує необхідний після лікування догляд. Полегшує вичісування вошей і гнид.


Спосіб застосування

Паранікс шампунь для застосування після лікування педикульозу слід застосовувати після використання протипедикульозних спрею від вошей Паранікс, а також після використання інших засобів від вошей.

  1. Нанесіть необхідну кількість шампуню на волосся і розподіліть його по всій довжині. Перед нанесенням шампуня змочувати волосся не потрібно. Потім додайте трохи води і ретельно вспеньте шампунь, після чого змийте теплою водою.
  2. Розчешіть мокре волосся густим гребінцем з тонкими зубцями, щоб вичесати мертвих вошей і гнид.

Запобіжні заходи:

Уникайте потрапляння шампуню в очі. У разі потрапляння в очі, негайно промийте великою кількістю води і, при необхідності, проконсультуйтеся з лікарем. Дозволено використовувати дітям у віці від 6 місяців. Містить метілізотіазолінон.


Склад

Аква, сульфат натрію лаурет, Кокамідопропілбетаїн, ПЕГ-4 Rapeseedamide, ПЕГ-3 дистеарат, хлорид натрію, децил глюкозид, ПЕГ-7 гліцерілкокоат, кератин, гідролізований кератин, Кельн, натрію Cocamphoacetate, екстракт Кінський каштан звичайний, ромашка DKSH Екстракт Niruri екстракт, Tussilago мачуха екстракт, екстракт кропиви Arvense, Пропіленгліколь, Cocamidopropylamine, оксид Лимонна кислота, ПЕГ-200 гідрогенізована глицерил пальмітат, етоксідігліколь, ПЕГ-10, тетранатрію ЕДТА, ВНТ, глюкоза, бензиловий спирт, метілхлорізотіазолінон, метілізотіазолінон.


Паранікс, завжди з тобою проти вошей

Головні воші можуть бути впертими маленькими істотами. До теперішнього моменту ви, ймовірно, втомилися від нескінченних мисливських експедицій вошей у волоссі вашої дитини. Paranix, лідер європейського ринку продуктів для обробки головних вошей, має все, що вам потрібно, щоб позбутися від головних вошей зручним і зручним способом. Paranix пропонує чудові рішення для обробки головних вошей для кожної потреби — кожен з них з подвійним дією — а також практичні поради та інструменти для лікування головних вошей і мінімізації (пере) зараження.


Виробник:

Сопродал Н.В., Індастріезон Равеншаут 8320, Тервантстраат 21 3583 Пааль-Беринген, Бельгія для Омега Фарма Інтернешнл НВ, Венековег 26 9810 Назарет, Бельгія


Дистриб’ютор

ТОВ «ОМЕГА ФАРМА УКРАЇНА», Україна, 02099, м .. Київ, вул. Бориспільська, 9; тел.: (38044) 220-37 74


Умови зберігання:

Зберігати при температурі від 2 ° С до 25 ° С в місці з помірною вологістю.