Готуватися до ЗНО допоможе мобілка?

Львівські студенти-програмісти створили мобільний додаток TestTerra для підготовки до незалежного тестування. Тепер тренуватися відповідати на тести можна не лише вдома чи на занятті з репетитором, а навіть у транспорті.

Програма містить майже тисячу запитань з української мови, з них при кожному запуску вибирають 10 або 15 – щоразу формується унікальний тест. Після того, як відповісте на всі запитання, програма показує, скільки відповідей правильні.

До створення додатку хлопців спонукало бажання перемогти в конкурсі «Золотий байт» і ще свіжі спогади про підготовку та складання тестів.

«Я, коли їздив у маршрутках до репетиторів, наприклад, задумувався, що даремно витрачаю час», – розповідає розробник програми TestTerra Іван Миляник.

Поки що вправлятися з мобільного можна лише в завданнях з української мови. Розробники кажуть: обрали саме їх, бо матеріал суто текстовий, тож його зручно вписувати в програму. Тести з історії також без малюнків і формул, тому мають з’явитися у програмі наступними. На черзі – решта предметів і версія для iPhone.

"TestTerra" - тренувальні тестування на мобільному телефоні