Про харчування учнів 5-11 класів за кошти батьків

  • 13.09.2018

Харчуюча компанія ТОВ «ПОНТЕМ.УА» пропонує батькам учнів 5-11 класів та адміністрації навчального закладу запустити програму харчування за гроші батьків за талонами.

Механізм відпрацювання програми:

  • Батьки перераховують на рахунок ТОВ «ПОНТЕМ.УА» кошти на певну кількість обідів для своєї дитини, у банку отримують квитанцію (один обід коштує 20 грн).
  • Квитанція обмінюється у шеф-кухара їдальні на відповідну кількість талонів на обід.
  • Вранці дитина віддає талон класному керівнику для отримання обіду.
  • Меню однакове, лише більший вихід однієї порції.
  • Рахунок26000052605339

ОКПО (ЄДРПОУ) 40665499

МФО 300711

Печерська Філія ПАТ КБ «ПРИВАТ БАНК»

Отримувач ТОВ«ПОНТЕМ.УА»

З повагою, ТОВ «ПОНТЕМ.УА»

Запрошуємо!!! Святкуємо День знань...

  • 31.08.2018

Шановні наші найменші здобувачі освіти, першокласники та їх батьки, педагогічний та трудовий колективи навчального закладу!

Перший день Вересня. Для когось дзвенить перший дзвінок, для когось - черговий або останній, а для багатьох дзвінки вже відлунали. Але ми неодмінно згадуємо це тихе, але наполегливе звучання. Воно спонукає дітей до знань, а дорослим дозволяє згадати значення цього свята. День знань символ чистоти, доброти. Це початок навчального року! Це чудовий привід зібратися з думками і зануритися в бездонний океан науки.

То ж запрошуємо розділити з нами це свято, яке відбудеться

1.09.2018 року о 10:00 на пришкільній території  Вишгородської спеціалізованої  школи  «Сузіря». 

З повагою, директор та педагогічний колектив ВСШ «Сузіря»

Батьківські збори 1-А класу

  • 18.06.2018

До уваги батьків першокласників 1-А класу!

Батьківські збори  1-А класу відбудуться

21 червня 2018 р. (четвер) о 18 год 00 хв. 

Адміністрація школи

Шановні колеги, батьки нашого освітнього закладу!

  • 14.06.2018
 


Запрошуємо вас взяти участь у загальношкільній звітно-настановчій Конференції "Підсумки та плани на майбутнє".
Конференція відбудеться 19.06.2018 р. о 18:00 в приміщенні актової зали закладу.
У Програмі Конференції:
1. 9 місяців. Які вони були?
2. Звіт адміністрації.
3. Представлення новоприбулих педагогів.
4. Представлення класних керівників 5-х класів.
5. Анкетування для батьків 5-тикласників щодо визначення другої іноземної мови.
6. Гуртки та секції, які працюватимуть на базі навчального закладу у новому навчальному році.
7. Відзначення педагогічного та батьківського колективів за активну співпрацю.
8. Наші плани на 2018-2019н.р.
9. Винесення та обговорення пропозицій щодо покращення функціонування навчального закладу.
10. Питання та відповіді. 
Дуже чекаємо на зустріч та плідну співпрацю.
З повагою, адміністрація школи.

Ще раз про батьківські збори!!!

  • 12.06.2018

До уваги батьків першокласників!

Батьківські збори  1-Б, 1-В, 1-Г, 1-Д, 1-Е класів відбудуться

14 червня 2018 р. (четвер) о 18 год 00 хв. Про збори у 1-А класі буде повідомлено пізніше.

Адміністрація школи.

Списки дітей, зарахованих до 1-Е класу на 2018-2019 н. р. Класний керівник – Сипливчак Валентина Миколаївна

  • 12.06.2018

№ п/п

                          П.І.Б.

 

 

  1.  

Авер’янов Гліб Антонович

 

 

2

Базюк Софія Миколаївна

 

 

3

Баранюк Дарія Юріївна

 

 

4

Бережко Марія Констянтинівна

 

 

5

Білик Ярослава Олександрівна

 

 

6

Бондаренко Світлана Іванівна

 

 

7

Гриб Діна Віталіївна

 

 

8

Гриценко Єва Дмитрівна

 

 

9

Єпіхіна Дарина Андріївна

 

 

10

Кожан Єгор Олегович

 

 

11

Кононенко Евгенія Дмитрівна

 

 

12

Красножон Людмила Іванівна

 

 

13

Кучеренко Данило Сергійович

 

