Наша кнопка:

Отримати код кнопки

 

Більше 10 років в Університеті менеджменту освіти здійснюється професійна підготовка компетентних менеджерів системи освіти України за магістерською програмою "Управління навчальним закладом".

Більше 10 років в Університеті менеджменту освіти здійснюється професійна підготовка компетентних менеджерів системи освіти України за магістерською програмою «Управління навчальним закладом». За цей час сотні наших  випускників отримали шанс реалізують свій  управлінський потенціал, впровадити  не лише на рівні закладів освіти, а й на рівні регіону.

До когорти управлінців нової генерації, на плечах яких лежатиме відповідальність за впровадження сучасних реформ освіти у складі студентів Інституту менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» з 1 грудня 2017 року долучилися вже діючі та майбутні менеджери закладів освіти України.

З 29 січня розпочалася перша сесія студентів груп УНЗ-17-Г1 та УНЗ-17-Г2, що нині добігає свого логічного завершення.

Кафедра педагогіки, управління та адміністрування знаходиться в постійному пошуку сучасних форм і методів навчання, колектив кафедри Zoya Ryabova Anna Tymoshko Ирина Сиданич Prykhodkina Nataliya Виктор Гладуш  Тетяна Махиня Irena Androszczuk не лише оновлює зміст освітньої програми відповідно до сучасних освітніх та управлінських тенденцій, а й забезпечує його тісну взаємодію з науковою та практичною складовими.

Яскравим прикладом такої взаємодії став перший Всеукраїнський науково-методологічний семінар «Наукова парадигма формування та розвитку професійної компетентності керівників сучасних закладів освіти»  кафедри педагогіки управління та адміністрування Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України за підтримки Вишгородської районної державної адміністрації. У роботі семінару, проведеного  на базі Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір’я» ( м. Вишгород)  взяли участь не лише магістри та аспіранти інституту, а й керівники навчальних закладів та вчителі Вишгородського району.

Під час семінару науковці та педагоги обговорювали такі напрямками, як: сучасні тенденції розвитку творчого потенціалу керівників закладів освіти, формування та розвиток організаційної культури керівників закладів освіти, позиціонування позитивного іміджу педагога в контексті конкурентно-спроможності закладів освіти на ринку освітніх послуг, теоретичні та прикладні аспекти формування комунікативної культури керівників закладів освіти, науково методичний супровід формування професійної компетентності керівника в системі післядипломної освіти. 

Педагогічний колектив «Сузір’я» на чолі з її директоркою Татьяна Волотовская презентував гостям свій проект під назвою «Формування професійної компетентності керівника нової української школи: практичний аспект». А учні подарували учасникам заходу концертну програму українською та німецькою мовами. Такий підхід повністю відобразив специфіку навчального закладу, який спеціалізується на вивченні іноземних мов.

Поза увагою під час навчання не залишилося і студентське дозвілля. Здобувачі освітніх послуг мали змогу насолодитися вишуканою грою акторів Національного академічного драматичного театра ім. І. Франка, ознайомитися із історичними закутками столиці та Вишгороду.

Колектив кафедри бажає магістрантам з новими силами повернутися до своїх безпосередніх міць роботи та з натхненням розпочати виконання отриманих завдань та написання курсових робіт.


Автор: admin

Дану статтю створила для Вас команда сайту http://www.suzirya.org.ua

Система Orphus

Cтворено: 2018-02-09  |  Правила передруку  |  Оцініть цю статтю: