Наша кнопка:

Отримати код кнопки

 

Захід з нагоди 80-річчя від дня народження видатного українського державного та політичного діяча, Героя України В’ячеслава Чорновола.

На виконання Указу Президента України Петра Порошенка №397/2017 «Про відзначення 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола» сьогодні у Вишгородській районній державній адміністрації за ініціативи та підтримки голови адміністрації Вячеслава Савенка відбулися заходи з нагоди 80-річчя від дня народження видатного українського державного та політичного діяча, Героя України В’ячеслава Чорновола.
До Вишгорода завітали та виступили перед молоддю та активними мешканцями Василь Деревінський - доктор історичних наук, професор, дослідник життєвого шляху Вячеслава Чорновола, Валентина Чорновіл - філолог, учасниця правозахисного руху, сестра В'ячеслава Чорновола, Аркадій Музичук - поет, публіцист, кіносценарист, заслужений журналіст України, Маргарита Довгань - журналістка, шістдесятниця, Фаїна Прус– учитель, відмінник освіти України, Олександр Дробаха - письменник, просвітник, публіцист, краєзнавець Вишгородщини.
Почесні гості ознайомили присутніх з основними віхами життя та творчості В’ячеслава Максимовича Чорновола, а особливу увагу зосередили на його життя у Вишгороді. Сюди він переїхав у вересні 1963, де працював на будівництві Київської ГЕС та написав свої основні твори «Лихо з розуму (Портрети двадцяти „злочинців“)», «Правосуддя чи рецидиви терору?».
Голова адміністрації Вячеслав Савенок подякував почесним гостям за виступи та наголосив, що для мешканців району велика честь знати, що видатний український державний та політичний діяч жив і працював на Вишгородщині.


Автор: admin

Дану статтю створила для Вас команда сайту http://www.suzirya.org.ua

Система Orphus

Cтворено: 2018-03-05  |  Правила передруку  |  Оцініть цю статтю: