Наша кнопка:

Отримати код кнопки

 
Головна » Школа » Оголошення
Оголошення про батьківські збори

Збори для батьків майбутніх першокласників відбудуться 18 червня 2015 р. (четвер) о 18 год у приміщенні актової зали.

  Дата: 2015-06-15 10:06:41  |  Додав: Заступник директора з НВР
Список дітей, які будуть зараховані до 1-го класу Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір’я», за результатами конкурсного приймання.

 

 

№ з/п

П.І.П. дитини

1.      

Алаєв Артем Олексійович

2.      

Арзумян Давид Арамович

3.      

 Ахрипенко Нікіта Максимович

4.      

Ашихіна Вікторія Олександрівна

5.      

Бабаєв Богдан Валерійович

6.      

Бабіч Вадим Петрович

7.      

Бакунець Анна Петрівна

8.      

Барамиков Данило Олександрович

9.      

Бездорожева Анна Віталіївна

10.                        

Беркут Святослав В'ячеславович

11.                        

БернацькаМілена Олександрівна

12.                        

Биховченко Маргарита Євгенівна

13.                        

Білалова Раїса Сергіївна

14.                        

Білоус Софія Євгенівна

15.                        

Богдан Володимир Юрійович

16.                        

Боголій Софія Юріївна

17.                        

Бойко Дмитро Вікторович

18.                        

Бондар Катерина Дмитрівна

19.                        

Бондар Маргарита Олександрівна

20.                        

Бондаренко Тамара Павлівна

21.                        

Борисенко Катерина Федорівна

22.                        

Брагарник Анна Геннадіївна

23.                        

Волинкін Іван Володимирович

24.                        

Волчок Діана Євгенівна

25.                        

Воробьйов Олександр Олександрович

26.                        

Ворона Софія Олексіївна

27.                        

Ворончук Максим Єгорович

28.                        

Гагула Анна Юріївна

29.                        

Гаджа Мирослава Костянтинівна

30.                        

Гайдай Дар'я Миколаївна

31.                        

Гапоненко Ілля Русланович

32.                        

Глєбова Юлія Володимирівна

33.                        

Гончаров Артем Андрійович

34.                        

Гончук Дар'я Сергіївна

35.                        

ГородецькаАріна Вадимівна

36.                        

Горяєв – Шатько Даніїл Євгенійович

37.                        

Громова Світлана Володимирівна

38.                        

Гурський Данило В’ячеславович

39.                        

Гуцаленко Микита Олексійович

40.                        

Дегтяренко Лев Вадимович

41.                        

Деркач Вероніка Повлівна

42.                        

Дика Ясміна Володимирівна

43.                        

Дмитренко Дар'я Олександрівна

44.                        

Донець Давид Дмитрович

45.                        

Донцов Арсеній Олександрович

46.                        

Донченко Ілля Іванович

47.                        

Дорошенко Поліна Олексіївна

48.                        

Дранішнікова  Катерина Ігорівна

49.                        

Дригало Назар Сергійович

50.                        

Дроздова Єлизавета Андріївна

51.                        

Друзенко Мирослава Василівна

52.                        

Дрючков Єгор Володимирович

53.                        

Дудка Ренат Валерійович

54.                        

Єрема Ярослав Юрійович

55.                        

Жданов Юрій Михайлович

56.                        

Жерновий Нікіта Володимирович

57.                        

Жукотанський Андрій Володимирович

58.                        

Задворкіна Софія Володимирівна

59.                        

Зайковська Софія Олексіївна

60.                        

Залєсова Владислава Євгенівна

61.                        

Зіб'юк Валерія Віталіївна

62.                        

Зікеєв Федір Вадимович

63.                        

Іваненко Софія Євгенівна

64.                        

Іванчук Софія Ярославівна

65.                        

Іващук Марина Вадимівна

66.                        

Ігров Богдан Ігорович

67.                        

Їжак Віолета Миколаївна

68.                        

Калініна Софія Євгенівна

69.                        

Калічина Лілія Костянтинівна

70.                        

Капустін Станіслав Ігорович

71.                        

Капустіна Єлизавєта Ігорівна

72.                        

Кисіль Гліб Юрійович

73.                        

Кисіль Катерина Юріївна

74.                        

Кисла Марія Олексіївна

75.                        

Кіяшенко Олена Сергіївна

76.                        

Ковальова Віра-Маргарита Олександрівна

77.                        

Ковальчук-Ільїн Ілля Віталійович

78.                        

Козлов Валерій Геннадійович

79.                        

Колєснікова Тамара Львівна

80.                        

Концева Владислава Вікторівна

81.                        

Корінна Єлизавета Вадимівна

82.                        

Косенко Єгор Максимович

83.                        

Костіна Олександра Вадимівна

84.                        

Кравченко Юлія Олексіївна

85.                        

Криничка Андрій Юрійович

86.                        

Кукшин Владислав Леонідович

87.                        

Куліченко Софія Григорівна

88.                        

Кутова Марія Романівна

89.                        

Лабунець Гліб Романович

90.                        

Левчук Катерина Сергіївна

91.                        

Лесик Софія Миколаївна

92.                        

Лесик Софія Миколаївна

93.                        

Липська Дар'я Вікторівна

94.                        

Листусь Денис Русланович

95.                        

Лукін Нікіта Сергійович

96.                        

Лющенко Ульяна Вікторівна

97.                        

Мартинюк Аліна Михайлівна

98.                        

Марченко Артем Олександрович

99.                        

Мар'янчук Ігор Валерійович

100.                   

Масло Гліб Володимирович

101.                   

Мельник Даніїл Олександрович

102.                   

Мельниченко Арсеній Олександрович

103.                   

Мельничук Артем Євгенович

104.                   

Мирза Андрій Олександрович

105.                   

Михлик Вікторія Русланівна

106.                   

Місюс Марія Андріївна

107.                   

Мороз Ярослав Андрійович

108.                   

Нижник Михайло Дмитрович

109.                   

Нізола Каріна Вадимівна

110.                   

Ніколенко Олександра Олександрівна

111.                   

Околот Ярослав Дмитрович

112.                   

Окуненко Анастасія Геннадіївна

113.                   

Павцьо Марія Володимирівна

114.                   

Палій Діана Віталіївна

115.                   

Пацубієнко Анастасія Олександрівна

116.                   

Педяш Катерина Євгенівна

117.                   

Перерва Ганна Федорівна

118.                   

Петров Владислав Олександрович

119.                   

Петрова Віра Олександрівна

120.                   

Петрочук Олександра Сергіївна

121.                   

Петрук Тимофій Ярославович

122.                   

Пилипенко Олександра Максимівна

123.                   

Письменна Владислава Олександрівна

124.                   

Підгулько Богдан Георгійович

125.                   

Попроцький Данило Юрійович

126.                   

Потапова Ганна Владиславівна

127.                   

Пущинський Микола Юрійович

128.                   

Ратушняк Олексій Миколайович

129.                   

Рачинський Богдан Олексійович

130.                   

Рогульська Марія Сергіївна

131.                   

Рогульський Сергій Сергійович

132.                   

Родіонова Марія Олександрівна

133.                   

Ружинський Даниїл Олександрович

134.                   

Рундуєва Марія Дмитрівна

135.                   

Русских Ілля Олександрович

136.                   

Рябов Марк Іванович

137.                   

Рябов Яне Іванович

138.                   

Рябчун Тетяна Вікторівна

139.                   

Савчук Каріна Тимурівна

140.                   

Сахно Дар'я Русланівна

141.                   

Сахно Олександра Русланівна

142.                   

Семенюк Владислава Вадимівна

143.                   

Сєдова Аріна Андріївна

144.                   

Сингаївська ДіанаОлександрівна

145.                   

Скоробагатько Віра Василівна

146.                   

Скоробреха Ілля Андрійович

147.                   

Скороход Анастасія Олександрівна

148.                   

Слободянюк Кирило Ярославович

149.                   

Соловій Софія Богданівна

150.                   

Спіцина Єлизавета Юріївна

151.                   

Старенький Захар Денисович

152.                   

Стратонова Єлізавета Євгенівна

153.                   

Стрілець Захар Олександрович

154.                   

Тараненко Олександр Володимирович

155.                   

Твердохліб Олександра Олександрівна

156.                   

Телінкевич Олександра Олкесандрівна

157.                   

Тернова Аліна Олександрівна

158.                   

Ткаченко Трохим Павлович

159.                   

Тропіна Поліна Євгенівна

160.                   

Трященко Зоя Владиславівна

161.                   

Туряниця Данило Іванович

162.                   

Тущенко Тимофій Олександрович

163.                   

Тямолова Орина Олексіївна

164.                   

Федосенко Роман Андрійович

165.                   

Фролова Мелана Русланівна

166.                   

Харченко Дар'я Олексіївна

167.                   

Хондока Микита Миколайович

168.                   

Храмшин Віталій Олексійович

169.                   

Ченторог Микола Володимирович

170.                   

Чернуцький Андрій Андрійович

171.                   

Чернюк Юлія Василівна

172.                   

Шевчук Марія Юріївна

173.                   

Штефаньо Оксана Ігорівна

174.                   

Шубко Єва Андріївна

175.                   

Шульгіна Ярослава Валеріївна

176.                   

Щербина Ілля Віталійович

177.                   

Щербина Мирослава Віталіївна

178.                   

Яковенко Даниїл Павлович

179.                   

Ярема Анна Сергіївна

180.                   

Яременко Анна Валеріївна

  Дата: 2015-06-15 10:06:41  |  Додав: Адміністратор сайту
Про співбесіду у 2-6 класи

О Г О Л О Ш Е Н Н Я!

Співбесіда з учнями для вступу у 2 – 6 класи відбудеться 04 червня (четвер) 2015 року о 10 год 00 хв.

Список учнів:

  1. Васильев Ярослав (у 2-й клас);
  2. Грабина Єгор (у 5 клас);
  3. Зінченко Ілля (у 2-й клас);
  4. Іванов Максим (у 3-й клас);
  5. Русаловський Олександр (у 6-й клас);
  6. Куракіна Єлизавета (у 2-й клас);
  7. Кринкевич Артем (у 4-й клас);
  8. Князєв Артем (у 2-й клас). 
  Дата: 2015-05-27 12:27:07  |  Додав: Адміністратор сайту
ВСШ "Сузір'я" О Г О Л О Ш У Є конкурсне приймання дітей (учнів) до 1-го та 10-го класів.

 

 

ВИШГОРОДСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА «СУЗІРЯ»

з поглибленим вивченням іноземних мов і природничо-математичних дисциплін

 О Г О Л О Ш У Є

 конкурсне приймання дітей (учнів)

до 1-го та 10-го класів.

Співбесіда з майбутніми першокласниками відбудеться

  9, 10 червня 2015 р.

за встановленим графіком, який  буде розміщено на сайті школи www.suzirya.org.ua.

Додаткова інформаціяза телефонами: 5 – 39 – 67, 5-39-49

 

Адміністрація школи

  Дата: 2015-04-01 12:47:08  |  Додав: Адміністратор сайту
Про відновлення харчування учнів 1-4 класів

Д О    У В А Г И

БАТЬКІВ ТА КЛАСНИХ   КЕРІВНИКІВ!

 

З   02.02.2015 року відновлюється харчування учнів 1-4-их класів, які мають чорнобильське посвідчення, за рахунок районного бюджету.

 

А харчування учнів, які відвідують ГПД, буде здійснюватися за кошти батьків із розрахунку

6 грн. 50 коп. на день

  Дата: 2015-01-29 12:36:42  |  Додав: Адміністратор сайту
Інформація про конкурсне приймання дітей до 1-го класу

В И Т Я Г

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти
і науки України
19.06.2003 № 389

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
4 липня 2003 р.
за № 547/7868

ІНСТРУКЦІЯ
про порядок конкурсного приймання дітей
(учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв,
колегіумів, спеціалізованих шкіл
(шкіл-інтернатів)*

 

2.3. Випробування в рамках основного конкурсного приймання проводяться лише після закінчення навчального року (червень-липень). За наявності вільних місць допускається додаткове конкурсне приймання (серпень), яке має бути організоване таким чином, щоб зарахування дітей (учнів, вихованців) відбулося не пізніше ніж за тиждень до початку нового навчального року.

Відповідно до даної інструкції конкурсне приймання до 1-го класу Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір’я» буде проведено на початку червня 2015 року.

Більш детальну інформацію буде розміщено за два місяці до початку конкурсного приймання.

  Дата: 2015-01-29 08:48:47  |  Додав: Заступник директора з НВР
Про циркову виставу Алладін

До уваги батьків та учнів 1-4 класів!

Циркова вистава переноситься на 17 листопаджа 2014 р. (понеділок).

Дякуємо за розуміння.

  Дата: 2014-11-13 12:22:15  |  Додав: Адміністратор сайту
Про виставу Іспанського цирку "Алладін"

О Г О Л О Ш Е Н Н Я !

12 листопада 2014 р.

о 12 год 30 хв

для учнів 1 – 4 класів відбудеться

  вистава

Іспанського цирку «Аладін»

У програмі:

Еквілібристи на велосипедах.

Фокуси, трансформації.

Клоунські репризи.

Дресировані песики.

Шоу мильних кульок.

  Дата: 2014-11-04 13:21:17  |  Додав: Заступник директора з НВР
Увага! 1 вересня!

Урочиста лінійка, присвячена "Дню знань - 1 вересня", у Вишгородській спеціалізованій школі "Сузір'я" відбудеться

1-го вересня (понеділок) о 9.00

Запрошуємо учнів, батьків, вчителів, а токож усіх бажаючих .

 

Учням школи потрібно прийти о 8.30 у свої класні кімнати.

Увага! Після закінчення урочистої лінійки відбудуться уроки за розкладом!

  Дата: 2014-08-27 10:27:00  |  Додав: Адміністратор сайту
Про формування перших класів У 2014-2015

1-А клас.

Класний керівник - Кухарчук Світлана Володимирівна

1

Бевзюк Анна

2

Волуйко Ксенія

3

Гирич Аскольд

4

Григоренко Сергій

5

Давидок Юрій

6

Євлаш Анна

7

Зав'ялов Олександр

8

Іваненко Єлизавета

9

Коваль Софія

10

Козаченко Валерія

11

Колотиленко Ілля

12

Кореняк Сергій

13

Коржик Артем

14

Коржик Денис

15

Котенко Богдан

16

Мельник Анастасія Євгенівна

17

Мельник Ігор

18

Монастирецький Максим

19

Моцак Яків

20

Олизько Максим

21

Пінчук Макар

22

Полякова Наталія

23

Приходько Софія

24

Продащук Анастасія

25

Риндюк Анна

26

Ромашка Анна

27

Савчук Катерина

28

Самсонов Владислав

29

Сідельніков Артем

30

Скоростецька Ніка

31

Удовиченко Олексій

32

Циганчук Єва

 

 

 

1-Б клас.

Класний керівник – Ваврикович Наталія Зінов’ївна.

1

Білалова Валентина

2

Богач Ярослав

3

Висоцький Олександр

4

Грищук Юлія

5

Губар Карина

6

Дзісь Софія

7

Імаметдінов Владислав

8

Клєстова Анастасія

9

Кондратенко Даниїл

10

Кондратенко Максим

11

Кучеренко Богдан

12

Лазебник Гліб

13

Маліков Богдан

14

Мартиненко Дарина

15

Мартинюк Валерія

16

Мороненко Ілля

17

Мосін Максімус

18

Мучак Єлисей

19

Павленко Андрій

20

Панов Максим

21

Платоненко Марія

22

Попович Софія

23

Ревуцький Ярослав

24

Салюта Еліна

25

Сидоров Михайло

26

Стрюкова Злата

27

Табачук Олег

28

Хмелюк Аліна

29

Хрустальов Віктор

30

Чернюк Богдан

31

Шевченко Анна

32

Шелест Михайло

 

1-В клас.

Класний керівник – Горблянська Марія Василівна.

1

Астапова Катерина

2

Бородій Марта

3

Виноградов Олексій

4

Галушак Антоніна

5

Гончаров Максим

6

Дімітріу Поліна

7

Журавльова Марія

8

Зубок Максим

9

Іванюк Златослава

10

Ісип Владислав

11

Клопенко Богдана

12

Клопенко Дарина

13

Книшова Дарина

14

Князев Артем

15

Копатєва Крістіна

16

Костюков Костянтин

17

Кравчук Анастасія

18

Литвиненко Назарій

19

Лозінський Денис

20

Ляпішева Марія

21

Мазепа Назар

22

Мещерінова Катерина

23

Рослов Антон

24

Сисоєва Євеліна

25

Татар Дмитро

26

Турченко Михайло

27

Чернишов Юрій

28

Чихман Каміла

29

Шевченко Дар"я

30

Шкільний Микита

31

Юнець Михайло

32

Юнець Олександр

 

1-Г клас.

Класний керівник – Біняс Таісія Василівна.

1

Клевайчук Нікіта

2

Бойкова Аліса

3

Бровченко Софія

4

Волошин Єгор

5

Герасименко Ульяна

6

Данченко Марія

7

Єрема Артем

8

Ільїна Анастасія

9

Караванов Нікіта

10

Карипов Ілля

11

Кравець Єлизавета

12

Кузнєцов Олександр

13

Лобанов Олександр

14

Лях Анна

15

Майсюра Катерина

16

Максимов Олександр

17

Мартиненко Олександра

18

Могильний-Крехович Богдан

19

Морозова Марина

20

Осадчий Павло

21

Петрова Катерина

22

Романенко Каріна

23

Рулевський Тарас

24

Селюк Максим

25

Симовонюк Святослав

26

Слизовський Валентин

27

Соляник Михайло

28

Старосельський Владислав

29

Троцько Аліса

30

Туліголовець Вадим

31

Уманець Владислав

32

Юрченко Богдан

 

1-Д клас.

Класний керівник – Глущенко Олена Олександрівна.

1

Авдєєва Альона

2

Артеменко Катерина

3

Барамиков Серафим

4

Бахмач Інна

5

Бачинський Дмитро

6

Білоус Арсен

7

Борисенко Тарас

8

Бриж Марія

9

Валько Владислав

10

Воробйова Анастасія

11

Глєбов Володимир

12

Демиденко Єлізавета

13

Жулківський Ярослав

14

Задорожна Кіра

15

Карпенко Аліна

16

Коноваленко Павло

17

Корніцький Микола

18

Костюкевич Микита

19

Коцепуд Андрій

20

Кривдик Платон

21

Куцевол Іван

22

Линовицький Михайло

23

Наливайко Яна

24

Панасенко Тимофій

25

Рачинський Євгеній

26

Таран Андрій

27

Хомич Ілля

28

Шостак Артем

29

Ярова Дар’я

30

Ярова Ольга

Підстава: заяви батьків, результати конкурсного випробування.

  Дата: 2014-08-26 10:27:00  |  Додав: Заступник директора з НВР
УВАГА! Щодо 1-го вересня 2014-2015 навчального року

До уваги учнів шкіл та професійно-технічних навчальних закладів, їхніх батьків! До департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації надходять численні звернення щодо перенесення термінів літніх канікул та початку нового навчального року. Інформуємо, що 2014/2015 навчальний рік у закладах освіти Київської області розпочнеться традиційно 1 вересня у понеділок зі свята Першого дзвоника. Перенесення літніх канікул не передбачено.

Директор департаменту                                                                          Н.І. Клокар

  Дата: 2014-08-08 10:22:43  |  Додав: Адміністратор сайту
Графік проведення (додаткового) конкурсного набору дітей до 1 класу Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір'я» на 2014-2015 навчальний рік

 

№ з/п

П.І.П. дитини

Дата, час проведення

Місце проведення

 

1.

Мироненко Ілля Ігорович

22.08. о 10.00

1-А

2.

Платоненко Марія Сергіївна

22.08. о 10.15

1-А

3.

Стрюкова Злата Володимирівна

22.08. о 10.30

1-А

4.

Карпов Ілля Вадимович

22.08. о 10.45

1-А

5.

Похилий Костянтин Миколайович

22.08. о 11.00

1-А

6.

Білалова Валентина Сергіївна

22.08. о 11.15

1-А

7.

Імаметдінов Владислав Ренатович

22.08. о 11.30

1-А

8.

Мучак Єлисей Вікторович

22.08. о 11.45

1-А

9.

Князев Артем Сергійович

22.08. о 12.00.

1-А

10.

Лякішева Марія Іллівна

22.08. о 12.15

1-А

11

Гопанчук Богдан Олексійович

22.08. о 12.30

1-А

12.

Турченко Михайло Сергійович

22.08. о 12.45

1-А

13.

Ісип Владислав Сергійович

22.08. о 13.00

1-А

14.

Сисоєва Євеліна Андріївна

22.08. о 13.15

1-А

15.

Мещерінова Катерина Сергіївна

22.08. о 13.30

1-А

16.

Слизовський Валентин Олексійович

22.08. о 13.45

1-А

17.

Карпенко Аліна Олександрівна

22.08. о 14.00

1-А

18.

Зав'ялов Олександр Олегович

22.08. о 14.15

1-А

19.

Рищенко Роман Юрійович

22.08. о 14.30

1-А

20.

Воробйова Анастасія Максимівна

22.08. о 14.45

1-А

21.

Глєбов Володимир Володимирович

22.08. о 15.00

1-А

22.

 

 

 

23.

 

 

 

24.

 

 

 

25.

 

 

 

26.

 

 

 

27.

 

 

 

28.

 

 

 

29.

 

 

 

30.

 

 

 

  Дата: 2014-07-31 14:02:41  |  Додав: Адміністратор сайту
Оголошення про додатковий конкусний набір!

 

Вишгородська   спеціалізована   школа   «Сузір'я»  

оголошує додатковий набір учнів до 1 класу на конкурсній основі (співбесіда відбудеться 22.08.2014 з

10 години) та набір до 10 класу(гуманітарного та інформативно-технологічного напрямків). Графік проведення співбесіди буде розміщено пізніше (до 15.08.2014 р.)

  Дата: 2014-07-23 13:45:31  |  Додав: Заступник директора з НВР
Про батьківські збори у червні

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Дата і час проведення батьківських зборів беде повідомлена класним керівником вашого класу у телефонному режимі.

Адміністрація школи

  Дата: 2014-06-23 15:53:20  |  Додав: Заступник директора з НВР
Портфоліо вчителів "Сходинки до інформатики"

До уваги вчителів, які бажають відправити матеріали свого портфоліо електронною поштою.

Портфоліо "Сходинки до інформатики" надсилайте, будь ласка, за адресою: sadovnatasha@ukr.net

  Дата: 2014-05-22 15:54:04  |  Додав: Заступник директора з НВР

Система Orphus