СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ УЧНІВ ДО ДНЯ ВЧИТЕЛЯ

  • 07.10.2019

4 жовтня учні "Сузір’я" привітали вчителів та адміністрацію школи з Днем вчителя. З цієї нагоди був представлений чудовий концерт.

Ведучі, учні 8Б, 9Б, 9Г та 10А класів, виступили в ролі персонажів серіалу "Коли ми вдома" (Возьянова Катерина, Соколов Микита, Єстратенко Дарина, Черняк анастасія, Сидорчук Тарас). 

Учні різних класів танцювали, співали, виконували акробатичні та гімнастичні трюки, розігрували сценку про вчительське життя. 

Відкрили святковий концерт  віденським вальсом учні 8Г класу Салівон Анна та Возний Артем. Учні різних класів танцювали, співали, виконували акробатичні та гімнастичні трюки, розігрували сценку про вчительське життя. Танцями привітали вчителів Аббасова Єлизавета, шведова Анастасія, Усатюк Анна, Левченко Катерина, Лисенко Дар’я, Корнієнко Катерина, Тернова Аліна, Зіб’юк Валерія, Нізола Каріна, Мартинюк Аліна та дівчата з 5Б і 5Е класів. Юні гімнастки Тавгазова Кіра, Козіна Поліна, Баранова Марія дивували своїми вміннями. Співом вітали вчителів Белхароєва Айна та Овсяннікова Софія. Учні 10Б та 10А класів розповіли про складне вчительське життя. Томашевський Андрій та Циганчук Олександра грали на гітарі, флейті. Закрили святковий концерт своїм виступом колектив "Джерело".

Прекрасне свято для освітянських зірок "Сузір’я"!