Наша кнопка:

Отримати код кнопки

 
Головна » Школа » Оголошення
Про співбесіду у 2-6 класи

О Г О Л О Ш Е Н Н Я!

Співбесіда з учнями для вступу у 2 – 6 класи відбудеться 04 червня (четвер) 2015 року о 10 год 00 хв.

Список учнів:

  1. Васильев Ярослав (у 2-й клас);
  2. Грабина Єгор (у 5 клас);
  3. Зінченко Ілля (у 2-й клас);
  4. Іванов Максим (у 3-й клас);
  5. Русаловський Олександр (у 6-й клас);
  6. Куракіна Єлизавета (у 2-й клас);
  7. Кринкевич Артем (у 4-й клас);
  8. Князєв Артем (у 2-й клас). 
  Дата: 2015-05-27 12:27:07  |  Додав: Адміністратор сайту
ВСШ "Сузір'я" О Г О Л О Ш У Є конкурсне приймання дітей (учнів) до 1-го та 10-го класів.

 

 

ВИШГОРОДСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА «СУЗІРЯ»

з поглибленим вивченням іноземних мов і природничо-математичних дисциплін

 О Г О Л О Ш У Є

 конкурсне приймання дітей (учнів)

до 1-го та 10-го класів.

Співбесіда з майбутніми першокласниками відбудеться

  9, 10 червня 2015 р.

за встановленим графіком, який  буде розміщено на сайті школи www.suzirya.org.ua.

Додаткова інформаціяза телефонами: 5 – 39 – 67, 5-39-49

 

Адміністрація школи

  Дата: 2015-04-01 12:47:08  |  Додав: Адміністратор сайту
Про відновлення харчування учнів 1-4 класів

Д О    У В А Г И

БАТЬКІВ ТА КЛАСНИХ   КЕРІВНИКІВ!

 

З   02.02.2015 року відновлюється харчування учнів 1-4-их класів, які мають чорнобильське посвідчення, за рахунок районного бюджету.

 

А харчування учнів, які відвідують ГПД, буде здійснюватися за кошти батьків із розрахунку

6 грн. 50 коп. на день

  Дата: 2015-01-29 12:36:42  |  Додав: Адміністратор сайту
Інформація про конкурсне приймання дітей до 1-го класу

В И Т Я Г

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти
і науки України
19.06.2003 № 389

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
4 липня 2003 р.
за № 547/7868

ІНСТРУКЦІЯ
про порядок конкурсного приймання дітей
(учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв,
колегіумів, спеціалізованих шкіл
(шкіл-інтернатів)*

 

2.3. Випробування в рамках основного конкурсного приймання проводяться лише після закінчення навчального року (червень-липень). За наявності вільних місць допускається додаткове конкурсне приймання (серпень), яке має бути організоване таким чином, щоб зарахування дітей (учнів, вихованців) відбулося не пізніше ніж за тиждень до початку нового навчального року.

Відповідно до даної інструкції конкурсне приймання до 1-го класу Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір’я» буде проведено на початку червня 2015 року.

Більш детальну інформацію буде розміщено за два місяці до початку конкурсного приймання.

  Дата: 2015-01-29 08:48:47  |  Додав: Заступник директора з НВР
Про циркову виставу Алладін

До уваги батьків та учнів 1-4 класів!

Циркова вистава переноситься на 17 листопаджа 2014 р. (понеділок).

Дякуємо за розуміння.

  Дата: 2014-11-13 12:22:15  |  Додав: Адміністратор сайту
Про виставу Іспанського цирку "Алладін"

О Г О Л О Ш Е Н Н Я !

12 листопада 2014 р.

о 12 год 30 хв

для учнів 1 – 4 класів відбудеться

  вистава

Іспанського цирку «Аладін»

У програмі:

Еквілібристи на велосипедах.

Фокуси, трансформації.

Клоунські репризи.

Дресировані песики.

