Наша кнопка:

Отримати код кнопки

 
Головна » Школа » Оголошення
До уваги батьків майбутніх першокласників!

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Запрошуємо вас на батьківські збори, які відбудуться 13 червня 2017 р. (вівторок) у актовій залі школи о 17.00 год.

Адміністрація школи

  Дата: 2017-06-09 16:00:39  |  Додав: Адміністратор сайту
Список майбутніх першокласників, яких буде зараховано до ВСШ «Сузір*я» на 2017 – 2018 н. р

№ з/п П.І.П. дитини
1. Авдєєва Богдана Олександрівна
2. Алексєєва Анна Ігорівна
3. Аліяров Давид Русланович
4. Ангел Єва Станіславівна
5. Бабич Софія Станіславівна
6. Бадіон Ілона Андріївна
7. Балакін Тарас Володимирович
8. Бервінова Марія Дмитрівна
9. Березинець Софія Олегівна
10. Берчук Богдан Олександрович
11. Бєлікова Ганна Олександрівна
12. Білик Матвій Ігорович
13. Блінда Вікторія Олександрівна
14. Блувштейн Єлізавета Дмитрівна
15. Богданов Андрій Ігорович
16. Бондаренко Катерина Русланівна
17. Бондаренко Михайло Сергійовичи
18. Борзовець Олександр Віталійович
19. Борисова Анастасія Іванівна
20. Бугреєва Діана Сергіївна
21. Бурлій Марія Анатоліївна
22. Буфан Аріна Сергіївна
23. Буяло Натан Антонович
24. Вакуленко Марія Сергіївна
25. Вакуленко Ярослав Михайлович
26. Валько Ростислав Олегович
27. Вашека Владислав Олександрович
28. Винниченко Кирил Вікторович
29. Винниченко Крістіна Вікторівна
30. Войко Софія Дмитрівна
31. Войнич Тимур Антонійович
32. Войтковський Іван Дмитрович
33. Володько Даніїл Васильович
34. Ворона Леонід Володимирович
35. Гейчук Аліна Олегівна
36. Гергель Поліна Олександрівна
37. Глущенко Анна Андріївна
38. Голубець Софія Юріївна
39. Гордєєва Анастасія Іванівна
40. Городецька Валерія Вадимівна
41. Гриневич Уляна Григорівна
42. Гриненко Вероніка Олександрівна
43. Гринчук Анастасія Дмитрівна
44. Гріньова Вероніка Андріївна
45. Давиденко Майя Олегівна
46. Данько Вадим Дмитрович
47. Демченко Юліанна Олександрівна
48. Деревʹянченко Кіра Валеріївна
49. Дімітріу Іван Дмитрович
50. Дмитренко Іван Вячеславович
51. Доля Дмитро Сергійович
52. Дорохов Григорій Васильович
53. Дударець Анастасія Олександрівна
54. Дударець Степан Вікторович
55. Єгоров Єгор Юрійович
56. Єгорова Вікторія Анатоліївна
57. Жолобецька Катерина Олександрівна
58. Зарєчнєв Марк Антонович
59. Звягінцев Михайло Юрійович
60. Золотухіна Мілана Романівна
61. Іванюта Єва Олегівна
62. Івасенко Антон Андрійович
63. Іващенко Марія Миколаївна
64. Іжаковський Артем Олегович
65. Іскрижицька Марія Олексіївна
66. Калуш Володимир Андрійович
67. Качан Єгор Миколайович
68. Кийов Максим Богданович
69. Кірєєва Анна Максимівна
70. Коваленко В'ячеслав Юрійович
71. Ковальчук-Ільїн Гліб Віталійович
72. Ковтун Таїсія Володимирівна
73. Кодій Лілія Віталіївна
74. Колоянова Маргарита Олегівна
75. Комісарова Марія Юхимівна
76. Коміссар Назар Олексійович
77. Корніцька Софія Петрівна
78. Корніцький Олександр Петрович
79. Коршак Матвій Аркадійович
80. Костенко Павло Костянтинович
81. Костюк Олексій Артемович
82. Котенок Тимур Анатолійович
83. Котов Нікіта Ігорович
84. Кошовий Максим Петрович
85. Кравець Ілля Олегович
86. Крашенинникова Анна Олександрівна
87. Криворучко Максим Костянтинович
88. Криничка Дарина Юріївна
89. Кучеренко Марія Олегівна
90. Лахтадир Софія Максимівна
91. Лебезун Борис Дмитрович
92. Легенький Іван Дмитрович
93. Лемещенко Тимур Русланович
94. Лесик Олександр Миколайович
95. Лєонов Тимур Антонович
96. Липський Тимофій Вікторович
97. Литвин Анастасія Анатоліївна
98. Ліпінський Владислав Павлович
99. Лученко Анастасія Максимівна
100. Мацко Марош Мілошович
101. Медвідь Крістіна Степанівна
102. Медяник Артем Ігорович
103. Мельник Максим Дмитрович
104. Мельник Максим Олександрович
105. Мельников Олександр Євгенович
106. Мєдвєдєв Михайло Станиславович
107. Мєханошина Богдана Михайлівна
108. Міщененко Ангеліна Олександрівна
109. Науменко Сніжана Сергіївна
110. Наумова Софія Дмитрівна
111. Некряч Вадим Ігорович
112. Нестеренко Аліна Олександрівна
113. Нєфєдьєв Андрій Олександрович
114. Обазим Данило Володимирович
115. Оболончик Веніамін Романович
116. Омельченко Владислав Сергійович
117. Омельченко Софія Олексіївна
118. Омельченко Станіслав Сергійович
119. Онищенко Вероніка Вадимівна
120. Онищенко Денис Вадимович
121. Опанасюк Софія Олексіївна
122. Осмоловський Артем Дмитрович
123. Павленко Дарія Олександрівна
124. Падалка Аріна Віталіївна
125. Панасенко Катерина Анатоліївна
126. Панасюк Соломія Олександрівна
127. Панченко Єлизавета Сергіївна
128. Парницький Ілля Васильович
129. Педос Софія Богданівна
130. Підгкулько Мирослава Георгіївна
131. Піть Надія Вячеславівна
132. Погребний Олександр Сергійович
133. Подмаскова Марія Денисівна
134. Покладньов Давід Дмитрович
135. Пономаренко Владислав Станіславович
136. Приходько Артем Олексійович
137. Пустовойт Софія Олександрівна
138. Ребров Дмитрій Олексійович
139. Романенко Валерія Сергіївна
140. Савчук Єлизаета Петрівнна
141. Саєнко Марта Микитівна
142. Самійленко Олександра Володимирівна
143. Світличний Дмитро Сергійович
144. Семак Вітана Володимирівна
145. Сидоренко Анастасія Ярославівна
146. Сидоренко Микола Юрійович
147. Сидорчук Аріна Валеріївна
148. Скиданчук Катерина Олексіївна
149. Скоробреха Вячеслав Володимирович
150. Смирнова Дарʹя Володимирівна
151. Старченко Андрій Олександрович
152. Стецюра Аріна Дмитрівна
153. Тарасенко Владислав Володимирович
154. Тимощук Яна Дмитрівна
155. Третяков Михайло Максимович
156. Туліголовець Денис Артемович
157. Федосенко Дар'я Сергіївна
158. Фесюк Ілля Костянтинович
159. Філіпович Богдан Олександрович
160. Фокіна Дарія В'ячеславівна
161. Хижа Єлизавета Сергіївна
162. Ходаковська Марія Олександрівна
163. Хомич Руслан Антонович
164. Хомутовська Вікторія Олександрівна
165. Худик Катерина Юріївна
166. Царенок Марія Олександрівна
167. Черненко Єлизавета Миколаївна
168. Чикало Іван Миколайович
169. Чиньова Інна Олексіївна
170. Чумакова Дар'я Андріївна
171. Шаблій Владислав Євгенійович
172. Шавша Семен Олексійович
173. Шанюк Нікіта Михайлович
174. Шастун Надія Володимирівна
175. Швидченко Марія Ярославівна
176. Шевчук Єлизавета Павлівна
177. Шейко Тимофій Макарович
178. Шкільна Валерія Олегівна
179. Шкільний Данііл Сергійович
180. Школьна Ольга Миколаївна
181. Шкрібляк Софія Юріївна
182. Шкрібляк Степан Юрійович
183. Шлапак Лілія Володимирівна
184. Юрченко Юрій Артемович
185. Ющук Владислава Миколаївна
186. Ямборська Олександра Сергіївна
187. Янкін Микола Сергійович
188. Яценко Катерина Віталіївна

  Дата: 2017-06-09 15:42:58  |  Додав: Заступник директора з НВР
До уваги батьків майбутніх першокласників, діти яких хворіли під час конкурсного відбору!

Запрошуємо вас на додаткове проходження співбесіди 12 червня 2017 р. о 10. 00 год у приміщення 2-Г класу:

  • Солоненко Марію;
  • Володимирову Єву;
  • Мінасяна Давида;
  • Дімітріу Івана;
  • Болгова Єлисея;
  • Косову Регіну.
  • Дзись Кароліну
  Дата: 2017-06-09 13:58:12  |  Додав: Адміністратор сайту
Про додатковий список на співбесіду

Д О Д А Т К О В И Й    Г Р А Ф І К

проведення конкурсного приймання дітей

до 1 класу Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір’я»

на 2017 – 2018 навчальний рік

№ з/п

Прізвище, ім 'я, по-батькові

1.

Ющук Владислава Миколаївна

2.

Клімін Ілля Андрійович

3.

Пустиовойт Софія Олександрівна

4.

Єгоров Єгор Юрійович

5.

Єгорова Вікторія Анатоліївна

6.

Войнич Тимур Анатолійович

  Дата: 2017-05-31 16:46:09  |  Додав: Адміністратор сайту
Свято Останнього дзвінка – 2017

Шановні колеги, учні, батьки та гості школи!

Скоро у школах міста лунатимуть «останні дзвоники». Завершується навчальний рік, починається пора канікул. Цей день важливий для всієї громади. Для кожного з нас цей день має своє значення.

Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків –

              мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

Запрошуємо Вас на Свято Останнього дзвінка – 2017,

яке відбудеться 26 травня 2017 року о 9 год 00 хв на шкільному подвір’ї.

З повагою, адміністрація школи

 

  Дата: 2017-05-22 16:45:38  |  Додав: Адміністратор сайту
Вистава для учнів 1-4 класів

О Г О Л О Ш Е Н Н Я !

18 травня (четвер)  2017 р. о 12 год 05 хв для учнів 1-2 класів та о 16 год 30 хв для учнів 3-4 класів

відбудеться  вистава Вінницької студії «Радість» «Казкова феєрія» (правила безпеки життєдіяльності)

  Дата: 2017-05-15 16:41:16  |  Додав: Адміністратор сайту
Г Р А Ф І К проведення конкурсного приймання дітей до 1 класу Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір’я» на 2017 – 2018 навчальний рік

Г Р А Ф І К

проведення конкурсного приймання дітей

до 1 класу Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір’я»

на 2017 – 2018 навчальний рік

№ з/п

Прізвище, ім 'я, по-батькові

Дата проведе-ння

Час проведе-ння

Місце проведе-ння

1.

Філіпович Богдан Олександрович

01.06.17

09.15

1-А

2.

Вакуленко Ярослав Михайлович

01.06.17

09.25

1-А

3.

Мельник Максим Олександрович

01.06.17

09.35

1-А

4.

Мельников Олександр Євгенович

01.06.17

09.45

1-А

5.

Оболончик Веніамін Романович

01.06.17

09.55

1-А

6.

Юрченко Юрій Артемович

01.06.17

10.05

1-А

7.

Хомутовська Вікторія Олександрівна

01.06.17

10.15

1-А

8.

Федосенко Дар'я Сергіївна

01.06.17

10.25

1-А

9.

Хижа Єлизавета Сергіївна

01.06.17

10.35

1-А

10.

Кравець Ілля Олегович

01.06.17

10.45

1-А

11.

Пономаренко Владислав Станіславович

01.06.17

10.55

1-А

12.

Саєнко Марта Микитівна

01.06.17

11.05

1-А

13.

Омельченко Софія Олексіївна

01.06.17

11.15

1-А

14.

Некряч Вадим Ігорович

01.06.17

11.25

1-А

15.

Шкрібляк Степан Юрійович

01.06.17

11.35

1-А

16.

Шкрібляк Софія Юріївна

01.06.17

11.45

1-А

17.

Давиденко Майя Олегівна

01.06.17

11.55

1-А

18.

Скиданчук Катерина Олексіївна

01.06.17

12.15

1-А

19.

Скоробреха Вячеслав Володимирович

01.06.17

12.25

1-А

20.

Шевчук Єлизавета Павлівна

01.06.17

12.35

1-А

21.

Сидорчук Аріна Валеріївна

01.06.17

12.45

1-А

22.

Гейчук Аліна Олегівна

01.06.17

12.55

1-А

23.

Кравчук Єлизавета Олександрівна

01.06.17

13.05

1-А

24.

Глущенко Анна Андріївна

01.06.17

13.15

1-А

25.

Опанасюк Софія Олексіївна

01.06.17

13.25

1-А

26.

Міщененко Ангеліна Олександрівна

01.06.17

13.35

1-А

27.

Кошовий Максим Петрович

01.06.17

13.45

1-А

28.

Котенок Тимур Анатолійович

01.06.17

09.15

2-Е

29.

Бугреєва Діана Сергіївна

01.06.17

09.25

2-Е

30.

Самійленко Олександра Володимирівна

01.06.17

09.35

2-Е

31.

Сидоренко Анастасія Ярославівна

01.06.17

09.45

2-Е

32.

Коміссар Назар Олексійович

01.06.17

09.55

2-Е

33.

Лемещенко Тимур Русланович

01.06.17

10.05

2-Е

34.

Алексєєва  Анна Ігорівна

01.06.17

10.15

2-Е

35.

Савчук Єлизаета Петрівнна

01.06.17

10.25

2-Е

36.

Гриненко Вероніка Олександрівна

01.06.17

10.35

2-Е

37.

Шавша Семен Олексійович

01.06.17

10.45

2-Е

38.

Дімітріу Іван Дмитрович

01.06.17

10.55

2-Е

39.

Лєонов Тимур Антонович

01.06.17

11.05

2-Е

40.

Книш Аліна Олександрівна

01.06.17

11.15

2-Е

41.

Бадіон Ілона

01.06.17

11.25

2-Е

42.

Нагорська Катерина Сергіївна

01.06.17

11.35

2-Е

43.

Падалка Аріна Віталіївна

01.06.17

11.45

2-Е

44.

Коваленко В'ячеслав Юрійович

01.06.17

11.55

2-Е

45.

Качан Єгор Миколайович

01.06.17

12.15

2-Е

46.

Блінда Вікторія Олександрівна

01.06.17

12.25

2-Е

47.

Авдєєва Богдана Олександрівна

01.06.17

12.35

2-Е

48.

Кірєєва Анна Максимівна

01.06.17

12.45

2-Е

49.

Мельник Максим Дмитрович

01.06.17

12.55

2-Е

50.

Звягінцев Михайло Юрійович

01.06.17

13.05

2-Е

51.

Старченко Андрій Олександрович

01.06.17

13.15

2-Е

52.

Коршак Матвій Аркадійович

01.06.17

13.25

2-Е

53.

Красковська Уляна Андріївна

01.06.17

13.35

2-Е

54.

Ходаковська Марія Олександрівна

01.06.17

13.45

2-Е

55.

Прус Артем Віталійович

01.06.17

13.55

2-Е

56.

Шастун Надія Володимирівна

01.06.17

13.05

2-Е

57.

Науменко Сніжана Сергіївна

01.06.17

13.15

2-Е

58.

Погребний Олександр Сергійович

01.06.17

13.25

2-Е

59.

Іжаковський Артем Олегович

01.06.17

13.35

2-Е

60.

Войко Софія Дмитрівна

01.06.17

09.15

2-Б

61.

Криворучко Максим Костянтинович

01.06.17

09.25

2-Б

62.

Покладньов Давід Дмитрович

01.06.17

09.35

2-Б

63.

Войтківський Іван Дмитрович

01.06.17

09.45

2-Б

64.

Богданов Андрій Ігорович

01.06.17

09.55

2-Б

65.

Косова Регина Андріївна

01.06.17

10.05

2-Б

66.

Ліпінський Владислав  Павлович

01.06.17

10.15

2-Б

67.

Тарасенко Владислав Володимирович

01.06.17

10.25

2-Б

68.

Чумакова Дар'я Андріївна

01.06.17

10.35

2-Б

70.

Наконечна Вероніка Вікторівна

01.06.17

10.45

2-Б

71.

Дмитренко Іван Вячеславович

01.06.17

10.55

2-Б

72.

Колоянова Маргарита Олегівна

01.06.17

11.05

2-Б

73.

Медвідь Крістіна Степанівна

01.06.17

11.15

2-Б

74

Сєдов Єгор Андрійович

01.06.17

11.25

2-Б

75

Буфан Аріна Сергіївна

01.06.17

11.35

2-Б

76

Володько Даніїл Васильович

01.06.17

11.45

2-Б

77

Демченко Юлліана Олександрівна

01.06.17

12.00

2-Б

78

Швидченко Марія Ярославівна

01.06.17

12.15

2-Б

79

Войтенко Іван Андрійович

01.06.17

12.25

2-Б

80

Шейко Тимофій Макарович

01.06.17

12.35

2-Б

81

Павленко Дарія Олександрівна

01.06.17

12.45

2-Б

82

Школьна Ольга Миколаївна

01.06.17

12.55

2-Б

83

Радзецька Софія Олександрівна

01.06.17

13.05

2-Б

84

Стецюра Аріна Дмитрівна

01.06.17

13.15

2-Б

85

Ревуцька Олександра Сергіївна

01.06.17

13.25

2-Б

86

Крикніцька Софія Олександрівна

01.06.17

13.35

2-Б

87

Лахтадир Софія Максимівна

01.06.17

09.15

1-В

88

Бондаренко Катерина Русланівна

01.06.17

09.25

1-В

89

Терно Вікторія Володимирівна

01.06.17

09.35

1-В

90

Фокіна Дарія В'ячеславівна

01.06.17

09.45

1-В

91

Білоусова Ірина Максимівна

01.06.17

09.55

1-В

92

Гринчук Анастасія Дмитрівна

01.06.17

10.05

1-В

93

Борисова Анастасія Іванівна

01.06.17

10.15

1-В

94

Кузьмінська Єлізавета Валеріївна

01.06.17

10.25

1-В

95

Шевченко Андрій Сергійович

01.06.17

10.35

1-В

96

Шевченко Павло Сергійович

01.06.17

10.45

1-В

97

Мельник Ілля Васильович

01.06.17

10.55

1-В

98

Шкільний Данііл Сергійович

01.06.17

11.05

1-В

99

Кийов Максим Богданович

01.06.17

11.15

1-В

100

Борзовець Олександр Віталійович

01.06.17

11.25

1-В

101

Данько Вадим Дмитрович

01.06.17

11.35

1-В

102

Литвин Анастасія Анатоліївна

01.06.17

11.45

1-В

103

Худик Катерина Юріївна

01.06.17

11.55

1-В

104

Буяло Натан Антонович

01.06.17

12.15

1-В

105

Семак Вітана Володимирівна

01.06.17

12.25

1-В

106

Бурлій Марія Анатоліївна

01.06.17

12.35

1-В

107

Золотухіна Мілана Романівна

01.06.17

12.45

1-В

108

Шкільна Валерія Олегівна

01.06.17

12.55

1-В

109

Криничка Дарина Юріївна

01.06.17

13.05

1-В

110

Ямборська Олександра Сергіївна

01.06.17

13.15

1-В

111

Чиньова Інна Олексіївна

01.06.17

13.25

1-В

112

Ворона Леонід Володимирович

01.06.17

13.35

1-В

113

Кухар Віктор Олексійович

01.06.17

13.45

1-В

114

Вакуленко Марія Сергіївна

01.06.17

13.55

1-В

115

Корніцька Софія Петрівна

01.06.17

14.05

1-В

116

Корніцький Олександр Петрович

01.06.17

14.15

1-В

117

Янкін Микола Сергійович

01.06.17

14.25

1-В

118

Костюк Олексій Артемович

02.06.17

09.15

1-А

119

Ткачук Назар Артемович

02.06.17

09.25

1-А

120

Легенький Іван Дмитрович

02.06.17

09.35

1-А

121

Лесик Олександр  Миколайович

02.06.17

09.45

1-А

122

Валько Ростислав олегович

02.06.17

09.55

1-А

123

Костенко Павло Костянтинович

02.06.17

10.05

1-А

124

Ребров Дмитрій Олексійович

02.06.17

10.15

1-А

125

Онищенко Денис Вадимович

02.06.17

10.25

1-А

126

Онищенко Вероніка Вадимівна

02.06.17

10.35

1-А

127

Романенко Валерія Сергіївна

02.06.17

10.45

1-А

128

Дорохов Григорій Ввасильович

02.06.17

10.55

1-А

129

Бондаренко Михайло Сергійовичи

02.06.17

11.05

1-А

130

Мерман  Марк Артурович

02.06.17

11.15

1-А

131

Іванюта Єва Олегівна

02.06.17

11.25

1-А

132

Чайчук Давид Андрійович

02.06.17

11.35

1-А

133

Павлюк Христина Іванівна

02.06.17

11.45

1-А

134

Поліщук Артем Ігорович

02.06.17

11.55

1-А

135

Калуш Володимир Андрійович

02.06.17

12.15

1-А

136

Голубець Софія Юріївна

02.06.17

12.25

1-А

137

Деревʹянченко Кіра Валеріївна

02.06.17

12.35

1-А

138

Піть Надія Вячеславівна

02.06.17

12.45

1-А

139

Іскрижицька Марія Олексіївна

02.06.17

12.55

1-А

140

Вашека Владислав Олександрович

02.06.17

13.05

1-А

141

Гріньова Вероніка Андріївна

02.06.17

13.15

1-А

142

Підгкулько Мирослава Георгіївна

02.06.17

13.25

1-А

143

Шлапак Лілія Володимирівна

02.06.17

13.35

1-А

144

Балакін Тарас Володимирович

02.06.17

13.45

1-А

145

Одинаєва Шаісія Муродаліївна

02.06.17

09.15

2-Е

146

Солоненко Марія Дмитрівна

02.06.17

09.25

2-Е

147

Яценко Катерина Віталіївна

02.06.17

09.35

2-Е

148

Івашина Максим Денисович

02.06.17

09.45

2-Е

149

Омельченко Владислав Сергійович

02.06.17

09.55

2-Е

150

Омельченко Станіслав Сергійович

02.06.17

10.05

2-Е

151

Кубай Олеся Андріївна

02.06.17

10.15

2-Е

152

Білхароєв Ахьмад  Геланойович

02.06.17

10.25

2-Е

153

Білхарорєва  Тамерляна

02.06.17

10.35

2-Е

154

Швець Катерина Валеріївна

02.06.17

10.45

2-Е

155

Гриневич Уляна Григорівна

02.06.17

10.55

2-Е

156

Панасенко Катерина Анатоліївна

02.06.17

11.05

2-Е

157

Фомюк Олександр Юрійович

02.06.17

11.15

2-Е

158

Бервінова Марія Дмитрівна

02.06.17

11.25

2-Е

159

Нєфєдьєв Андрій Олександрович

02.06.17

11.35

2-Е

160

Кияниця  Анастасія Олександрівна

02.06.17

11.45

2-Е

161

Мельник Аліса Сергіївна

02.06.17

11.55

2-Е

162

Осмоловський Артем Дмитрович

02.06.17

12.15

2-Е

163

Макареніна Валерія Євгенівна

02.06.17

12.25

2-Е

164

Лєбєдєва Софія Віталіївна

02.06.17

12.35

2-Е

165

Лебезун Борис Дмитрович

02.06.17

12.45

2-Е

166

Мацко Мірош Малошович

02.06.17

12.55

2-Е

167

Смирнова Дарʹя Володимирівна

02.06.17

13.05

2-Е

168

Березинець Софія Олегівна

02.06.17

13.15

2-Е

169

Ковальчук-Ільїн Гліб Віталійович

02.06.17

13.25

2-Е

170

Дубина Анна Олегівна

02.06.17

13.35

2-Е

171

Чикало  Іван Миколайович

02.06.17

13.45

2-Е

172

Мінасян Давид Артурович

02.06.17

13.55

2-Е

173

Сидоренко Микола Юрійович

02.06.17

14.05

2-Е

174

Фесюк Ілля Костянтинович

02.06.17

14.15

2-Е

175

Гордєєва Анастасія Іванівна

02.06.17

14.25

2-Е

176

Винниченко Кирил Вікторович

02.06.17

09.15

2-Б

177

Винниченко Крістіна Вікторівна

02.06.17

09.25

2-Б

178

Хомич Руслан  Антонович

02.06.17

09.35

2-Б

179

Городецька Валерія Вадимівна

02.06.17

09.45

2-Б

180

Бєлікова Ганна Олександрівна

02.06.17

09.55

2-Б

181

Золотухіна Мілана Романівна

02.06.17

10.05

2-Б

182

Нетреба Варвара Іванівна

02.06.17

10.15

2-Б

183

Дударець Степан Вікторович

02.06.17

10.25

2-Б

184

Шанюк Нікіта Михайлович

02.06.17

10.35

2-Б

185

Обазим Данило Володимирович

02.06.17

10.45

2-Б

186

Дударець Анастасія Олександрівна

02.06.17

10.55

2-Б

187

Блувштейн  Єлізавета Дмитрівна

02.06.17

11.05

2-Б

188

Туліголовець Денис Артемович

02.06.17

11.15

2-Б

189

Світличний Дмитро Сергійович

02.06.17

11.25

2-Б

190

Педос Софія Богданівна

02.06.17

11.35

2-Б

191

Бабич Софія Станіславівна

02.06.17

11.45

2-Б

192

Черненко Єлизавета Миколаївна

02.06.17

11.55

2-Б

193

Нестеренко Аліна Олександрівна

02.06.17

12.15

2-Б

194

Подмаскова Марія Денисівна

02.06.17

12.25

2-Б

195

Пятихатко Назар Олегвич

02.06.17

12.35

2-Б

196

Коляда Ілля Антонович

02.06.17

12.45

2-Б

196

Болгов Єлісей Олександрович

02.06.17

12.55

2-Б

198

Перегонцев  Ярослав Ігорович

02.06.17

13.05

2-Б

199

Шаблій Владислав Євгенійович

02.06.17

13.15

2-Б

200

Лученко Анастасія Максимівна

02.06.17

13.25

2-Б

201

Івасенко Антон Андрійович

02.06.17

13.35

2-Б

202

Дзісь Кароліна Олександрівна

02.06.17

13.45

2-Б

203

Приходько  Артем Олексійович

02.06.16

13.55

2-Б

204

Остапчук Федір Михайлович

02.06.17

09.15

1-В

205

Наумова Софія Дмитрівна

02.06.17

09.25

1-В

206

Панасюк Соломія Олександрівна

02.06.17

09.35

1-В

207

Царенок Марія Олександрівна

02.06.17

09.45

1-В

208

Ангел Єва Станіславівна

02.06.17

09.55

1-В

209

Іващенко Марія Миколаївна

02.06.17

10.05

1-В

210

Комісарова Марія Юхимівна

02.06.17

10.15

1-В

211

Кодій Лілія Віталіївна

02.06.17

10.25

1-В

212

Котов Нікіта Ігорович

02.06.17

10.35

1-В

213

Берчук Богдан Олександрович

02.06.17

10.45

1-В

214

Панченко Єлизавета Сергіївна

02.06.17

10.55

1-В

215

Липський Тимофій Вікторович

02.06.17

11.05

1-В

216

Доля Дмитро Сергійович

02.06.17

11.15

1-В

217

Панченко Єлизавета Сергіївна

02.06.17

11.25

1-В

218

Крашенинникова Анна Олександрівна

02.06.17

11.35

1-В

219

Володимирова Євангеліна Олегівна

02.06.17

11.45

1-В

220

Ковтун Таїсія Володимирівна

02.06.17

11.55

1-В

221

Білик Матвій Ігорович

02.06.17

12.05

1-В

222

Аліяров Давид Русланович

02.06.17

12.15

1-В

223

Зарєчнєв Марк Антонович

02.06.17

12.25

1-В

224

Кучеренко Марія Олегівна

02.06.17

12.35

1-В

225

Мєдвєдєв Михайло Станиславович

02.06.17

12.45

1-В

226

Тимощук Яна Дмитрівна

02.06.17

12.55

1-В

227

Жолобецька Катерина Олександрівна

02.06.17

13.05

1-В

228

Парницький Ілля Васильович

02.06.17

13.15

1-В

229

Гергель Поліна Олександрівна

02.06.17

13.25

1-В

230

Мєханошина Богдана Михайлівна

02.06.17

13.35

1-В

 

 

 

  Дата: 2017-05-13 14:02:08  |  Додав: Адміністратор сайту
Про загальношкільну толоку

Шановні колеги, учні, батьки!
У рамках двомісячника благоустрою та Всеукраїнської екологічної акції "Зробимо Україну чистою!" 29.04.2017р.оголошується загальношкільна толока, початок о 9:00. Інвентарем забезпечені. Прохання приходити у відповідному одязі та рукавичках. Дякуємо за співпрацю.

З повагою, адміністрація школи

  Дата: 2017-04-27 08:35:32  |  Додав: Адміністратор сайту
Шановні колеги, учні, батьки!


У рамках двомісячника благоустрою та Всеукраїнської екологічної акції "Зробимо Україну чистою!" 29.04.2017р. оголошується загальношкільна толока, початок о 9:00. Інвентарем забезпечені. Прохання приходити у відповідному одязі та рукавичках.

Дякуємо за співпрацю. З повагою, адміністрація школи

  Дата: 2017-04-26 14:51:49  |  Додав: Адміністратор сайту
Увага! Зміни в розкладі дзвінків.


У зв΄язку із зниженням середньодобової температури повітря та невідповідності Санітарним нормам температурного режиму в навчальному закладі змінено режим навчальних занять на четвер та п΄ятницю
(24.04.2017 р. та 25.04.2017 р.) у вигляді скорочень тривалості уроків і перерв.
Адміністрація

З А Т В Е Р Д Ж У Ю:

Директор Вишгородської

спеціалізованої школи «Сузір’я»

__________ Т.П. Волотовська

ГРАФІК  ДЗВІНКІВ

24 квітня (понеділок) 2017 року

1 урок 8.10 – 8.45

2 урок 9.05 – 9.40

3 урок 9.50 – 10.25

4 урок 10.35 – 11.10

5 урок 11.20 – 11.55

6 урок 12.05 – 12.40

7 урок 12.50 – 13.25

8 урок 13.35 – 14.10

9 урок 14.20 – 14.55

10 урок 15.05 – 15.40

ГПД працює до 16 год 30 хв.

ГРАФІК  ДЗВІНКІВ

25 квітня (вівторок) 2017 року

1 урок 8.10 – 8.45

2 урок 8.55 – 9.30

3 урок 9.40 – 10.15

4 урок 10.25 – 11.00

5 урок 11.10 – 11.45

6 урок 11.55 – 12.30

7 урок 12.40 – 13.15

8 урок 13.25 – 14.00

9 урок 14.10 – 14.45

10 урок 14.55 – 15.30

ГПД працює до 16 год 30 хв.

