Наша кнопка:

Отримати код кнопки

 
Головна » Школа » Оголошення
Про вакантні місця вчителів

О Г О Л О Ш Е Н Н Я!

Вишгородська спеціалізована школа "Сузір'я" має вакантні посади учителя хімії, вихователя групи продовженого дня та учителя трудового навчання (тенхнічна праця).

Запрощуємо на роботу творчих та енергійних, молодих або літніх, з досвідом чи без досвіду, вчителів.

Адміністрація школи.

  Дата: 2015-09-29 15:10:37  |  Додав: Заступник директора з НВР
Про виставу Київського театру по правилах дорожнього руху

О Г О Л О Ш Е Н Н Я !

29 вересня (вівторок)  2015 р.

об 11 год 30 хв для учнів 1-2-их класів,

о 12 год 30 хв для учнів 3-4 класів

відбудеться  яскрава  музична вистава Київського театру

«Незвичайний випадок на дорозі»

  Дата: 2015-09-25 10:07:51  |  Додав: Заступник директора з ВР
Про замовлення довідок

До уваги батьків, класних керівників та учнів!

Замовляти довідки, учнівські квитки у секретаря школи за 3 дні до видачі.

Адміністрація школи

  Дата: 2015-09-15 11:03:53  |  Додав: Адміністратор сайту
Виставка "Осіння казка"

18.09.2015 року у вестибюлі школи відбудеться виставка учнівських робіт "Осіння казка".

Запрошуємо всих бажаючих прийняти участь у виставці.

  Дата: 2015-09-14 10:49:02  |  Додав: Адміністратор сайту
Про лінійку, присвячену Дню Знань

УВАГА!

Лінійка, присвячена Дню Знань, відбудеться 1 вересня 2015 року о 9.00. Учні 1-их, 2-А, 4-их, 5-11-их класів приходять о 8.30 до своїх класних кімнат; 3-ті класи збираються у актовій залі; 2-Б – у кабінеті фізики ( ІІ поверх);  2-В – у кабінеті фізики (ІІІ поверх); 2-Г – у кабінеті хімії ( ІV поверх);  2-Д –  на ІІ поверсі ІІІ блоці (минулорічний 4-В клас).

Шикування на лінійку з 8.45 до 9.00 (після 3-х дзвінків).

Форма одягушкільна, вишиванки.

  Дата: 2015-08-28 16:39:56  |  Додав: Заступник директора з НВР
Про збори батьків майбутніх першокласників

Збори батьків майбутніх першокласників відбуться 20 серпня 2015 року (четвер) о 18 годині в приміщенні ВСШ "Сузір'я".

Адміністація школи та класні керівники

  Дата: 2015-08-18 12:40:00  |  Додав: Заступник директора з НВР
Батьківські збори 2-Д класу

Батьківські збори 2-Д класу відбудуться 27 серпня 2015 року (четвер) о 18 годині в приміщенні 2-Д класу (знайомство з новопризначеним класним керівником).

  Дата: 2015-08-18 12:40:00  |  Додав: Заступник директора з НВР
Попередні списки майбутніх першокласників на 2015-2016 н. р.
Список  учнів 1-А класу
1 Ахрипенко Нікіта Максимович
2 Ведринський Костянтин Павлович
3 Бабаєв Богдан Валерійович
4 Бездорожева Анна Віталіївна
5 Биховченко Маргарита Євгенівна
6 Бойко Дмитро Вікторович
7 Брагарник Анна Геннадіївна
8 Волчок Діана Євгенівна
9 Воробьйов Олександр Олександрович
10 Гончаров Артем Андрійович
11 Донцов Арсеній Олександрович
12 Дудка Ренат Валерійович
13 Іващук Марина Вадимівна
14 Капустін Станіслав Ігорович
15 Капустіна Єлизавєта Ігорівна
16 Концева Владислава Вікторівна
17 Лабунець Гліб Романович
18 Мельник Даніїл Олександрович
19 Ніколенко Олександра Олександрівна
20 Петрук Тимофій Ярославович
21 Рогульська Марія Сергіївна
22 Рогульський Сергій Сергійович
23 Родіонова Марія Олександрівна
24 Савчук Каріна Тимурівна
25 Скоробагатько Віра Василівна
26 Скороход Анастасія Олександрівна
27 Стрілець Захар Олександрович
28 Трященко Зоя Владиславівна
29 Хондока Микита Миколайович
30 Яременко Анна Валеріївна
  Дата: 2015-06-30 09:01:44  |  Додав: Заступник директора з НВР
1-Б клас
Список  учнів 1-Б класу
1 Алаєв Артем Олексійович
2 Ашихіна Вікторія Олександрівна
3 Бабіч Вадим Петрович
4 Бернацька Мілена Олександрівна
5 Білалова Раїса Сергіївна
6 Ворончук Максим Єгорович
7 Гаджа Мирослава Костянтинівна
8 Гапоненко Ілля Русланович
9 Дрючков Єгор Володимирович
10 Залєсова Владислава Євгенівна
11 Іваненко Софія Євгеніївна
12 Іжак Віолета Миколаївна
13 Корінна Єлизавета Вадимівна
14 Кукшин Владислав Леонідович
15 Лесик Софія Миколаївна
16 Липська Дар'я Вікторівна
17 Мельниченко Арсеній Олександрович
18 Окуненко Анастасія Геннадіївна
19 Пилипенко Олександра Максимівна
20 Письменна Владислава Олександрівна
21 Русских Ілля Олександрович
22 Сахно Дар'я Русланівна
23 Сахно Олександра Русланівна
24 Соловій Софія Богданівна
25 Тропіна Поліна Євгенівна
26 Туряниця Данило Іванович
27 Туча Владислав Сергійович
28 Тямолова Орина Олексіївна
29 Чернуцький Андрій Андрійович
30 Штефаньо Оксана Ігорівна
  Дата: 2015-06-30 09:01:44  |  Додав: Заступник директора з НВР
1-В клас
Список  учнів 1-В класу ("Росток")
1 Арзумян Давид Арамович
2 Бакунець Анна Петрівна
3 Барамиков Данило Олександрович
4 Білоус Софія Євгенівна
9 Гаджа Мирослава Костянтинівна
5 Горяєв – Шатько Даніїл Євгенійович
6 Гурський Данило В’ячеславович
7 Дмитренко Дар'я Олександрівна
8 Донченко Ілля Іванович
10 Жерновий Нікіта Володимирович
11 Ігров Богдан Ігорович
12 Кисла Марія Олексіївна
13 Кіяшенко Олена Сергіївна
14 Козлов Валерій Геннадійович
15 Косенко Єгор Максимович
16 Левчук Катерина Сергіївна
17 Лукін Нікіта Сергійович
18 Марченко Артем Олександрович
19 Мороз Ярослав Андрійович
20 Павцьо Марія Володимирівна
21 Педяш Катерина Євгенівна
22 Петров Владислав Олександрович
24 Попроцький Данило Юрійович
23 Рундуєва Марія Дмитрівна
25 Слободянюк Кирило Ярославович
26 Спіцина Єлизавета Юріївна
27 Твердохліб Олександра Олександрівна
28 Харченко Дар'я Олексіївна
29 Ченторог Микола Володимирович
30 Шубко Єва Андріївна
  Дата: 2015-06-30 09:01:44  |  Додав: Заступник директора з НВР
1-Г клас
Список  учнів 1-Г класу ("Росток")
1 Богдан Володимир Юрійович
2 Бондар Катерина Дмитрівна
3 Волинкін Іван Володимирович
4 Ворона Софія Олексіївна
5 Гайдай Дар'я Миколаївна
6 Городецька Аріна Вадимівна
7 Дегтяренко Лев Вадимович
8 Деркач Вероніка Повлівна
9 Донець Давид Дмитрович
10 Дригало Назар Сергійович
11 Єрема Ярослав Юрійович
12 Зайковська Софія Олексіївна
13 Іванчук Софія Ярославівна
14 Ковальова Віра-Маргарита Олександрівна
15 Ковальчук-Ільїн Ілля Віталійович
16 Куліченко Софія Григорівна
17 Мар'янчук Ігор Валерійович
18 Місюс Марія Андріївна
19 Пацубієнко Анастасія Олександрівна
20 Підгулько Богдан Георгійович
21 Рачинський Богдан Олексійович
22 Рябов Марк Іванович
23 Рябов Ян Іванович
24 Сєдова Аріна Андріївна
25 Старенький Захар Денисович
26 Телінкевич Олександра Олкесандрівна
27 Фролова Мелана Русланівна
28 Храмшин Віталій Олексійович
29 Щербина Ілля Віталійович
30 Щербина Мирослава Віталіївна
  Дата: 2015-06-30 09:01:44  |  Додав: Заступник директора з НВР
1-Д клас
Список  учнів 1-Д класу  
1 Беркут Святослав В'ячеславович
2 Глєбова Юлія Володимирівна
3 Головаченко Ярослав
4 Дика Ясміна Володимирівна
5 Дранішнікова  Катерина Ігорівна
6 Задворкіна Софія Володимирівна
7 Зіб'юк Валерія Віталіївна
8 Зікеєв Федір Вадимович
9 Калічина Лілія Костянтинівна
10 Каплун Віталій Володимирович
11 Кожевніков Максим Євгенович
12 Костіна Олександра Вадимівна
13 Кутова Марія Романівна
14 Листусь Денис Русланович
15 Лющенко Ульяна Вікторівна
16 Мартинюк Аліна Михайлівна
17 Масло Гліб Володимирович
18 Мирза Андрій Олександрович
19 Михлик Вікторія Русланівна
20 Нізола Каріна Вадимівна
21 Околот Ярослав Дмитрович
22 Петрочук Олександра Сергіївна
23 Пущинський Микола Юрійович
24 Семенюк Владислава Вадимівна
25 Стратонова Єлізавета Євгенівна
26 Тернова Аліна Олександрівна
27 Ткаченко Трохим Павлович
28 Тущенко Тимофій Олександрович
29 Чернюк Юлія Василівна
30 Шевчук Марія Юріївна
  Дата: 2015-06-30 09:01:44  |  Додав: Заступник директора з НВР
1-Е клас
Список  учнів 1-Е класу  
1 Бондар Маргарита Олександрівна
2 Брагарник Анна Геннадіївна
3 Гагула Анна Юріївна
4 Гончук Дар'я Сергіївна
5 Громова Світлана Володимирівна
6 Гуцаленко Микита Олексійович
7 Дорошенко Поліна Олексіївна
8 Дроздова Єлизавета Андріївна
9 Друзенко Мирослава Василівна
10 Жданов Юрій Михайлович
11 Жукотанський Андрій Володимирович
12 Заєць Іван Родіонович
13 Калініна Софія Євгенівна
14 Кисіль Катерина Юріївна
15 Криничка Андрій Юрійович
16 Міщенко Ігор Ярославович
17 Нижник Михайло Дмитрович
18 Палій Діана Віталіївна
19 Перерва Ганна Федорівна
20 Петрова Віра Олександрівна
21 Потапова Ганна Владиславівна
22 Ратушняк Олексій Миколайович
23 Ружинський Даниїл Олександрович
24 Сингаївська Діана Олександрівна
25 Скоробреха Ілля Андрійович
26 Тараненко Олександр Володимирович
27 Федосенко Роман Андрійович
28 Шульгіна Ярослава Валеріївна
29 Яковенко Даниїл Павлович
30 Ярема Анна Сергіївна
  Дата: 2015-06-30 09:01:44  |  Додав: Заступник директора з НВР
1-Е клас
Список  учнів 1-Е класу  
1 Бондар Маргарита Олександрівна
2 Брагарник Анна Геннадіївна
3 Гагула Анна Юріївна
4 Гончук Дар'я Сергіївна
5 Громова Світлана Володимирівна
6 Гуцаленко Микита Олексійович
7 Дорошенко Поліна Олексіївна
8 Дроздова Єлизавета Андріївна
9 Друзенко Мирослава Василівна
10 Жданов Юрій Михайлович
11 Жукотанський Андрій Володимирович
12 Заєць Іван Родіонович
13 Калініна Софія Євгенівна
14 Кисіль Катерина Юріївна
15 Криничка Андрій Юрійович
16 Міщенко Ігор Ярославович
17 Нижник Михайло Дмитрович
18 Палій Діана Віталіївна
19 Перерва Ганна Федорівна
20 Петрова Віра Олександрівна
21 Потапова Ганна Владиславівна
22 Ратушняк Олексій Миколайович
23 Ружинський Даниїл Олександрович
24 Сингаївська Діана Олександрівна
25 Скоробреха Ілля Андрійович
26 Тараненко Олександр Володимирович
27 Федосенко Роман Андрійович
28 Шульгіна Ярослава Валеріївна
29 Яковенко Даниїл Павлович
30 Ярема Анна Сергіївна
  Дата: 2015-06-30 09:01:44  |  Додав: Заступник директора з НВР
До уваги батьків майбутніх першокласників

Шановні батьки!

Якщо Ви вирішили, що Ваша дитина буде навчатися в іншому навчальному закладі, просимо надати про це інформацію на сайті школи www.suzirya.org.ua., або за телефонами 5 – 39 – 67, 5-39-49

 

Адміністрація школи

  Дата: 2015-06-30 09:01:44  |  Додав: Заступник директора з НВР

Система Orphus