 

14

Левченко Ярослав Олександрович

 

 

15

Манжура Варвара Олексіївна

 

 

16

Маринич Макар Сергійович

 

 

17

Михайловська  Юліана Андріївна

 

 

18

Морква Валентина Микитівна

 

 

19

Нефьодова Євгенія Віталіївна

 

 

20

Палагеча Софія Андріївна

 

 

21

Письменна Ванесса Олександрівна

 

 

22

Підопригора Софія Олексіївна

 

 

23

Погрібна Віра Володимирівна

 

 

24

Рабчук Всеслав Русланович

 

 

25

Сингаївський Назарій Олександрович

 

 

26

Совгар Святослав Володимирович

 

 

27

Солопенко Іван Сергійович

 

 

28

Сонник Іван Сергійович

 

 

29

Статовська Вікторія Володимирівна

 

 

30

Хілько Богдан Дмитрович

 

 

31

Цюцик Аліна Іванівна

 

 

32

Чернота Софія Дмитрівна

 

 

33

Шевчук Аріна Русланівна

 

 

34

Юрченко Марія Олександрівна

 

 

Списки дітей, зарахованих до 1-Д класу на 2018-2019 н. р. (ПТ «Росток») Класний керівник – Ткач Світлана Борисівна

  • 12.06.2018

№ п/п

                          П.І.Б.

 

 

  1.  

Аленіна Марія Антонівна

 

 

2

Арнаут Кіра Геогргіївна

 

 

3

Бердієв  Давид Шахназарович

 

 

4

Бернацька Катерина Андріївна

 

 

5

Білоусова Ірина Максимівна

 

 

6

Бондаренко Андрій Олексійович

 

 

7

Борисенко Катерина Федорівна

 

 

8

Борисенко Мирон Ігорович

 

 

9

Варворкіна Амелія Антонівна

 

 

10

Войтенко Іван Андрійович

 

 

11

Гайдай  Амалія Олегівна

 

 

12

Гуминський Роман В'ячеславович

 

 

13

Дембіцька Мая Дмитрівна

 

 

14

Желтова Дарія Сергіївна

 

 

15

Зінченко  Вікторія Олександрівна

 

 

16

Казанцев  Денис Олександрович

 

 

17

Карпінська Віолетта Денисівна

 

 

18

Кікоть Матвій Ігорович

 

 

19

Лєонов Ростислав Антонович

 

 

20

Міненко Арсеній Владиславович

 

 

21

Наумов Іоран Євгенович

 

 

22

Нещерет Тарас В'ячеславович

 

 

23

Пачковський Антон Олександрович

 

 

24

Піддубна Поліна Анатоліївна

 

 

25

Роговенко Федір Володимирович

 

 

26

Рулевський Лев Русланович

 

 

27

Сігаєва Анна Ігорівна

 

 

28

Субота Максим Ігорович

 

 

29

Терехов Артем Валерійович

 

 

30

Тюркеджи Софія Сергіївна

 

 

31

Фесенко Дмитро Віталійович

 

 

32

Шаблій Анастасія Миколаївна

 

 

33

Яковенко Микола Олександрович

 

 

34

Якубенко Любов Трохимівна

                             

 

Списки дітей, зарахованих до 1-Г класу на 2018-2019 н. р. (за ПТ «Росток») Класний керівник – Глущенко Олена Олександрівна

  • 12.06.2018
  1.  

Андрієвський Андрій Олександрович

 

 

2

Богданов Артем Микитович

 

 

3

Ващук Артем Андрійович

 

 

4

Волик Маргарита Сергіївна

 

 

5

Гордєєва Маргарита Іванівна

 

 

6

Грицик Макарій Максимович

 

 

7

Гудз Соломія Володимирівна

 

 

8

Задорожна Варвара Михайлівна

 

 

9

Ішхнелі Єлизавета Романівна

 

 

10

Караваєв Ярослав Муратович

 

 

11

Козар Поліна Андріївна

 

 

12

Кузіна Мілена Михайлівна

 

 

13

Кулаков Максим Максимович

 

 

14

Мацейко Галина Герасимівна

 

 

15

Миргородська Марія Микитівна

 

 

16

Моначич Максим Юрійович

 

 

17

Мороз Іларіон Андрійович

 

 

18

Мороз Лілія  Євгенівна

 

 

19

Мороз Максим Євгенович

 

 

20

Насвіщук Іван Павлович

 

 

21

Панчук Ілля Сергійович

 

 

