Наша кнопка:

Отримати код кнопки

 

Всеукраїнський науково-методологічний семінар.

2 лютого 2018 року у Вишгородській спеціалізованій школі «Сузір’я» на базі кафедри педагогіки управління та адміністрування Навчально-наукового інституту менеджменту та психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України пройшов перший Всеукраїнський науково-методологічний семінар «Наукова парадигма формування та розвитку професійної компетентності керівників сучасних закладів освіти». Участь у семінарі взяли магістри та аспіранти  інституту, керівники навчальних закладів та вчителі Вишгородського району. 

Науково-методологічний захід  відкрила директор Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір’я» Тетяна Волотовська (Tatyana Volotovskaya), завдяки якій цей семінар став можливим саме у Вишгороді.

Привітали учасників голова Вишгородської районної державної адміністрації Вячеслав Савенок та начальник відділу освіти адміністрації Тетяна Фороща Татьяна Фороща.

Очільник району наголосив, що в час, коли  освітня галузь проходить реформування, для нього велика честь приймати такий захід у Вишгороді.  Вячеслав Савенок побажав успіхів у нелегкій праці та зауважив, що саме в їхніх руках майбутнє нашої держави тому спільними зусиллями потрібно робити все можливе, щоб сьогоднішні учні могли використати свої знання, вміння та навички в подальшому житті для розбудови та забезпечення розвитку і процвітання своєї країни. 

Начальник відділу освіти Вишгородської районної державної адміністрації Тетяна Фороща побажала плідно попрацювати, окресливши ті якості та риси, які необхідні сучасному керівнику для розбудови нової української школи.

Під час семінару науковці та педагоги обговорювали такі напрямками, як: сучасні тенденції розвитку творчого потенціалу керівників закладів освіти, формування та розвиток організаційної культури керівників закладів освіти, позиціонування позитивного іміджу педагога в контексті конкурентно-спроможності закладів освіти на ринку освітніх послуг, теоретичні та прикладні аспекти формування комунікативної культури керівників закладів освіти, науково методичний супровід формування професійної компетентності керівника в системі післядипломної освіти.

Педагогічний колектив «Сузір’я» презентував гостям свій проект під назвою «Формування професійної компетентності керівника нової української школи: практичний аспект». А учні подарували учасникам заходу концертну програму українською та німецькою мовами. Такий підхід повністю відобразив специфіку навчального закладу, який спеціалізується на вивченні іноземних мов.


Автор: admin

Дану статтю створила для Вас команда сайту http://www.suzirya.org.ua

Система Orphus

Cтворено: 2018-02-05  |  Правила передруку  |  Оцініть цю статтю: