Наша кнопка:

Отримати код кнопки

 

У Черкаському національному університеті викладає 9-річний хлопчик

У Черкаському національному університеті ім.Б.Хмельницького (ЧНУ) з'явився унікальний лектор. Йому 9 років, повідомляє видання "Черкаський край".

Віталій Нечаєв відомий на всю Україну. За неймовірні здібності вундеркінд навіть отримав національну премію. Цікавий факт: до трьох років Віталик взагалі не говорив. А потім одного разу раптом узяв газету і почав читати вголос. Про це повідомляє російський телеканал "ОРТ".

Віталик Нечаєв мріяв стати президентом, але політика швидко розчарувала. Тепер готується до наукової кар'єри. Перед першою лекцією перед студентами 3 курсу історичного факультету Віталик не спав усю ніч – хвилювався.

Про українських гетьманів він може розповідати годинами. Хоча в школі історію ще не проходив.

"Мене вразило, як дитина взагалі оперує такими фактами, поняттями, точно пам'ятає усі дати. Лекція відмінна, мені дійсно сподобалося", – відзначила студентка Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького Марія Велика.

А ще Віталик почав писати книгу з історії. Інші науки його захоплюють не менше. Тоді як однолітки слухали казки, він вже "ковтав" книги з астрономії та географії. У 7 років за феноменальні здібності його нагородили національною премією "Гордість країни".

У планах Віталика – закінчити школу екстерном і вступити до ВНЗ. Після цікавої лекції двері університету для нього відкриті.


Додав: Коханич Михайло

Дану статтю створила для Вас команда сайту http://www.suzirya.org.ua

Система Orphus

Cтворено: 2013-04-03  |  Правила передруку  |  Оцініть цю статтю: