Зетаргин 850 мг №30 капсулы — Инструкция по применению

Склад

діючі речовини: 1 капсула містить:

L-аргінін — 500мг

L-аспарагінова кислота — 250мг

Допоміжні речовини: желатин (капсула), гліцерин, стеарат магнія

Рекомендації до споживання

L-аргінін – амінокислота, яка належить до класу умовно незамінних амінокислот і є активним клітинним регулятором численних життєво важливих функцій організму, виявляє важливі в критичному стані організму протекторні ефекти.

Аргінін є одним з основних субстратів у циклі синтезу сечовини в печінці. Гіпоамоніємічний ефект препарату реалізується шляхом активації перетворення аміаку в сечовину. Чинить гепатопротекторну дію завдяки антиоксидантній, антигіпоксичній і мембраностабілізуючій активності, позитивно впливає на процеси енергозабезпечення в гепатоцитах. Аргінін є донатором оксиду азоту (NO), виступает в ролі його переносчика. Він покращує постачання ферментативних систем NO, бере участь у реакціях переміни, посилює очищення організму від накопичених продуктів обміну протеїнів.

Спостерігаються наступні ефекти при застосуванні капсул з аргініном: поліпшення трофіки м’язів, прискорення відновних процесів, поліпшення еректильної функції, зниження АД, покращення надходження інших амінокислот до м’язової тканини.

Препарат перешкоджає розвитку оксидантного стресу, захищає клітки від старіння, знижує утворення патологічного холестерину, збільшує коллатеральний кровоток, сприяє зниженню частоти стенокардічних нападів, збільшує витривалість.

Показання

Зетаргін рекомендується вживати при наступних захворюваннях:

атеросклероз судин серця і головного мозку, атеросклероз периферичних судин, діабетична ангіопатія, ішемічна хвороба серця, артеріальна гіпертензія, стани після перенесених гострого інфаркту міокарда та гострого порушення мозкового кровообігу, хронічна серцева недостатність, гіперхолестеринемія, стенокардія, гіпоксичні стани, астенічні стани в процесі реконвалесценції, в тому числі після інфекційних захворювань та оперативних втручань.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Діти віком до 12 років, вагітні та годуючі матері. Перед вживанням проконсультуйтесь з лікарем.

Спосіб застосування та дози

Дорослі та діти старше 12 років приймають по 1 капсула 1-2 рази на день. Для кращого засвоєння препарату капсули слід приймати празом з їжею, запиваючи достатньою кількістю води. Не розжовувати.

Термін вживання

Середній курс вживання 1 місяць. Можливість повторного курсу узгоджується з лікарем

Термін придатності

36 місяців

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці.

Упаковка

Капсули по 850 мг, 30 капсул у флаконі.

Дата виробництва та термін придатності, номер партії вказаний на упаковці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

EARTHʼS CREATION USA, 18 PAGE COURT, TRAVELERS REST, SC 29690, USA