Бійці ООС провели урок мужності та гідності

  • 05.09.2019

До "Сузір’я" завітали українські військові, щоб розповісти про захист національних кордонів України сьогодні і протягом всієї історії України-Русі. 

Начальник відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування "Північ" Сухопутних військ Збройних Сил України, полковник Бородавко Дмитро Станіславович, старший офіцер відділу, майор Пененко Тарас Васильович провели урок мужності та гідності. Офіцери показали учням презентацію про ЗСУ, стан воєнного конфлікту з Російською федерацією на східних землях України, волонтерську діяльність та співпрацю з цивільним населенням в зоні ООС. Учні мали можливість ближче познайомитися з життям українських військових, приміряти на собі військовий одяг, почути про найбільші бої за Донецький аеропорт, Іловайськ, Дебальцеве.

Україна переживає важкі часи воєнного конфлікту з Російською федерацією на сході держави, в наслідок якого гинуть люди, руйнуються будинки й цілі міста. Війна має завершитися перемогою на своїй землі, Україна має бути відновлена та відбудована.

Українські бійці АТО та ООС, як гідні спадкоємці військових дружин Київської Русі, козацтва, української армії УНР, ОУН-УПА, показують приклад мужності у відстоюванні права українців залишатися на своїй землі, захищати власну українську культуру. 

Учні отримали від офіцерів позитивний виховний заряд, школі подарували цікаві книги на історичну тематику для бібліотеки та підручники для вчителів.

Дякуємо нашим воїнам, захисникам України!