Наскар 15 г гель силиконовый для лечения рубцов — Инструкция по применению

Склад
суміш полісилоксанів.

Упаковка
По 15 г у тубі. По 1 тубі в картонній коробці.

Загальна характеристика
НАСКАР – гіпоалергенний, прозорий, швидковисихаючий силіконовий гель для лікування рубців різного походження.

Гель НАСКАР легко наноситься на всі ділянки шкіри, включаючи такі відкриті ділянки, як обличчя та шия; а також суглоби та волосяні частини без необхідності гоління.

Якщо використовувати гель відповідно до інструкції, він швидко висихає до форми тонкої силіконової плівки. Захисний шар, який є газопро­никним і водонепроникним, зволожує та захищає рубець від хімічного та бактеріального впливу, дозволяє рубцю нормалізувати цикл синтезу колагену.

Гель НАСКАР пом’якшує та розгладжує рубці, усуває свербіж і дискомфорт, почервоніння та зміни кольору рубців. Гель НАСКАР використовується для лікування всіх видів рубців, в тому числі в результаті: загальних хірургічних операцій, травм, застарілих ран, кесаревого розтину, опіків, укусів, акне та інших захворювань шкіри.

У Міжнародних клінічних рекомендаціях щодо лікування рубців зазначено, що «силіконовий гель треба застосовувати як першочергову терапію на початкових стадіях лікування рубців і в якості попередження утворення гіпертрофічних та келоїдних рубців».*

Спосіб застосування та дози
Переконайтеся, що рубець чистий та сухий. Нанесіть тонкий шар гелю НАСКАР на рубець та залиште висихати. Застосовуйте гель на уражені частини шкіри один або два рази на день, або за призначенням лікаря. Для досягнення найкращого результату необхідно забезпечити постійний контакт гелю з рубцем. За умови правильного використання гелю, він повністю висихає протягом 5–7 хвилин. Якщо на повне висихання потрібно більше часу, то, можливо, Ви наносите занадто багато гелю. Обережно промокніть надлишок гелю серветкою та залиште висихати. Як тільки гель висох, Ви можете наносити сонцезахисні засоби, косметику, здавлюючі пов’язки або гіпс.

Скільки мені потрібно гелю НАСКАР?

5 г гелю НАСКАР достатньо для лікування рубця розміром 2–3 см протягом щонайменше 60–90 днів.
15 г гелю НАСКАР достатньо для лікування рубця розміром 7–10 см протягом щонайменше 60–90 днів.
50 г гелю НАСКАР достатньо для лікування рубця площею 6×12 см2 протягом щонайменше 60–90 днів.
НАСКАР рекомендовано використовувати щонайменше 60–90 днів (24/7). Для більш застарілих рубців час використання може бути довшим. Використовуйте доти, поки покращення більше не буде спостерігатися.


Застереження

Не можна наносити гель на відкриті рани.
Не можна наносити гель на очі та слизові оболонки.
Гель не можна використовувати на інші ділянки шкіри без рекомендації лікаря.
Гель може залишати плями на одязі, якщо він не повністю висох.

Тільки для зовнішнього застосування. Припинити використання, якщо з’явилися подразнення та проконсультуватися з лікарем. Зберігати подалі від джерел тепла в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці. Зберігати при температурі не вище 25 °С.

Не використовувати після закінчення терміну придатності, що зазначений на упаковці.