Наша кнопка:

Отримати код кнопки

 
Головна » Школа » Оголошення
Конкурс на краще виконання ранкової зарядки

20 грудня 2011 року на загальношкільній лінійці учнів початкової школи оголошено конкурс на краще виконання ранкової зарядки учнями 1-4 класів в період з 21 грудня 2011 року по 24 січня 2012 року.

Щодня о 8 год 15 хв ранкова зарядка розпочинається, закінчується о 8 год 25 хв.

 

Бажаємо успіхів!

  Дата: 2011-12-21 16:01:40  |  Додав: Адміністратор сайту
Графік новорічних ранків

22 грудня 2011 року відбудуться новорічні ранки для учнів 1-7 класів за таким графіком:

в 1 класах відбудеться о 8:30-9:45;

в 2 класах відбудеться о 9:45-11:00;

в 3-4 класах відбудеться о 11:00-12:15;

в 5-6 класах відбудеться о 12:15-13:30;

в 7 класах відбудеться о 14:30-16:30.

  Дата: 2011-12-21 12:27:06  |  Додав: Адміністратор сайту
Олімпіада з основ економіки

Вітаємо переможців та призерів II-го етапу Всеукраїнської олімпіади з основ економіки.

Карпету Юлію (11-А кл.) - за II місце.

  Дата: 2011-12-19 08:38:16  |  Додав: Адміністратор сайту
Олімпіада з української мови та літератури

Вітаємо переможців та призерів II-го етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.

Карпету Юлію (11-А кл.) - за II місце (за відсутності I місця);

Трушик Анастасію (10-А кл.) - за III місце (за відсутності I місця);

Клименка Сергія (9-ІТ кл.) - за IV місце (за відсутності I місця).

  Дата: 2011-12-19 08:33:43  |  Додав: Адміністратор сайту
Оголошується конкурс

Конкурс на тему:

"Найкраща новорічна прикраса"

За детальнішою інформацією звертатися до Оксани Павлівни.

  Дата: 2011-12-14 07:59:20  |  Додав: Адміністратор сайту
Олімпіада з астрономії

Вітаємо переможців та призерів II-го етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії.

Давиденка Сергія (10-ІТ кл.) - за III місце (за відсутності I та II місця).

  Дата: 2011-12-13 15:58:59  |  Додав: Адміністратор сайту
Олімпіада з географії

Вітаємо переможців та призерів II-го етапу Всеукраїнської олімпіади з географії.

Іващенко Анну (11-А кл.) - за II місце;

Недільську Богданну (8-ІТ кл.) - за III місце.

  Дата: 2011-12-13 15:55:32  |  Додав: Адміністратор сайту
Батьківські збори в 3-х класах

15 грудня о 18:00 в 3-А, 3-Б та 3-В класах відбудуться батьківські збори, які проходитимуть в класних кімнатах.

  Дата: 2011-12-13 09:23:12  |  Додав: Учитель
Олімпіада з астрономії

11 грудня в гімназії "Інтелект" о 9 годині відбудеться II-й етап Всеукраїнської олімпіади з астрономії.

Учні, які представляють нашу школу:

Трушик Анастасія учениця 10-А класу;

Голтвенко Олексій учень 11-ІТ класу.

Керівник команди: Дусь Тетяна Іванівна

  Дата: 2011-12-09 17:26:57  |  Додав: Адміністратор сайту
Олімпіада з педагогіки та психології

11 грудня в гімназії "Інтелект" о 9 годині відбудеться II-й етап Всеукраїнської олімпіади з педагогіки та психології.

Учні, які представляють нашу школу:

Шевченко Ірина учениця 10-ІТ класу;

Павлусенко Юлія учениця 11-Б класу.

Керівник команди: Дусь Тетяна Іванівна

  Дата: 2011-12-09 17:12:19  |  Додав: Адміністратор сайту
Олімпіада з географії

10 грудня в гімназії "Інтелект" о 9 годині відбудеться II-й етап Всеукраїнської олімпіади з географії.

Учні, які представляють нашу школу:

Кочеткова Ольга учениця 7-А класу;

Сакун Марія учениця 8-ІТ класу;

Кочетков Микита учень 9-А класу;

Даценко Дмитро учень 10-ІТ класу;

Іващенко Анна учениця 11-А класу.

Керівник команди: Лісогор Любов Володимирівна

  Дата: 2011-12-09 15:50:32  |  Додав: Адміністратор сайту
Вітаємо з Днем збройних сил України

Адміністрація школи щиро вітає усіх чоловіків з Днем збройних сил України.

  Дата: 2011-12-06 10:24:55  |  Додав: Директор
Батьківські збори

У четверг 8 грудня о 18:30 в актовій залі Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір'я», відбудуться загальношкільні батьківські збори.

  Дата: 2011-12-05 08:42:22  |  Додав: Директор
Олімпіада з основ правознавства

Вітаємо переможців та призерів II-го етапу Всеукраїнської олімпіади з основ правознавства.

Кочеткова Микиту (9-А кл.) - за III місце.

  Дата: 2011-12-05 08:38:38  |  Додав: Адміністратор сайту
Олімпіада з хімії

Вітаємо переможців та призерів II-го етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії.

Недільську Богдану (8-ІТ кл.) - за III місце (за відсутності I та II місць);

Трушик Анастасію (10-А кл.) - за III місце (за відсутності I та II місць).

  Дата: 2011-12-05 08:34:36  |  Додав: Адміністратор сайту

Система Orphus