Наша кнопка:

Отримати код кнопки

 

16-17 2018 року у нашій школі для учнів 1-8 класів "Музей унікальних мінералів" провів виставку-екскурсію "Скарби-землі".

Для поглиблення знань школярів з природознавства та географії в межах відповідних шкільних навчальних програм, розширення кругозору дітей, підвищення їх рівня знань та всебічного розвитку 16-17 січня 2018 року у нашій школі для учнів 1-8 класів «Музей унікальних мінералів» провів виставку-екскурсію «Скарби землі».
Екскурсовод познайомив учнів з різноманітністю світу незвичайних мінералів. Відвідувачі дізналися про «живе» каміння, яке саме рухається, росте і дихає. Про неземне походження золота, срібла, платини та інших металів, про найбільший метеорит, який важить 60 т, про незвичайне походження назв мінералів: кам’яна фіалка, золотистий кришталь, хрест камінь і кров дракона. Діти побачили мінерал дуже схожий на ватні кульки, дізналися про камінь вірності і справедливості. На виставці була представлена репліка черепа шаблезубого тигра. Екскурсія познайомила відвідувачів з камінням і мінералами, які не тільки навколо нас, але і на нас і всередині нас.
Всі діти, які відвідали виставку-екскурсію, з величезною увагою та захопленням сприймали кожне слово екскурсовода та дізналися дуже багато нового, цікавого та корисного.


Автор: admin

Дану статтю створила для Вас команда сайту http://www.suzirya.org.ua

Система Orphus

Cтворено: 2018-01-22  |  Правила передруку  |  Оцініть цю статтю: