Списки дітей, зарахованих до 1-Г класу на 2018-2019 н. р. (за ПТ «Росток») Класний керівник – Глущенко Олена Олександрівна

  • 12.06.2018
  1.  

Андрієвський Андрій Олександрович

 

 

2

Богданов Артем Микитович

 

 

3

Ващук Артем Андрійович

 

 

4

Волик Маргарита Сергіївна

 

 

5

Гордєєва Маргарита Іванівна

 

 

6

Грицик Макарій Максимович

 

 

7

Гудз Соломія Володимирівна

 

 

8

Задорожна Варвара Михайлівна

 

 

9

Ішхнелі Єлизавета Романівна

 

 

10

Караваєв Ярослав Муратович

 

 

11

Козар Поліна Андріївна

 

 

12

Кузіна Мілена Михайлівна

 

 

13

Кулаков Максим Максимович

 

 

14

Мацейко Галина Герасимівна

 

 

15

Миргородська Марія Микитівна

 

 

16

Моначич Максим Юрійович

 

 

17

Мороз Іларіон Андрійович

 

 

18

Мороз Лілія  Євгенівна

 

 

19

Мороз Максим Євгенович

 

 

20

Насвіщук Іван Павлович

 

 

21

Панчук Ілля Сергійович

 

 

22

Пархоменко Матвій Дмитрович

 

 

23

Пилипенко Варвара Андріївна

 

 

24

Підлісна Кіра Володимирівна

 

 

25

Пунько Дар'я Сергіївна

 

 

26

Ромашин Єгор Максимович

 

 

27

Ротаєнко Поліна Юріївна

 

 

28

Скиданчук Петро Олексійович

 

 

29

Соловйов Кирило Станіславович

 

 

30

Спіцина Марія Юріївна

 

 

31

Черницька Вікторія Олександрівна

 

 

32

Швець Катерина Валеріївна

 

 

33

Шевченко Соломія Валентинівна

 

 

34

Юрченко Єлісей Анатолійович

 

 

Списки дітей, зарахованих до 1-В класу на 2018-2019 н. р. Класний керівник – Тямолова Ірина Володимирівна

  • 12.06.2018

№ п/п

                          П.І.Б.

 

  1.  

Безмалий Артем Олександрович

 

2

Галушко Ангеліна Олександрівна

 

3

Девсурашвілі Єва Робертівна

 

4

Дегтяренко Аміна Вадимівна       

 

5

Десятов Єгор Ігорович

 

6

Єріна Дарія Олександрівна

 

7

Іваненко Дарія Євгенівна

 

8

Карпенко Євген Сергійович

 

9

Клименко Матвій Олександрович

 

10

Курилко Вероніка Володимирівна

11

Лігус Давид Олександрович

 

12

Лютий Марк Андрійович

 

13

Лютий Матвій Андрійович

 

14

Максименко Настасья  Станіславівна

 

15

Мальцев Тимур Олександрович

 

16

Непоп Марія Констянтинівна

 

17

Огореліна Катерина Андріївна

 

18

Осипенко Марія Олександрівна

 

19

Підвисоцька Валерія Русланівна

 

20

Поляновський Дмитро Юрійович

 

21

Пономаренко Майя Сергіївна

 

22

Рослова Надія Олексіївна

 

23

Руденко Максим Володимирович

 

24

Рябоконь Поліна Юріївна

 

25

Сагайдак Марта Андріївна

 

26

Севіндік Тімур Каанович

 

27

Ситніков Іван Андрійович

 

28

Станчева Софія Анатоліївна

 

29

Стахівська Дарія Максимівна

 

30

Тернавська Дар'я Сергіївна

 

31

Тертичний Кирило Олексійович

 

32

Українець Захар Сергійович

 

33

Федіна Дарія Олександрівна

 

34

Ярмоленко Кіра Вадимівна

 

Списки дітей, зарахованих до 1-Б класу на 2018-2019 н. р. Класний керівник – Чекаленко Христина Олексіївна

  • 12.06.2018

№ п/п

                          П.І.Б.

 

  1.  

Базюк Дар’я Олександрівна

 

2

Балик Марія Віталіївна

 

3

Беспалий Павло Олексійович

 

4

Відібор Кіра-Марина Євгенівна

 

 

5

Гарбузюк Дар’я Віталіївна

 

 

6

Головаченко Кирило Юрійович

 

 

7

Дзісь Андрій Віталійович

 

 

8

Довганюк Олена Петрівна

 

 

9

Єрмолов Захар Юрійович

 

 

10

Жемчужнікова Марія Андріївна

 

 

11

Захарченко Поліна Олексіївна

 

 

12

Кирилюк Максим Артемович

 

 

13

Коршак Єлизавета Василівна

 

 

14

Кравченко Марія Валеріївна

 

 

15

Купрієнко Іван Володимирович

 

 

16

Ларютенко Вероніка Сергіївна

 

 

17

Легомінова Крістіна Ігорівна

 

 

18

Міцюра Денис Олегович

 

 

19

Моренець Марія Сергіївна

 

 

20

Отруба Діана Денисівна

 

