Наша кнопка:

Отримати код кнопки

 
Головна » Школа » Оголошення
Про замовлення довідок

До уваги батьків, класних керівників та учнів!

Замовляти довідки, учнівські квитки у секретаря школи за 3 дні до видачі.

Адміністрація школи

  Дата: 2015-09-15 11:03:53  |  Додав: Адміністратор сайту
Виставка "Осіння казка"

18.09.2015 року у вестибюлі школи відбудеться виставка учнівських робіт "Осіння казка".

Запрошуємо всих бажаючих прийняти участь у виставці.

  Дата: 2015-09-14 10:49:02  |  Додав: Адміністратор сайту
Про лінійку, присвячену Дню Знань

УВАГА!

Лінійка, присвячена Дню Знань, відбудеться 1 вересня 2015 року о 9.00. Учні 1-их, 2-А, 4-их, 5-11-их класів приходять о 8.30 до своїх класних кімнат; 3-ті класи збираються у актовій залі; 2-Б – у кабінеті фізики ( ІІ поверх);  2-В – у кабінеті фізики (ІІІ поверх); 2-Г – у кабінеті хімії ( ІV поверх);  2-Д –  на ІІ поверсі ІІІ блоці (минулорічний 4-В клас).

Шикування на лінійку з 8.45 до 9.00 (після 3-х дзвінків).

Форма одягушкільна, вишиванки.

  Дата: 2015-08-28 16:39:56  |  Додав: Заступник директора з НВР
Про збори батьків майбутніх першокласників

Збори батьків майбутніх першокласників відбуться 20 серпня 2015 року (четвер) о 18 годині в приміщенні ВСШ "Сузір'я".

Адміністація школи та класні керівники

  Дата: 2015-08-18 12:40:00  |  Додав: Заступник директора з НВР
Батьківські збори 2-Д класу

Батьківські збори 2-Д класу відбудуться 27 серпня 2015 року (четвер) о 18 годині в приміщенні 2-Д класу (знайомство з новопризначеним класним керівником).

  Дата: 2015-08-18 12:40:00  |  Додав: Заступник директора з НВР
Попередні списки майбутніх першокласників на 2015-2016 н. р.
Список  учнів 1-А класу
1 Ахрипенко Нікіта Максимович
2 Ведринський Костянтин Павлович
3 Бабаєв Богдан Валерійович
4 Бездорожева Анна Віталіївна
5 Биховченко Маргарита Євгенівна
6 Бойко Дмитро Вікторович
7 Брагарник Анна Геннадіївна
8 Волчок Діана Євгенівна
9 Воробьйов Олександр Олександрович
10 Гончаров Артем Андрійович
11 Донцов Арсеній Олександрович
12 Дудка Ренат Валерійович
13 Іващук Марина Вадимівна
14 Капустін Станіслав Ігорович
15 Капустіна Єлизавєта Ігорівна
16 Концева Владислава Вікторівна
17 Лабунець Гліб Романович
18 Мельник Даніїл Олександрович
19 Ніколенко Олександра Олександрівна
20 Петрук Тимофій Ярославович
21 Рогульська Марія Сергіївна
22 Рогульський Сергій Сергійович
23 Родіонова Марія Олександрівна
24 Савчук Каріна Тимурівна
25 Скоробагатько Віра Василівна
26 Скороход Анастасія Олександрівна
27 Стрілець Захар Олександрович
28 Трященко Зоя Владиславівна
29 Хондока Микита Миколайович
30 Яременко Анна Валеріївна
  Дата: 2015-06-30 09:01:44  |  Додав: Заступник директора з НВР
1-Б клас
Список  учнів 1-Б класу
1 Алаєв Артем Олексійович
2 Ашихіна Вікторія Олександрівна
3 Бабіч Вадим Петрович
4 Бернацька Мілена Олександрівна
5 Білалова Раїса Сергіївна
6 Ворончук Максим Єгорович
7 Гаджа Мирослава Костянтинівна
8 Гапоненко Ілля Русланович
9 Дрючков Єгор Володимирович
10 Залєсова Владислава Євгенівна
11 Іваненко Софія Євгеніївна
12 Іжак Віолета Миколаївна
13 Корінна Єлизавета Вадимівна
14 Кукшин Владислав Леонідович
15 Лесик Софія Миколаївна
16 Липська Дар'я Вікторівна
17 Мельниченко Арсеній Олександрович
18 Окуненко Анастасія Геннадіївна
19 Пилипенко Олександра Максимівна
20 Письменна Владислава Олександрівна
21 Русских Ілля Олександрович
22 Сахно Дар'я Русланівна
23 Сахно Олександра Русланівна
24 Соловій Софія Богданівна
25 Тропіна Поліна Євгенівна
26 Туряниця Данило Іванович
27 Туча Владислав Сергійович
28 Тямолова Орина Олексіївна
29 Чернуцький Андрій Андрійович
30 Штефаньо Оксана Ігорівна
  Дата: 2015-06-30 09:01:44  |  Додав: Заступник директора з НВР
1-В клас
Список  учнів 1-В класу ("Росток")
1 Арзумян Давид Арамович
2 Бакунець Анна Петрівна
3 Барамиков Данило Олександрович
4 Білоус Софія Євгенівна
9 Гаджа Мирослава Костянтинівна
5 Горяєв – Шатько Даніїл Євгенійович
6 Гурський Данило В’ячеславович
7 Дмитренко Дар'я Олександрівна
8 Донченко Ілля Іванович
10 Жерновий Нікіта Володимирович
11 Ігров Богдан Ігорович
12 Кисла Марія Олексіївна
13 Кіяшенко Олена Сергіївна
14 Козлов Валерій Геннадійович
15 Косенко Єгор Максимович
16 Левчук Катерина Сергіївна
17 Лукін Нікіта Сергійович
18 Марченко Артем Олександрович
19 Мороз Ярослав Андрійович
20 Павцьо Марія Володимирівна
21 Педяш Катерина Євгенівна
22 Петров Владислав Олександрович
24 Попроцький Данило Юрійович
23 Рундуєва Марія Дмитрівна
25 Слободянюк Кирило Ярославович
26 Спіцина Єлизавета Юріївна
27 Твердохліб Олександра Олександрівна
28 Харченко Дар'я Олексіївна
29 Ченторог Микола Володимирович
30 Шубко Єва Андріївна
  Дата: 2015-06-30 09:01:44  |  Додав: Заступник директора з НВР
1-Г клас
Список  учнів 1-Г класу ("Росток")
1 Богдан Володимир Юрійович
2 Бондар Катерина Дмитрівна
3 Волинкін Іван Володимирович
4 Ворона Софія Олексіївна
5 Гайдай Дар'я Миколаївна
6 Городецька Аріна Вадимівна
7 Дегтяренко Лев Вадимович
8 Деркач Вероніка Повлівна
9 Донець Давид Дмитрович
10 Дригало Назар Сергійович
11 Єрема Ярослав Юрійович
12 Зайковська Софія Олексіївна
13 Іванчук Софія Ярославівна
14 Ковальова Віра-Маргарита Олександрівна
15 Ковальчук-Ільїн Ілля Віталійович
16 Куліченко Софія Григорівна
17 Мар'янчук Ігор Валерійович
18 Місюс Марія Андріївна
19 Пацубієнко Анастасія Олександрівна
20 Підгулько Богдан Георгійович
21 Рачинський Богдан Олексійович
22 Рябов Марк Іванович
23 Рябов Ян Іванович
24 Сєдова Аріна Андріївна
25 Старенький Захар Денисович
26 Телінкевич Олександра Олкесандрівна
27 Фролова Мелана Русланівна
28 Храмшин Віталій Олексійович
29 Щербина Ілля Віталійович
30 Щербина Мирослава Віталіївна
  Дата: 2015-06-30 09:01:44  |  Додав: Заступник директора з НВР
1-Д клас
Список  учнів 1-Д класу  
1 Беркут Святослав В'ячеславович
2 Глєбова Юлія Володимирівна
3 Головаченко Ярослав
4 Дика Ясміна Володимирівна
5 Дранішнікова  Катерина Ігорівна
6 Задворкіна Софія Володимирівна
7 Зіб'юк Валерія Віталіївна
8 Зікеєв Федір Вадимович
9 Калічина Лілія Костянтинівна
10 Каплун Віталій Володимирович
11 Кожевніков Максим Євгенович
12 Костіна Олександра Вадимівна
13 Кутова Марія Романівна
14 Листусь Денис Русланович
15 Лющенко Ульяна Вікторівна
16 Мартинюк Аліна Михайлівна
17 Масло Гліб Володимирович
18 Мирза Андрій Олександрович
19 Михлик Вікторія Русланівна
20 Нізола Каріна Вадимівна
21 Околот Ярослав Дмитрович
22 Петрочук Олександра Сергіївна
23 Пущинський Микола Юрійович
24 Семенюк Владислава Вадимівна
25 Стратонова Єлізавета Євгенівна
26 Тернова Аліна Олександрівна
27 Ткаченко Трохим Павлович
28 Тущенко Тимофій Олександрович
29 Чернюк Юлія Василівна
30 Шевчук Марія Юріївна
  Дата: 2015-06-30 09:01:44  |  Додав: Заступник директора з НВР
1-Е клас
Список  учнів 1-Е класу  
1 Бондар Маргарита Олександрівна
2 Брагарник Анна Геннадіївна
3 Гагула Анна Юріївна
4 Гончук Дар'я Сергіївна
5 Громова Світлана Володимирівна
6 Гуцаленко Микита Олексійович
7 Дорошенко Поліна Олексіївна
8 Дроздова Єлизавета Андріївна
9 Друзенко Мирослава Василівна
10 Жданов Юрій Михайлович
11 Жукотанський Андрій Володимирович
12 Заєць Іван Родіонович
13 Калініна Софія Євгенівна
14 Кисіль Катерина Юріївна
15 Криничка Андрій Юрійович
16 Міщенко Ігор Ярославович
17 Нижник Михайло Дмитрович
18 Палій Діана Віталіївна
19 Перерва Ганна Федорівна
20 Петрова Віра Олександрівна
21 Потапова Ганна Владиславівна
22 Ратушняк Олексій Миколайович
23 Ружинський Даниїл Олександрович
24 Сингаївська Діана Олександрівна
25 Скоробреха Ілля Андрійович
26 Тараненко Олександр Володимирович
27 Федосенко Роман Андрійович
28 Шульгіна Ярослава Валеріївна
29 Яковенко Даниїл Павлович
30 Ярема Анна Сергіївна
  Дата: 2015-06-30 09:01:44  |  Додав: Заступник директора з НВР
1-Е клас
Список  учнів 1-Е класу  
1 Бондар Маргарита Олександрівна
2 Брагарник Анна Геннадіївна
3 Гагула Анна Юріївна
4 Гончук Дар'я Сергіївна
5 Громова Світлана Володимирівна
6 Гуцаленко Микита Олексійович
7 Дорошенко Поліна Олексіївна
8 Дроздова Єлизавета Андріївна
9 Друзенко Мирослава Василівна
10 Жданов Юрій Михайлович
11 Жукотанський Андрій Володимирович
12 Заєць Іван Родіонович
13 Калініна Софія Євгенівна
14 Кисіль Катерина Юріївна
15 Криничка Андрій Юрійович
16 Міщенко Ігор Ярославович
17 Нижник Михайло Дмитрович
18 Палій Діана Віталіївна
19 Перерва Ганна Федорівна
20 Петрова Віра Олександрівна
21 Потапова Ганна Владиславівна
22 Ратушняк Олексій Миколайович
23 Ружинський Даниїл Олександрович
24 Сингаївська Діана Олександрівна
25 Скоробреха Ілля Андрійович
26 Тараненко Олександр Володимирович
27 Федосенко Роман Андрійович
28 Шульгіна Ярослава Валеріївна
29 Яковенко Даниїл Павлович
30 Ярема Анна Сергіївна
  Дата: 2015-06-30 09:01:44  |  Додав: Заступник директора з НВР
До уваги батьків майбутніх першокласників

Шановні батьки!

Якщо Ви вирішили, що Ваша дитина буде навчатися в іншому навчальному закладі, просимо надати про це інформацію на сайті школи www.suzirya.org.ua., або за телефонами 5 – 39 – 67, 5-39-49

 

Адміністрація школи

  Дата: 2015-06-30 09:01:44  |  Додав: Заступник директора з НВР
Оголошення про батьківські збори

Збори для батьків майбутніх першокласників відбудуться 18 червня 2015 р. (четвер) о 18 год у приміщенні актової зали.

  Дата: 2015-06-15 10:06:41  |  Додав: Заступник директора з НВР
Список дітей, які будуть зараховані до 1-го класу Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір’я», за результатами конкурсного приймання.

 

 

№ з/п

П.І.П. дитини

1.      

Алаєв Артем Олексійович

2.      

Арзумян Давид Арамович

3.      

 Ахрипенко Нікіта Максимович

4.      

Ашихіна Вікторія Олександрівна

5.      

Бабаєв Богдан Валерійович

6.      

Бабіч Вадим Петрович

7.      

Бакунець Анна Петрівна

8.      

Барамиков Данило Олександрович

9.      

Бездорожева Анна Віталіївна

10.                        

Беркут Святослав В'ячеславович

11.                        

БернацькаМілена Олександрівна

12.                        

Биховченко Маргарита Євгенівна

13.                        

Білалова Раїса Сергіївна

14.                        

Білоус Софія Євгенівна

15.                        

Богдан Володимир Юрійович

16.                        

Боголій Софія Юріївна

17.                        

Бойко Дмитро Вікторович

18.                        

Бондар Катерина Дмитрівна

19.                        

Бондар Маргарита Олександрівна

20.                        

Бондаренко Тамара Павлівна

21.                        

Борисенко Катерина Федорівна

22.                        

Брагарник Анна Геннадіївна

23.                        

Волинкін Іван Володимирович

24.                        

Волчок Діана Євгенівна

25.                        

Воробьйов Олександр Олександрович

26.                        

Ворона Софія Олексіївна

27.                        

Ворончук Максим Єгорович

28.                        

Гагула Анна Юріївна

29.                        

Гаджа Мирослава Костянтинівна

30.                        

Гайдай Дар'я Миколаївна

31.                        

Гапоненко Ілля Русланович

32.                        

Глєбова Юлія Володимирівна

33.                        

Гончаров Артем Андрійович

34.                        

Гончук Дар'я Сергіївна

35.                        

ГородецькаАріна Вадимівна

36.                        

Горяєв – Шатько Даніїл Євгенійович

37.                        

Громова Світлана Володимирівна

38.                        

Гурський Данило В’ячеславович

39.                        

Гуцаленко Микита Олексійович

40.                        

Дегтяренко Лев Вадимович

41.                        

Деркач Вероніка Повлівна

42.                        

Дика Ясміна Володимирівна

43.                        

Дмитренко Дар'я Олександрівна

44.                        

Донець Давид Дмитрович

45.                        

Донцов Арсеній Олександрович

46.                        

Донченко Ілля Іванович

47.                        

Дорошенко Поліна Олексіївна

48.                        

Дранішнікова  Катерина Ігорівна

49.                        

Дригало Назар Сергійович

50.                        

Дроздова Єлизавета Андріївна

51.                        

Друзенко Мирослава Василівна

52.                        

Дрючков Єгор Володимирович

53.                        

Дудка Ренат Валерійович

54.                        

Єрема Ярослав Юрійович

55.                        

Жданов Юрій Михайлович

56.                        

Жерновий Нікіта Володимирович

57.                        

Жукотанський Андрій Володимирович

58.                        

Задворкіна Софія Володимирівна

59.                        

Зайковська Софія Олексіївна

60.                        

Залєсова Владислава Євгенівна

61.                        

Зіб'юк Валерія Віталіївна

62.                        

Зікеєв Федір Вадимович

63.                        

Іваненко Софія Євгенівна

64.                        

Іванчук Софія Ярославівна

65.                        

Іващук Марина Вадимівна

66.                        

Ігров Богдан Ігорович

67.                        

Їжак Віолета Миколаївна

68.                        

Калініна Софія Євгенівна

69.                        

Калічина Лілія Костянтинівна

70.                        

Капустін Станіслав Ігорович

71.                        

Капустіна Єлизавєта Ігорівна

72.                        

Кисіль Гліб Юрійович

73.                        

Кисіль Катерина Юріївна

74.                        

Кисла Марія Олексіївна

75.                        

Кіяшенко Олена Сергіївна

76.                        

Ковальова Віра-Маргарита Олександрівна

77.                        

Ковальчук-Ільїн Ілля Віталійович

78.                        

Козлов Валерій Геннадійович

79.                        

Колєснікова Тамара Львівна

80.                        

Концева Владислава Вікторівна

81.                        

Корінна Єлизавета Вадимівна

82.                        

Косенко Єгор Максимович

83.                        

Костіна Олександра Вадимівна

84.                        

Кравченко Юлія Олексіївна

85.                        

Криничка Андрій Юрійович

86.                        

Кукшин Владислав Леонідович

87.                        

Куліченко Софія Григорівна

88.                        

Кутова Марія Романівна

89.                        

Лабунець Гліб Романович

90.                        

Левчук Катерина Сергіївна

91.                        

Лесик Софія Миколаївна

92.                        

Лесик Софія Миколаївна

93.                        

Липська Дар'я Вікторівна

94.                        

Листусь Денис Русланович

95.                        

Лукін Нікіта Сергійович

96.                        

Лющенко Ульяна Вікторівна

97.                        

Мартинюк Аліна Михайлівна

98.                        

Марченко Артем Олександрович

99.                        

Мар'янчук Ігор Валерійович

100.                   

Масло Гліб Володимирович

101.                   

Мельник Даніїл Олександрович

102.                   

Мельниченко Арсеній Олександрович

103.                   

Мельничук Артем Євгенович

104.                   

Мирза Андрій Олександрович

105.                   

Михлик Вікторія Русланівна

106.                   

Місюс Марія Андріївна

107.                   

Мороз Ярослав Андрійович

108.                   

Нижник Михайло Дмитрович

109.                   

Нізола Каріна Вадимівна

110.                   

Ніколенко Олександра Олександрівна

111.                   

Околот Ярослав Дмитрович

112.                   

Окуненко Анастасія Геннадіївна

113.                   

Павцьо Марія Володимирівна

114.                   

Палій Діана Віталіївна

115.                   

Пацубієнко Анастасія Олександрівна

116.                   

Педяш Катерина Євгенівна

117.                   

Перерва Ганна Федорівна

118.                   

Петров Владислав Олександрович

119.                   

Петрова Віра Олександрівна

120.                   

Петрочук Олександра Сергіївна

121.                   

Петрук Тимофій Ярославович

122.                   

Пилипенко Олександра Максимівна

123.                   

Письменна Владислава Олександрівна

124.                   

Підгулько Богдан Георгійович

125.                   

Попроцький Данило Юрійович

126.                   

Потапова Ганна Владиславівна

127.                   

Пущинський Микола Юрійович

128.                   

Ратушняк Олексій Миколайович

129.                   

Рачинський Богдан Олексійович

130.                   

Рогульська Марія Сергіївна

131.                   

Рогульський Сергій Сергійович

132.                   

Родіонова Марія Олександрівна

133.                   

Ружинський Даниїл Олександрович

134.                   

Рундуєва Марія Дмитрівна

135.                   

Русских Ілля Олександрович

136.                   

Рябов Марк Іванович

137.                   

Рябов Яне Іванович

138.                   

Рябчун Тетяна Вікторівна

139.                   

Савчук Каріна Тимурівна

140.                   

Сахно Дар'я Русланівна

141.                   

Сахно Олександра Русланівна

142.                   

Семенюк Владислава Вадимівна

143.                   

Сєдова Аріна Андріївна

144.                   

Сингаївська ДіанаОлександрівна

145.                   

Скоробагатько Віра Василівна

146.                   

Скоробреха Ілля Андрійович

147.                   

Скороход Анастасія Олександрівна

148.                   

Слободянюк Кирило Ярославович

149.                   

Соловій Софія Богданівна

150.                   

Спіцина Єлизавета Юріївна

151.                   

Старенький Захар Денисович

152.                   

Стратонова Єлізавета Євгенівна

153.                   

Стрілець Захар Олександрович

154.                   

Тараненко Олександр Володимирович

155.                   

Твердохліб Олександра Олександрівна

156.                   

Телінкевич Олександра Олкесандрівна

157.                   

Тернова Аліна Олександрівна

158.                   

Ткаченко Трохим Павлович

159.                   

Тропіна Поліна Євгенівна

160.                   

Трященко Зоя Владиславівна

161.                   

Туряниця Данило Іванович

162.                   

Тущенко Тимофій Олександрович

163.                   

Тямолова Орина Олексіївна

164.                   

Федосенко Роман Андрійович

165.                   

Фролова Мелана Русланівна

166.                   

Харченко Дар'я Олексіївна

167.                   

Хондока Микита Миколайович

168.                   

Храмшин Віталій Олексійович

169.                   

Ченторог Микола Володимирович

170.                   

Чернуцький Андрій Андрійович

171.                   

Чернюк Юлія Василівна

172.                   

Шевчук Марія Юріївна

173.                   

Штефаньо Оксана Ігорівна

174.                   

Шубко Єва Андріївна

175.                   

Шульгіна Ярослава Валеріївна

176.                   

Щербина Ілля Віталійович

177.                   

Щербина Мирослава Віталіївна

178.                   

Яковенко Даниїл Павлович

179.                   

Ярема Анна Сергіївна

180.                   

Яременко Анна Валеріївна

  Дата: 2015-06-15 10:06:41  |  Додав: Адміністратор сайту

Система Orphus