Шоу мильних кульок.

  Дата: 2014-11-04 13:21:17  |  Додав: Заступник директора з НВР
Увага! 1 вересня!

Урочиста лінійка, присвячена "Дню знань - 1 вересня", у Вишгородській спеціалізованій школі "Сузір'я" відбудеться

1-го вересня (понеділок) о 9.00

Запрошуємо учнів, батьків, вчителів, а токож усіх бажаючих .

 

Учням школи потрібно прийти о 8.30 у свої класні кімнати.

Увага! Після закінчення урочистої лінійки відбудуться уроки за розкладом!

  Дата: 2014-08-27 10:27:00  |  Додав: Адміністратор сайту
Про формування перших класів У 2014-2015

1-А клас.

Класний керівник - Кухарчук Світлана Володимирівна

1

Бевзюк Анна

2

Волуйко Ксенія

3

Гирич Аскольд

4

Григоренко Сергій

5

Давидок Юрій

6

Євлаш Анна

7

Зав'ялов Олександр

8

Іваненко Єлизавета

9

Коваль Софія

10

Козаченко Валерія

11

Колотиленко Ілля

12

Кореняк Сергій

13

Коржик Артем

14

Коржик Денис

15

Котенко Богдан

16

Мельник Анастасія Євгенівна

17

Мельник Ігор

18

Монастирецький Максим

19

Моцак Яків

20

Олизько Максим

21

Пінчук Макар

22

Полякова Наталія

23

Приходько Софія

24

Продащук Анастасія

25

Риндюк Анна

26

Ромашка Анна

27

Савчук Катерина

28

Самсонов Владислав

29

Сідельніков Артем

30

Скоростецька Ніка

31

Удовиченко Олексій

32

Циганчук Єва

 

 

 

1-Б клас.

Класний керівник – Ваврикович Наталія Зінов’ївна.

1

Білалова Валентина

2

Богач Ярослав

3

Висоцький Олександр

4

Грищук Юлія

5

Губар Карина

6

Дзісь Софія

7

Імаметдінов Владислав

8

Клєстова Анастасія

9

Кондратенко Даниїл

10

Кондратенко Максим

11

Кучеренко Богдан

12

Лазебник Гліб

13

Маліков Богдан

14

Мартиненко Дарина

15

Мартинюк Валерія

16

Мороненко Ілля

17

Мосін Максімус

18

Мучак Єлисей

19

Павленко Андрій

20

Панов Максим

21

Платоненко Марія

22

Попович Софія

23

Ревуцький Ярослав

24

Салюта Еліна

25

Сидоров Михайло

26

Стрюкова Злата

27

Табачук Олег

28

Хмелюк Аліна

29

Хрустальов Віктор

30

Чернюк Богдан

31

Шевченко Анна

32

Шелест Михайло

 

1-В клас.

Класний керівник – Горблянська Марія Василівна.

1

Астапова Катерина

2

Бородій Марта

3

Виноградов Олексій

4

Галушак Антоніна

5

Гончаров Максим

6

Дімітріу Поліна

7

Журавльова Марія

8

Зубок Максим

9

Іванюк Златослава

10

Ісип Владислав

11

Клопенко Богдана

12

Клопенко Дарина

13

Книшова Дарина

14

Князев Артем

15

Копатєва Крістіна

16

Костюков Костянтин

17

Кравчук Анастасія

18

Литвиненко Назарій

19

Лозінський Денис

20

Ляпішева Марія

21

Мазепа Назар

22

Мещерінова Катерина

23

Рослов Антон

24

Сисоєва Євеліна

25

Татар Дмитро

26

Турченко Михайло

27

Чернишов Юрій

28

Чихман Каміла

29

Шевченко Дар"я

30

Шкільний Микита

31

Юнець Михайло

32

Юнець Олександр

 

1-Г клас.

Класний керівник – Біняс Таісія Василівна.

1

Клевайчук Нікіта

2

Бойкова Аліса

3

Бровченко Софія

4

Волошин Єгор

5

Герасименко Ульяна

6

Данченко Марія

7

Єрема Артем

8

Ільїна Анастасія

9

Караванов Нікіта

10

Карипов Ілля

11

Кравець Єлизавета

12

Кузнєцов Олександр

13

Лобанов Олександр

14

Лях Анна

15

Майсюра Катерина

16

Максимов Олександр

17

Мартиненко Олександра

18

Могильний-Крехович Богдан

19

Морозова Марина

20

Осадчий Павло

21

Петрова Катерина

22

Романенко Каріна

23

Рулевський Тарас

24

Селюк Максим

25

Симовонюк Святослав

26

Слизовський Валентин

27

Соляник Михайло

28

Старосельський Владислав

29

Троцько Аліса

30

Туліголовець Вадим

31

Уманець Владислав

32

Юрченко Богдан

 

1-Д клас.

Класний керівник – Глущенко Олена Олександрівна.

1

Авдєєва Альона

2

Артеменко Катерина

3

Барамиков Серафим

4

Бахмач Інна

5

Бачинський Дмитро

6

Білоус Арсен

7

Борисенко Тарас

8

Бриж Марія

9

Валько Владислав

10

Воробйова Анастасія

11

Глєбов Володимир

12

Демиденко Єлізавета

13

Жулківський Ярослав

14

Задорожна Кіра

15

Карпенко Аліна

16

Коноваленко Павло

17

Корніцький Микола

18

Костюкевич Микита

19

Коцепуд Андрій

20

Кривдик Платон

21

Куцевол Іван

22

Линовицький Михайло

23

Наливайко Яна

24

Панасенко Тимофій

25

Рачинський Євгеній

26

Таран Андрій

27

Хомич Ілля

28

Шостак Артем

29

Ярова Дар’я

30

Ярова Ольга

Підстава: заяви батьків, результати конкурсного випробування.

  Дата: 2014-08-26 10:27:00  |  Додав: Заступник директора з НВР
УВАГА! Щодо 1-го вересня 2014-2015 навчального року

До уваги учнів шкіл та професійно-технічних навчальних закладів, їхніх батьків! До департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації надходять численні звернення щодо перенесення термінів літніх канікул та початку нового навчального року. Інформуємо, що 2014/2015 навчальний рік у закладах освіти Київської області розпочнеться традиційно 1 вересня у понеділок зі свята Першого дзвоника. Перенесення літніх канікул не передбачено.

Директор департаменту                                                                          Н.І. Клокар

  Дата: 2014-08-08 10:22:43  |  Додав: Адміністратор сайту
Графік проведення (додаткового) конкурсного набору дітей до 1 класу Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір'я» на 2014-2015 навчальний рік

 

№ з/п

П.І.П. дитини

Дата, час проведення

Місце проведення

 

1.

Мироненко Ілля Ігорович

22.08. о 10.00

1-А

2.

Платоненко Марія Сергіївна

22.08. о 10.15

1-А

3.

Стрюкова Злата Володимирівна

22.08. о 10.30

1-А

4.

Карпов Ілля Вадимович

22.08. о 10.45

1-А

5.

Похилий Костянтин Миколайович

22.08. о 11.00

1-А

6.

Білалова Валентина Сергіївна

22.08. о 11.15

1-А

7.

Імаметдінов Владислав Ренатович

22.08. о 11.30

1-А

8.

Мучак Єлисей Вікторович

22.08. о 11.45

1-А

9.

Князев Артем Сергійович

22.08. о 12.00.

1-А

10.

Лякішева Марія Іллівна

22.08. о 12.15

1-А

11

Гопанчук Богдан Олексійович

22.08. о 12.30

1-А

12.

Турченко Михайло Сергійович

22.08. о 12.45

1-А

13.

Ісип Владислав Сергійович

22.08. о 13.00

1-А

14.

Сисоєва Євеліна Андріївна

22.08. о 13.15

1-А

15.

Мещерінова Катерина Сергіївна

22.08. о 13.30

1-А

16.

Слизовський Валентин Олексійович

22.08. о 13.45

1-А

17.

Карпенко Аліна Олександрівна

22.08. о 14.00

1-А

18.

Зав'ялов Олександр Олегович

22.08. о 14.15

1-А

19.

Рищенко Роман Юрійович

22.08. о 14.30

1-А

20.

Воробйова Анастасія Максимівна

22.08. о 14.45

1-А

21.

Глєбов Володимир Володимирович

22.08. о 15.00

1-А

22.

 

 

 

23.

 

 

 

24.

 

 

 

25.

 

 

 

26.

 

 

 

27.

 

 

 

28.

 

 

 

29.

 

 

 

30.

 

 

 

  Дата: 2014-07-31 14:02:41  |  Додав: Адміністратор сайту
Оголошення про додатковий конкусний набір!

 

Вишгородська   спеціалізована   школа   «Сузір'я»  

оголошує додатковий набір учнів до 1 класу на конкурсній основі (співбесіда відбудеться 22.08.2014 з

10 години) та набір до 10 класу(гуманітарного та інформативно-технологічного напрямків). Графік проведення співбесіди буде розміщено пізніше (до 15.08.2014 р.)

  Дата: 2014-07-23 13:45:31  |  Додав: Заступник директора з НВР
Про батьківські збори у червні

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Дата і час проведення батьківських зборів беде повідомлена класним керівником вашого класу у телефонному режимі.

Адміністрація школи

  Дата: 2014-06-23 15:53:20  |  Додав: Заступник директора з НВР
Портфоліо вчителів "Сходинки до інформатики"

До уваги вчителів, які бажають відправити матеріали свого портфоліо електронною поштою.

Портфоліо "Сходинки до інформатики" надсилайте, будь ласка, за адресою: sadovnatasha@ukr.net

  Дата: 2014-05-22 15:54:04  |  Додав: Заступник директора з НВР
До уваги батьків майбутніх першокласників, які не з'явилися на батьківські збори 16 квітня 2014 р.


До уваги батьків майбутніх першокласників, які не з'явилися на батьківські збори 16 квітня 2014 р.

Адміністрація школи просить Вас до 25 квітня 2014 року  визначитися, за якою програмою буде навчатися Ваша дитина (Новий Державний стандарт чи НПП "Росток"). У разі не надання такої інформації, будемо вважати, що Ви не бажаєте навчатися у Вишгородській спеціалізованій школі "Сузір'я", і на місце Вашої дитини буде зараховувано інших.

Інформацію можна подавати: 

www.suzirya.org.ua.

та за телефоном: 5 – 39 – 67, 5 - 39 - 49

  Дата: 2014-04-17 15:32:54  |  Додав: Адміністратор сайту
Список майбутніх першокласників на 2014-2015 н. р.

 

З А Т В Е Р Д Ж У Ю:

Директор Вишгородської

спеціалізованої школи «Сузір’я»

__________ С.М. Лозицька

 

Список майбутніх першокласників на 2014-2015 н. р.

№ з/п

П.І.П. дитини

Результат тестування

  1.  

Ляпічев Максим Олексійович

64

  1.  

Бриж Марія Геннадіївна

64

  1.  

Клевайчук Нікіта Сергійович

63

  1.  

Скляренко Андрій Дмитрович

63

  1.  

Бородій Марта Віталіївна

60

  1.  

Артеменко Катерина Ігорівна

60

  1.  

Волошин Єгор Григорович

60

  1.  

Д’яченко Юлія Володимирівна

60

  1.  

Хомич Ілля Геннадійович

59

  1.  

Барамиков Серафим Олегович

59

  1.  

Риндюк Анна Андріївна

59

  1.  

Мельник Ігор Олександрович

58

  1.  

Старосельський Владислав Єдуардович

58

  1.  

Таран Андрій Олександрович

58

  1.  

Давидок Юрій Олександрович

58

  1.  

Уманець Владислав Сергійович

58

  1.  

Білоус Арсен Ігорович

58

  1.  

Ромашко Анна Вікторівна

58

  1.  

Симовонюк Святослав Анатолійович

57

  1.  

Скоростецька Ніка Сергіївна

57

  1.  

Наливайко Яна Костянтинівна

57

  1.  

Морозова Марина Юріївна

57

  1.  

Рачинський Євгеній Олексійович

57

  1.  

Єрема Артем Сергійович

56

  1.  

Васюк Вероніка Євгенівна

56

  1.  

Троцько Аліса Ігорівна

56

  1.  

Колотиленко Ілля Романович

56

  1.  

Самсонов Владислав Миколайович

56

  1.  

Мартиненко Олександра Олександрівна

56

  1.  

Соляник Михайло Романович

55

  1.  

Кадрик Олексій Євгенович

55

  1.  

Лях Анна Василівна

55

  1.  

Панов  Максим Дмитрович

55

  1.  

Дімітріу Поліна Дмитрівна

54

  1.  

Бойкова Аліса Дмитрівна

54

  1.  

Бачинський Дмитро Ігорович

54

  1.  

Полякова Наталія Дмитрівна

54

  1.  

Татар ДмитроВасильович

54

  1.  

Кривдик Платон Остапович

54

  1.  

Ільїна Анастасія Сергіївна

54

  1.  

Кучеренко Богдан Сергійович

53

  1.  

Олизько Максим Дмитрович

53

  1.  

Бахмач Інна Анатоліївна

53

  1.  

Юнець Олександр Сергійович

53

  1.  

Кузнецов Олександр Єгорович

53

  1.  

Корніцький Микола Петрович

53

  1.  

Майсюра Катерина Валеріївна

53

  1.  

Ярова Дар’я Олександрівна

53

  1.  

Петрова Катерина Олександрівна

53

  1.  

Рябчун Катерина Василівна

53

  1.  

Мельничук Владислав Михайлович

53

  1.  

Брик Давид Максимович

52

  1.  

Осадчий Павло Олександрович

52

  1.  

Борисенко Тарас Радіонович

52

  1.  

Рулевський Тарас Русланович

52

  1.  

Литвиненко Назарій Сергійович

52

  1.  

Кореняк Сергій Сергійович

52

  1.  

Мазепа Назар Миколайович

52

  1.  

Сідельников Артем Михайлович

52

  1.  

Мельник Анастасія Олександрівна

52

  1.  

Монастирецький Максим Васильович

51

  1.  

Хмелюк Аліна Сергіївна

51

  1.  

Костюкевич Микита Олексійович

51

  1.  

Старенький Захар Денисович

51

  1.  

Маліков Богдан Олександрович

51

  1.  

Гончаров Максим Миколайович

51

  1.  

Коваленко Павло Вадимович

51

  1.  

Бевзюк Анна Олександрівна

50

  1.  

Салюта Еліна Олегівна

50

  1.  

Міклушис Гліб Вітаутасович

50

  1.  

Кравець Єлизавєта Олександрівна

50

  1.  

Авдєєва Альона Олександрівна

50

  1.  

Жулківський Ярослав Євгенович

50

  1.  

Герасименко Ульяна Ігорівна

50

  1.  

Кадрик Вікторія Євгенівна

50

  1.  

Туліголовець Вадим Артемович

50

  1.  

Мороз Світлана Юріївна

50

  1.  

Коцепуд Андрій Іванович

49

  1.  

Караванов Нікіта Олександрович

49

  1.  

Рубчак Максим Миколайович

49

  1.  

Клестова Анастасія Олександрівна

49

  1.  

Красавін Максим Андрійович

49

  1.  

Задорожна Кіра Михайлівна

49

  1.  

Селюк Максим Володимирович

49

  1.  

Гирич Аскольд Олексійович

49

  1.  

Дарда Андрій Юрійович

49

  1.  

Висоцький Олександр Сергійович

49

  1.  

Камчатний Павло Антонович

49

  1.  

Швачка Лариса Іванівна

49

  1.  

Куцевол Іван Вадимович

48

  1.  

Шостак Артем Анатолійович

48

  1.  

Циганчук Єва Павлівна

48

  1.  

Богач Ярослав Анатолійович

48

  1.  

Лобанов Олександр Олександрович

48

  1.  

Астапова Катерина Андріївна

48

  1.  

Хімко Єлизавєта Андріївна

48

  1.  

Сидоров Михайло Олексійович

48

  1.  

Деміденко Єлизавєта Олександрівна

48

  1.  

Кисіль Дмитро Іванович

48

  1.  

Грищук Юлія Володимирівна

47

  1.  

Линовицький Михайло Олегович

47

  1.  

Котенко Богдан Вікторович

47

  1.  

Галушак Антоніна Віталіївна

46

  1.  

Валько Владислав Олегович

46

  1.  

Максимов Олександр Вікторович

45

  1.  

Моцак Яків Валентинович

45

  1.  

Кардаш Володимир Віталійович

45

  1.  

Волуйко Ксенія Олександрівна

45

  1.  

Коржик Артем Володимирович

45

  1.  

Коржик Денис Володимирович

45

  1.  

Губар Каріна Юріївна

45

  1.  

Мартинюк Валерія Сергіївна

45

  1.  

Іванюк Златослава Владиславівна

45

  1.  

Клопенко Дарина Ігорівна

45

  1.  

Пехенько Михайло Олексійович

45

  1.  

Савчук Катерину Олексіївна

45

  1.  

Сидоренко Олександр Олександрович

45

  1.  

Ярова Ольга Вікторівна

44

  1.  

Чернюк Богдан Васильович

44

  1.  

Панасенко Тимофій Олександрович

44

  1.  

Лозінський Денис Русланович

44

  1.  

Данченкова Марія Михайлівна

44

  1.  

Козаченко Валерія Олексіївна

44

  1.  

Дзісь Софія Олександрівна

44

  1.  

Кондратенко Максим Миколайович

44

  1.  

Шелест Михайло Сергійович

44

  1.  

Іванченко Єлизавєта Миколаївна

44

  1.  

Табачук Олег Сергійович

44

  1.  

Клопенко Богдана Ігорівна

44

  1.  

Приходько Софія Валентинівна

44

  1.  

Рослов Антон Олексійович

43

  1.  

Могильний-Крехович Богдан Михайлович

43

  1.  

Чихман Каміла Олегівна

43

  1.  

Кондратенко Даниїл Миколайович

43

  1.  

Лазебник Гліб Григорович

43

  1.  

Попович Софія Русланівна

43

  1.  

Бровченко Софія Іванівна

43

  1.  

Ковальська Валерія Вадимівна

43

  1.  

Шкільний Микита Юрійович

43

  1.  

Пінчук Макар Максимович

42

  1.  

Виноградов Олексій Ілліч

42

  1.  

Костюков Костянтин Юрійович

42

  1.  

Продащук Анастасія Валеріївна

42

  1.  

Шевченко Анна Тарасівна

42

  1.  

Книшова Дарина Русланівна

42

  1.  

Коваль Софія Олександрівна

42

  1.  

Мельник Анастасія Євгеніївна

42

  1.  

Ревуцький  Ярослав Сергійович

41

  1.  

Григоренко Сергій Андрійович

41

  1.  

Мартиненко Дарина Андріївна

41

Прохідний бал 64 - 41.

  Дата: 2014-04-14 15:14:13  |  Додав: Директор

Система Orphus