Баинвель Интенсив 50 мл №1 мазь — Инструкция по применению

ІНСТРУКЦІЯ
для медичного застосування препарату
  БАІНВЕЛЬ МАЗЬ ІНТЕНСИВ


                                                                           
Склад:
діючі речовини: 1 г мазі містить 0,06 г камфори природної, 0,06 г скипидару, 0,04 г олії евкаліптової, 0,02 г ментолу рацемічного, 0,014 г олії соснової хвої;
допоміжні речовини:
віск неіонний емульгований, поліетиленгліколю (макроголу) цетостеариловий ефір і спирт стеариловий, олія мінеральна, хвойний ефірно-олійний ароматизатор, метилпарагідроксибензоат (Е 218), пропілпарагідроксибензоат (Е 216), вода очищена.

Лікарська форма. Мазь.
Основні фізико-хімічні властивості: гомогенна м’яка мазь білого кольору із запахом ефірних олій.
  Фармакотерапевтична група. Засоби, що застосовуються місцево при суглобовому та м’язовому болю.  Код АТХ М02А Х10.
  Фармакологічні властивості.
Фармакодинаміка. Баінвель мазь інтенсив  – комбінований лікарський засіб для місцевого застосування. Терапевтична дія мазі обумовлена фармакологічними властивостями активних компонентів, які входять до її складу. Мазь чинить відволікаючу, протизапальну, місцеву подразнювальну та помірну антисептичну дії.
При втиранні в шкіру подразнює чутливі нервові закінчення шкіри та підшкірних тканин, розширює поверхневі судини, спричиняє відчуття жару, покращує кровопостачання шкіри та підшкірних тканин.
Фармакокінетика. Дослідження фармакокінетики камфори,  скипидару, евкаліптової олії і олії соснової хвої показують, що ці речовини всмоктуються як через шкіру, так і через дихальні шляхи (інгаляційно), а виводяться через легені або з сечею і фекаліями.
  Клінічні характеристики.
Показання.
Симптоматичне лікування ревматичного артриту, люмбаго, ішіасу, болю у спині, міалгії, артралгії, невралгії;  міозиту, при забиттях і розтягненнях; для лікувального і спортивного масажу.
  Протипоказання.
Підвищена чутливість до ефірних олій або інших компонентів препарату. Порушення цілісності шкіри, ушкодження шкіри, наприклад, внаслідок опіків, екзема, дерматит. Бронхіальна астма, коклюш, псевдокруп, схильність до судом.  Дитячий вік до 2 років. 
Особливі заходи безпеки.
Не допускати потрапляння препарату Баінвель мазі інтенсив  безпосередньо на слизові оболонки очей, рота або носа. У разі потрапляння мазі на слизові оболонки або в очі слід негайно промити їх великою кількістю води.
Після застосування препарату слід ретельно вимити руки, щоб запобігти контакту з обличчям, насамперед з очима. Необхідно звернути увагу на те, щоб діти не торкалися  ділянок шкіри, на які було нанесено препарат.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.
Взаємодія невідома.
У разі необхідності одночасного застосування будь-яких інших лікарських засобів слід проконсультуватися з лікарем.
  Особливості застосування.
Застосування у період вагітності або годування груддю.
Оскільки дослідження безпеки застосування препарату у період вагітності не проводилися в достатньому обсязі, не слід застосовувати мазь у період вагітності. У період годування груддю не наносити на груди.
  Здатність впливати на швидкість реакції  при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.
Жодного впливу на здатність керувати автотранспортом або іншими механізмами не спостерігалося. У разі виникнення побічних реакцій з боку нервової системи (запаморочення, збудження) слід бути обережним.  
  Спосіб застосування та дози.
Баінвель мазь інтенсив  наносити легкими рухами 2-3 рази на день на болючі ділянки тіла.
На ділянку тіла величиною з долоню достатньо смужки мазі довжиною близько 0,5-1 см. Мазь необхідно втирати до повного всмоктування в шкіру.
Препарат застосовують  до зникнення симптомів захворювання. Якщо скарги тривають після 5 днів лікування препаратом, потрібно обов’язково звернутися до лікаря.
Діти.
Не застосовувати дітям віком до 2 років. Не слід наносити на ділянки обличчя та шиї дітям до     6 років.
  Передозування.
Про випадки передозування до сьогодні не повідомлялося.
  Побічні реакції.
Алергічні реакції, включаючи почервоніння шкіри, висипання, свербіж, кропив’янку, контактний дерматит; головний біль, запаморочення, збудження, можливе виникнення судом, спричинене камфорою. У поодиноких випадках можуть виникати симптоми подразнення слизових оболонок, бронхоспазм. При довготривалому застосуванні на великі ділянки тіла можливе ураження  нирок.
  Термін придатності. 3 роки.
Не застосовувати препарат  після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.
  Умови зберігання.
Зберігати в оригінальній упаковці у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ºС.
 
Упаковка.  
По 50 г  або 75 г, або 100 г у тубі. По 1 тубі в картонній коробці.
Категорія відпуску. Без рецепта.  
Виробник.
Др. Тайсс Натурварен ГмбХ/Dr.Theiss Naturwaren GmbH.  
Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.
Міхелінштрассе, 10, 66424 Хомбург, Німеччина/Michelinstrasse, 10, 66424 Homburg, Germany.