Гиаль-Эроз №10 суппозитории вагинальные — Инструкция по применению

інструкція для застосування

Склад

1 супозиторій містить:

  • активні речовини:

гіалуронова кислота (у вигляді натрієвої солі) 5 mg (мг), сік листя алое-вера 60 mg (мг), екстракт квіток ромашки лікарської 50 mg (мг), екстракт центели азійської 60 mg (мг), олія обліпихова 60 mg (мг), олія чайного дерева 2 mg (мг), екстракт квіток календули лікарської 60 mg (мг), епігалокатехін галлат 50 mg (мг)

  • допоміжні речовини:

гідрогенізовані тригліцериди, пропіленгліколь, віск бджолиний.

Властивості

Активні компоненти супозиторіїв Гіаль-Ероз володіють зволожуючою, регенеративною, антисептичною, протизапальною діями для швидкого відновлення слизової оболонки піхви.

Гіалуронова кислота представляє собою полісахарид, що входить до складу багатьох тканин організму та відповідає за важливі біологічні функції. За рахунок полімерної природи, гіалуронова кислота здатна утримувати молекули води на поверхні слизових оболонок, що сприяє їх зволоженню. Поліпшує еластичність та пружність тканин, сприяє їх регенерації.

Сік алое поліпшує клітинний метаболізм, трофіку та регенерацію тканин, підвищує загальну неспецифічну резистентність та стійкість слизових оболонок до дії ушкоджуючих агентів.

Біологічно-активні речовини екстракту ромашки прискорюють регенерацію епітелію, мають протизапальні та антисептичні властивості. Завдяки вмісту хамазулену екстракт ромашки проявляє антиалергічну дію.

Екстракт центели азійської проявляє протизапальну та регенеративну дію, стимулює синтез колагену, надає ранозагоювальну дію без утворення рубцевої тканини, поліпшує трофіку тканин та пластичність судинної стінки.

Обліпихова олія чинить протизапальну, репаративну (ранозагоювальну) дію, обумовлену мембраностабілізуючим та антиоксидантним ефектами.

Олія чайного дерева проявляє високу протимікробну активність, здатна стимулювати регенерацію ушкодженої шкіри, сприяє епітелізації ран.

Екстракт календули володіє вираженими протизапальними, ранозагоювальними та антимікробними властивостями. Прискорює регенерацію тканин та захищає від появи грубого колоїду на місці пошкодження.

Епігалокатехін галлат (EGCG) володіє антиоксидантною, протизапальною та захисною дією. EGCG функціонує як потужний антиоксидант, запобігаючи окислювальному стресу в здорових клітинах, а також як антиангіогенний і протипухлинний агент.

Рекомендації щодо застосування

Супозиторії Гіаль-Ероз рекомендується застосовувати для зволоження та підсилення відновлювальних процесів в піхві при ерозії шийки матки, запальних, атрофічних та дистрофічних станах слизової оболонки, після малоінвазивних, інвазивних або агресивних методів лікування (діатермокоагуляції, лазерної терапії і кріотерапії шийки матки або піхви, аборту, введення сторонніх предметів), після вагінальних операцій з приводу випадіння стінок піхви, шийки та тіла матки, неспроможності тазового дна, при травматизації слизової оболонки сторонніми предметами.

Спосіб застосування та дози

Перед та після застосування супозиторіїв дотримуватись правил особистої гігієни: вимити руки. Супозиторії Гіаль-Ероз застосовувати один раз на добу перед сном. Супозиторій звільнити від стрипа безпосередньо перед застосуванням та ввести глибоко в піхву в положенні лежачи на спині, зігнувши ноги. Супозиторій не слід різати або ламати на частини. Тривалість застосування залежить від вираженості дискомфортних відчуттів, після досягнення бажаного ефекту рекомендовано застосовувати супозиторії ще протягом 2-3 днів.

Особливості щодо застосування

Не ковтати. Уникати потрапляння в очі.

Протипоказання

Підвищена чутливість (алергія) до будь-якого компоненту засобу.

Форма випуску

Супозиторії вагінальні. По 5 супозиторіїв у блістері, по 2 блістери в картонній коробці

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ºС.

Виробник

CYDONIA D.O.O., 75320, Lipa str. 73, Gracanica, Bosnia and Herzegovina.

ЦИДОНІА Д.О.О., 75320, вул. Ліпа, 73, Грачаніца, Боснія і Герцеговина.