Наша кнопка:

Отримати код кнопки

 
Головна » Школа » Оголошення
Планетарій

2 грудня 2011 р.

у школі буде працювати планетарій.

Ціна квитка - 20 грн.


За детальнішою інформацією звертатися да класного керівника.

  Дата: 2011-12-01 07:45:20  |  Додав: Адміністратор сайту
Конкурс знавців рідної мови ім. П. Яцика

Рузультати Конкурсу знавців рідної мови ім. П. Яцика, який відбувся 28 листопада:

Бородій Олеся (5 кл.) - II місце;

Павленко Наталія (7 кл.) - II місце;

Пунда Вікторія (8 кл.) - II місце;

Шевченко Ірина (10 кл.) - II місце;

Карпета Юлія (11кл.) - II місце.

  Дата: 2011-11-28 08:52:26  |  Додав: Адміністратор сайту
Олімпіада з трудового навчання

Вітаємо переможців та призерів II-го етапу Всеукраїнської олімпіади з обслуговуючої праці.

Джус Наталію (11-А кл.) - за II місце;

Квачук Ірину (9-Б кл.) - за III місце.

 

  Дата: 2011-11-28 08:50:01  |  Додав: Адміністратор сайту
Олімпіада з інформатики

27 листопада в гімназії "Інтелект" о 9 годині відбудеться II-й етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики.

Учні, які представляють нашу школу:

Даценко Дмитро учень 10-ІТ класу;

Войтик Борис учень 11-Б класу.

  Дата: 2011-11-26 12:21:49  |  Додав: Адміністратор сайту
Олімпіада з трудового навчання

26 листопада в гімназії "Інтелект" о 9 годині відбудеться II-й етап Всеукраїнської олімпіади з технічної та обслуговуючої праці.

Учні, які представляють нашу школу:

Клименко Сергій учень 9-ІТ класу;

Вітченко Ігор учень 11-Б класу;

Квачук Ірина учениця 9-Б класу;

Джус Наталія учениця 11-А класу.

  Дата: 2011-11-25 08:30:41  |  Додав: Адміністратор сайту
Змагання з шахів

Вітаємо переможців та призерів районних змагань в особистій першості з шахів.

Голтвенка Олексія (11-ІТ кл.) - за I місце;

Кочеткову Ольгу (7-А кл.) - за II місце.

 

  Дата: 2011-11-23 17:48:37  |  Додав: Адміністратор сайту
Змагання з настільного тенісу

Вітаємо переможців та призерів районних змагань в особистій першості з настільного тенісу.

Проценко Дарину (11-А кл.) - за III місце.

 

  Дата: 2011-11-23 17:35:12  |  Додав: Адміністратор сайту
Планетарій

25 листопада 2011 р.

у школі буде працювати планетарій.

Ціна квитка - 20 грн.


За детальнішою інформацією звертатися да класного керівника.

  Дата: 2011-11-23 15:54:19  |  Додав: Адміністратор сайту
Виставка-конкурс «Новорічний подарунок»

Оголошується виставка-конкурс «Новорічний подарунок»,

 що відбудеться 02 грудня 2011 року.

Учасниками конкурсу можуть бути окремі учні, учнівські та сімейні колективи. Вік учасників не обмежується.

На виставку приймаються роботи, виконані в довільній формі за такими напрямками:

  1. Народні ремесла – вироби: декоративний розпис, вишивка, різьба по дереву, аплікація та плетіння з соломи, плетення з рогозу, керамічна іграшка, гончарство.
  2. Квітництво: новорічний подарунок, новорічно-різдвяні композиції.

Найкращі роботи будуть приймати участь у районному конкурсі. Бажаємо всім успіху!

  Дата: 2011-11-22 16:21:04  |  Додав: Заступник директора з НВР
Виставка-конкурс «Український сувенір»

Оголошується виставка-конкурс «Український сувенір»,

 що відбудеться 02 грудня 2011 року.

Учасниками конкурсу можуть бути окремі учні, учнівські та сімейні колективи. Вік учасників не обмежується.

Виставка-конкурс проводиться у номінаціях:

  1. Традиційний український сувенір (виріб).
  2. Тематичний дизайнерський виріб.

На виставку-конкурс подаються вироби, виготовлені з найбільш поширених матеріалів: глини, лози, соломи, трави, паперу, тіста та інших матеріалів рослинного та тваринного походження, вторинної сировини тощо…

  Дата: 2011-11-22 16:07:35  |  Додав: Заступник директора з НВР
Олімпіада з математики

Вітаємо переможців та призерів II-го етапу Всеукраїнської олімпіади з математики.

Куліс Андрія (6-Б кл.) - за II місце;

Перевертайло Олександра (9-ІТ кл.) - за III місце.

 

  Дата: 2011-11-21 11:30:15  |  Додав: Адміністратор сайту
Олімпіада з іноземних мов

Вітаємо переможців та призерів II-го етапу Всеукраїнської олімпіади з іноземних мов.


Англійська мова:

Іващенко Анну (11-А кл.) - за I місце;

Карпету Юлію (11-А кл.) - за II місце;

Ягодку Олександру (10-А кл.) - за I місце;

Унучко Вікторію (9-А кл.) - за I місце;

Одінцова Дімітрія (8-А кл.) - за I місце.


Німецька мова:

Крижанівську Катерину (11-Б кл.) - за I місце;

Трушик Анастасію (10-А кл.) - за I місце;

Семенюк Вікторію (9-А кл.) - за III місце.

  Дата: 2011-11-21 10:15:56  |  Додав: Адміністратор сайту
Олімпіада з історії

Вітаємо переможців та призерів II-го етапу Всеукраїнської олімпіади з історії.

Іващука Максима (8-А кл.) - за I місце;

Смоляк Вікторію (9-А кл.) - за II місце;

Трушик Анастасію (10-А кл.) - за III місце.

 

  Дата: 2011-11-14 10:23:39  |  Додав: Адміністратор сайту

Система Orphus