Верта® – спеціальна добавка на основі екстракту коріння імбиру, націлена на запальні процеси в суглобах і хребті.

В 1 кишковорозчинній капсулі Верта® міститься 300 мг екстракту коріння імбиру.

В 1 упаковці: 60 капсул в блістерах.

Рекомендації щодо застосування: рекомендується як додаткове джерело гінгеролу (входить до складу кореня імбиру) з метою поліпшення функціонального стану опорно-рухової системи за рахунок зменшення ранкової скутості та припухлості суглобів, відновлення їхньої функції.
Ефект від прийому розвивається поступово протягом 2-3 тижнів ­безперервного прийому і накопичується при подальшому прийомі.

Рекомендована доза та схема прийому: по 1 капсулі 2-3 рази на добу під час прийому їжі, запиваючи питною водою.

Курс застосування: 1-2 місяці, в подальшому термін застосування узгоджувати з лікарем.

Вироблено в Україні.
Добавка дієтична.

Верта® – спеціальна добавка на основі екстракта коріння імбиру, націлена на запальні процеси в суглобах і хребті.

Екстракт кореня імбиру здавна використовується в медичній практиці для зменшення болю при захворюваннях суглобів, при ревматизмі, артрозах і артритах, набряках, розтягненнях, м’язових болях. Також імбир має сприятливу дію на травну систему: стимулює травлення і покращує секрецію шлунка. Тому використовується при поганому травленні, відрижці, метеоризмі.
В 1 капсулі Верта® міститься 300 мг екстракту коріння імбиру.

З метою протидії подразнення слизової шлунка з боку екстракта імбиру, у засобі використана кислотостійка капсула, яка розчиняється після переходу капсули зі шлунка до верхніх відділів кишечника.

Корень імбиру діє на організм з різних сторін:

  • сприяє зменшенню больових відчуттів, запалення, ранкової скутості і припухлості суглобів,
  • сприяє збільшенню обсягу рухів,
  • зменшує втому,
  • проявляє протизапальні та хондро-протекторні властивості, при цьому чинить благотворний вплив на органи травлення,
  • у осіб з надмірною масою тіла і осіб, які мають підвищене навантаження на опорно-рухову систему (спорт, фізична праця), сприяє збільшенню обсягу рухів і зменшує втому.

Верта® рекомендується:

  • пацієнтам, які скаржаться на хронічний біль і запалення в суглобах і хребті, в т.ч. пов’язані з артрозами, пацієнтам, які скаржаться на симптоми ранкової скутості і припухлості суглобів,
  • пацієнтам, які змушені тривало приймати НПЗП та скаржаться на проблеми з боку ШКТ (печія, біль і дискомфорт в епігастрії) – для них екстракт імбиру дає можливість зменшити щоденне дозування нестероїдних протизапальних засобів.