  Дата: 2017-04-24 10:31:28  |  Додав: Адміністратор сайту
План роботи на тиждень

  Дата: 2017-04-24 08:57:35  |  Додав: Адміністратор сайту
Увага! Зміни в розкладі дзвінків.

  У зв΄язку із зниженням середньодобової температури повітря та невідповідності Санітарним нормам температурного режиму в навчальному закладі змінено режим навчальних занять на четвер та п΄ятницю

(20.04.2017 р. та 21.04.2017 р.) у вигляді скорочень тривалості уроків і перерв.

Адміністрація

З А Т В Е Р Д Ж У Ю:

Директор Вишгородської

спеціалізованої школи «Сузір’я»

__________ Т.П. Волотовська

 

 

ГРАФІК  ДЗВІНКІВ

21 квітня (п’ятниця) 2017 року

1 урок 8.10 – 8.45

2 урок 8.55 – 9.30

3 урок 9.40 – 10.15

4 урок 10.25 – 11.00

5 урок 11.10 – 11.45

6 урок 11.55 – 12.30

7 урок 12.40 – 13.15

8 урок 13.25 – 14.00

9 урок 14.10 – 14.45

10 урок 14.55 – 15.30

ГПД працює до 16 год 30 хв.

 

  Дата: 2017-04-20 11:49:18  |  Додав: Адміністратор сайту
Про збори батьківського комітету школи

Шановні батьки!

20 квітня 2017 р. о 18.30 год у приміщенні актової зали школи відбудеться засідання батьківського комітету школи. Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до обговорення питань.

З повагою, голова батьківського комітету школи В.Г. Литвиненко.

  Дата: 2017-04-19 16:32:56  |  Додав: Адміністратор сайту
 План проведення декади природничих дисциплін

ЗАТВЕРДЖЕНО

Директор Вишгородської

спеціалізованої школи «Сузір’я»

Волтовська Т.П.

«___»2017 р.__________

 

 План проведення декади природничих дисциплін у Вишгородській спеціалізованій школі «Сузіря»

з 18.04.2017 р. – 28.04.2017р.

 

№ з/п

Назва заходу

Класи

Дата

проведення

Місце проведення

Відповідальні

1

Екскурсія на бананову ферму

6

 

18.04

 

с. Рожни

Климович Г.М.

2

Природознавча вікторина від учнів 8 класів

5-6

19.04-21.04

на уроках

природознавства

Ясинська Ф.Л.

3

Усний журнал «Великі хіміки» від 9-10 класів

8

18.04-21.04

на уроках хімії

Ясинська Ф.Л.

4

«Екологічна стежка» шкільним парком

5-6

18.04-21.04

на уроках основ здоров’я

Кочеткова Т.М.

5

Природничий брейн-ринг

5

24.04

актова зала

Кочеткова Т.М.

6

«Посвята в хіміки»

7

25.04.

на уроках хімії

Ясинська Ф.Л.

7

Конкурс малюнків до річниці аварії на ЧАЕС

1-4

26.04

вестибюль школи

Класні керівники

8

 

 

Урок-реквієм «Чорнобильські дзвони»

8-11

26.04

актова зала

Проценко О.В.

Климович Г. М

Дмитренко Н.С.

 

9

Хімічний калейдоскоп «Сила наукових знань»

11

 

25.04-26.04

на уроках хімії

Ясинська Ф.Л.

 

10

Конкурс «Колосок весняний 2017р.»

1-7

27.04-28.04

 

кабінети

класів

 

Кочеткова Т.М.,

класні керівники

11

Виставка «Учнівські перли»

1-11

27.04

вестибюль школи

Климович Г.М.

 

Голова ШМО                                                                        Проценко О.В.

  Дата: 2017-04-17 18:24:21  |  Додав: Адміністратор сайту
До уваги батьків майбутніх першокласників!

До уваги батьків майбутніх першокласників!

У газетах «Слово» і «Вишгород» помилка у датах проведення співбесіди.

Наголошуємо, що конкурсне приймання дітей (учнів) до 1-го класу. Співбесіда з майбутніми першокласниками відбудеться  01, 02 червня  2017 р. за встановленим графіком, який буде розміщено 15 травня 2017 р.  на сайті школи www.suzirya.org.ua.

Додаткова інформація – за телефонами: 5 – 39 – 67, 5-39-49.

  Дата: 2017-04-15 12:19:51  |  Додав: Адміністратор сайту

Система Orphus