Аптеранит 100 мл шампунь против вшей и гнид — Инструкция по применению

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ. Косметичний засіб.

Склад: Диметикон. Інші інгредієнти: деіонізірованная вода, парафін, стеаріловий спирт, гліцерин, пропіленгліколь, цетеарил-20.

 Перед застосуванням уважно ознайомтеся з рекомендаціями і способом застосування. Про воші: Головна воша — це небольшоя бескрилоя комаха, яке живе тільки на голові і харчується кров’ю. Пересувається за допомогою 3 пар ніг, які забезпечують її прикріплення до волосся. Довжина дорослої комахи становить 3-4 мм. Тривалість життя самки воші — 2-3 місяці. Протягом життя самка відкладає 200-300 яєць. Через 7 днів воша вилуплюється з яйця і виростає до розміру дорослої особини за 10 днів. Під час харчування воші виділяють слину, яка потрапляючи на волосяний покрив, викликає сильне роздратування і свербіння. Наявність в волоссі вошей або гнид визначається візуально, шляхом ретельного огляду волосяного покриву.

Про шампунь Аптераніт: Аптераніт є швидкодіючим протипедикульозними засобом, ефективним як проти вошей, так і проти гнид. Дія шампуню Аптераніт на відміну від інших засобів проти комах, що містять в своєму складі хімічні інсектициди або отрута, має фізичну природу. Диметикон в складі цього шампуню огортає воші і гниди, тим самим забезпечуючи їх зневоднення і виключаючи процес дихання, в результаті чого воші і гниди гинуть. Крім того, на відміну від препаратів попередніх поколінь, в складі яких містяться хімічні інсектициди, резистентність головних вошей до шампуню Аптераніт не розвивається. Після застосування шампуню, для запобігання ризику повторного інфікування, обробку волосся шампунем Аптераніт необхідно повторити через 7 днів.
Однієї упаковки Аптераніта досить для 4-х кратної обробки волосся.

Рекомендації і спосіб застосування. Педикульоз волосистої частини голови. Застосовують для знищення головних вошей і гнид у дорослих і дітей старше 2 років.
Правила застосування:

Необхідно переконатися в наявності вошей або гнид. За допомогою гребінця з тонкими зубчиками проти вошей, який ви знайдете в упаковці Аптераніта, при денному світлі ретельно перевірте волосся всіх членів сім’ї. Якщо у кого-то з членів сім’ї виявлено воші, для запобігання інфікування інших членів сім’ї, обробку волосся шампунем Аптераніт треба почати той же день. Також необхідно провести профілактичну обробку волосся всім контактують членам сім’ї.
— Легше проводити перевірку на сухому волоссі.
— Перш за все розпустіть волосся, і розчешіть їх, розділивши на невеликі пасма.
— Необхідно особливо ретельно оглянути місця, які найбільше інфікуються, наприклад коріння волосся, зона за вухами і потилицю.
— Для запобігання інфікування інших осіб, кожен раз після використання гребінець необхідно ретельно мити теплою водою з милом.

Нанесіть шампунь Аптераніт. Нанесіть достатню кількість шампуню Аптераніт на сухе волосся. Переконайтеся, що шампунь нанесено рівномірно по всій довжині волосся і на шкірі голови. Добре помасажуйте потиличну зону і місця за вухами у напрямку від коренів до кінчиків волосся. Для досягнення позитивного ефекту дуже важливо почекати 10 хвилин перш ніж змивати шампунь з волосся. Залежно від довжини волосся 100 мл шампуню вистачає для проведення 4 процедур.
Помийте волосся. Через 10 хвилин після нанесення додайте достатню кількість води, щоб утворилася піна. Ретельно промийте волосся, щоб змити весь шампунь і піну водою. Переконайтеся, що ретельно промили весь об’єм волосся.
Видаліть воші і гниди:
— Перш ніж сушити волосся видаліть мертві воші і гниди, використовуючи для цього гребінь з тонкими зубцями, що знаходиться в упаковці Аптераніта.
— Розчешіть мокре волосся спеціальним гребенем, який додається.
— Розділіть волосся на 4 частини від чола до потилиці і від одного вуха до іншого. Якщо волосся довге, можна окремо виділити кожну частину.
— Розділіть кожну частину на невеликі пасма так, щоб проглядалася шкіра голови.
— Використовуючи гребінець очистіть волосся від усіх наявних вошей і гнид.
— Кожну очищену від гнид пасмо відокремлюйте окремо на одну сторону.
— Для запобігання повторного інфікування, після очищення кожної пасма протирайте гребінь шматочком вати, а пасма розчісуйте кожен раз в напрямку від кореня до кінчика.

Повторіть процедуру через 7 днів. Проведіть обробку вошей шампунем Аптераніт через 7 днів ще раз, виконуючи перші 4 вище описаних кроки. За цей час проходить життєвий цикл воші. Таким чином будуть знищені особини, які вилупилися з яєць вже після першої процедури. Після цього повторювати обробку більше не потрібно — немає ніякого ризику інфікування.
Пам’ятайте про необхідність дезінфекції навколишнього середовища. Проведіть дезінфекцію одягу, постільної білизни, рушників і всіх інших речей, які були в контакті з волоссям (гребінь, щітка для віл