22

Пархоменко Матвій Дмитрович

 

 

23

Пилипенко Варвара Андріївна

 

 

24

Підлісна Кіра Володимирівна

 

 

25

Пунько Дар'я Сергіївна

 

 

26

Ромашин Єгор Максимович

 

 

27

Ротаєнко Поліна Юріївна

 

 

28

Скиданчук Петро Олексійович

 

 

29

Соловйов Кирило Станіславович

 

 

30

Спіцина Марія Юріївна

 

 

31

Черницька Вікторія Олександрівна

 

 

32

Швець Катерина Валеріївна

 

 

33

Шевченко Соломія Валентинівна

 

 

34

Юрченко Єлісей Анатолійович

 

 

Списки дітей, зарахованих до 1-В класу на 2018-2019 н. р. Класний керівник – Тямолова Ірина Володимирівна

  • 12.06.2018

№ п/п

                          П.І.Б.

 

  1.  

Безмалий Артем Олександрович

 

2

Галушко Ангеліна Олександрівна

 

3

Девсурашвілі Єва Робертівна

 

4

Дегтяренко Аміна Вадимівна       

 

5

Десятов Єгор Ігорович

 

6

Єріна Дарія Олександрівна

 

7

Іваненко Дарія Євгенівна

 

8

Карпенко Євген Сергійович

 

9

Клименко Матвій Олександрович

 

10

Курилко Вероніка Володимирівна

11

Лігус Давид Олександрович

 

12

Лютий Марк Андрійович

 

13

Лютий Матвій Андрійович

 

14

Максименко Настасья  Станіславівна

 

15

Мальцев Тимур Олександрович

 

16

Непоп Марія Констянтинівна

 

17

Огореліна Катерина Андріївна

 

18

Осипенко Марія Олександрівна

 

19

Підвисоцька Валерія Русланівна

 

20

Поляновський Дмитро Юрійович

 

21

Пономаренко Майя Сергіївна

 

22

Рослова Надія Олексіївна

 

23

Руденко Максим Володимирович

 

24

Рябоконь Поліна Юріївна

 

25

Сагайдак Марта Андріївна

 

26

Севіндік Тімур Каанович

 

27

Ситніков Іван Андрійович

 

28

Станчева Софія Анатоліївна

 

29

Стахівська Дарія Максимівна

 

30

Тернавська Дар'я Сергіївна

 

31

Тертичний Кирило Олексійович

 

32

Українець Захар Сергійович

 

33

Федіна Дарія Олександрівна

 

34

Ярмоленко Кіра Вадимівна

 

Списки дітей, зарахованих до 1-Б класу на 2018-2019 н. р. Класний керівник – Чекаленко Христина Олексіївна

  • 12.06.2018

№ п/п

                          П.І.Б.

 

  1.  

Базюк Дар’я Олександрівна

 

2

Балик Марія Віталіївна

 

3

Беспалий Павло Олексійович

 

4

Відібор Кіра-Марина Євгенівна

 

 

5

Гарбузюк Дар’я Віталіївна

 

 

6

Головаченко Кирило Юрійович

 

 

7

Дзісь Андрій Віталійович

 

 

8

Довганюк Олена Петрівна

 

 

9

Єрмолов Захар Юрійович

 

 

10

Жемчужнікова Марія Андріївна

 

 

11

Захарченко Поліна Олексіївна

 

 

12

Кирилюк Максим Артемович

 

 

13

Коршак Єлизавета Василівна

 

 

14

Кравченко Марія Валеріївна

 

 

15

Купрієнко Іван Володимирович

 

 

16

Ларютенко Вероніка Сергіївна

 

 

17

Легомінова Крістіна Ігорівна

 

 

18

Міцюра Денис Олегович

 

 

19

Моренець Марія Сергіївна

 

 

20

Отруба Діана Денисівна

 

21

Пугач Владислава Андріївна

 

22

Рябоконь Марія Дмитрівна

 

23

Сакевич Дар'я Володимирівна

 

24

Сідлецька Анна Вікторівна

 

25

Сідлецький Олег Вікторович

 

26

Старенький Кирило Денисович

 

27

Ткаченко Герман Юрійович

 

28

Федосенко Марія Андріївна

 

 

29

Філіна Анна Євгенівна

 

 

30

Філіна Ольга Євгенівна

 

 

31

Хіра Денис Валентинович

 

 

32

Швець Аріна Василівна

 

 

33

Ширган Олексій Русланович

 

 

34

Щербакова Анастасія Юріївна