21

Пугач Владислава Андріївна

 

22

Рябоконь Марія Дмитрівна

 

23

Сакевич Дар'я Володимирівна

 

24

Сідлецька Анна Вікторівна

 

25

Сідлецький Олег Вікторович

 

26

Старенький Кирило Денисович

 

27

Ткаченко Герман Юрійович

 

28

Федосенко Марія Андріївна

 

 

29

Філіна Анна Євгенівна

 

 

30

Філіна Ольга Євгенівна

 

 

31

Хіра Денис Валентинович

 

 

32

Швець Аріна Василівна

 

 

33

Ширган Олексій Русланович

 

 

34

Щербакова Анастасія Юріївна

 

 

Списки дітей, зарахованих до 1-А класу на 2018-2019 н. р. Класний керівник – Кухарчук Світлана Володимирівна

  • 12.06.2018

№ п/п

                          П.І.Б.

 

 

  1.  

Авраменко Єгор Олегович

 

 

2. 

Антипенко  Марія Євгенівна

 

 

3

Арзуманян Карен Арамович

 

 

4

Барсуков Глеб Аркадійович

 

 

5

Богомолов Ігор Олегович

 

 

6

Богомолова Ольга Олегівна

 

 

7

Бровченко Марія Іванівна

 

 

8

Гаджієв Юсіф Ільгарович

 

 

9

Гардашник Єлизавета Вадимівна

 

 

10

Гриб Софія Миколаївна

 

 

11

Грищук Єлизавета Володимирівна

 

 

12

Здоренко Яна Ростиславівна

 

 

13

Калачов Гліб Ігорович

 

 

14

Коваленко Ульяна Андріївна

 

 

15

Колосова Єва Олексвіїівна

 

 

16

Концева Віталіна Вікторівна

 

 

17

Космина Єва Сергіївна

 

 

18

Красник Денис Андрійович

 

 

19

Криволапов Микола Олегович

 

 

20

Курсик Іванна Олександрівна

 

 

21

Мазур Єлизавета Олександрівна

 

 

22

Матвєєва Олександра Євгеніївна

 

 

23

Мельник Данимир Олександрович

 

 

24

Мирончук Нікіта Сергійович

 

 

25

Муха Вікторія Вячеславівна

 

 

26

Очеретняний Назар Русланович

 

 

27

Савченко Марія Олександрівна

 

 

28

Сапицька Аделіна Іллівна

 

 

29

Ступак Вікторія Вікторівна

 

 

30

Ущаповський Єгор Володимирович

 

 

31

Чуніхін Михайло Павлович

 

 

32

Щербата Поліна Миколаївна

 

 

33

Яворощук Єгор Дмитрович

 

 

34

Ясенчук Уляна Ігорівна

 

 

Оголошення про батьківські збори

  • 12.06.2018

До уваги батьків першокласників!

Батьківські збори  1-Б, 1-В, 1-Г, 1-Д, 1-Е класів відбудуться

14 червня 2018 р. (четвер) о 18 год 00 хв. Про збори у 1-А класі буде повідомлено пізніше.

Адміністрація школи.

Шановні колеги, батьки нашого освітнього закладу!

  • 11.06.2018


Запрошуємо вас взяти участь у загальношкільній звітно-настановчій Конференції "Підсумки та плани на майбутнє".
Конференція відбудеться 19.06.2018 р. о 18:00 в приміщенні актової зали закладу.
У Програмі Конференції:
1. 9 місяців. Які вони були?
2. Звіт адміністрації.
3. Представлення новоприбулих педагогів.
4. Представлення класних керівників 5-х класів.
5. Анкетування для батьків 5-тикласників щодо визначення другої іноземної мови.
6. Гуртки та секції, які працюватимуть на базі навчального закладу у новому навчальному році.
7. Відзначення педагогічного та батьківського колективів за активну співпрацю.
8. Наші плани на 2018-2019н.р.
9. Винесення та обговорення пропозицій щодо покращення функціонування навчального закладу.
10. Питання та відповіді. 
Дуже чекаємо на зустріч та плідну співпрацю.
З повагою, адміністрація школи.

До уваги батьків майбутніх першокласників!

  • 01.06.2018

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Батьківські збори відбудуться

06 червня 2018 року (середа)

о 18 год.00 хв,

у приміщенні актової зали

Вишгородської спеціалізованої школи "Сузір'я".

Адміністрація школи.

Списки зарахованих!

  • 01.06.2018

Шановні учні,колеги,батьки!

  • 24.05.2018

Запрошуємо вас на святковий калейдоскоп "Привіт, канікули!", з нагоди урочистого завершення навчального 2017-2018 року. Дійство розпочинається 25 травня о 9 год. на шкільному подвір'ї.
З собою мати позитивний настрій і гарні емоції. Будемо раді бачити кожного!


З повагою, адміністрація навчального закладу.

Шановні батьки !!!

  • 24.05.2018

Звертаємо вашу увагу на те, що прийом підтверджуючих документів місця проживання дитини (майбутнього першокласника) та/або одного з батьків на території обслуговування навчального закладу завершується 31.05.2018р.