Наша кнопка:

Отримати код кнопки

 
Головна » Школа » Оголошення
Вакансії

  Дата: 2017-12-17 20:31:12  |  Додав: Адміністратор сайту
"Здорове життя дитини".

Шановні колеги, батьки! 
Запрошуємо на науково-практичну конференцію з охорони здоров'я дітей "Здорове життя дитини". Для просвітницької роботи з педагогами, медичними працівниками, батьками та особами, які працюють в дитячому середовищі, залучаються спеціалісти кафедри педіатрії медичної академії ім. Шупика, клінічної лікарні "Охматдит", приватної клініки, державних лікарень. Лікарі у доступній формі дадуть поради щодо профілактики захворювань у дітей, формуванню здорового способу їх життя, доцільність щеплень, правильна організація харчування сучасної дитини, профілактика погіршення зору при теперішньому зоровому навантаженні дитини та інші хвилюючі проблеми. Кожен матиме змогу поставити питання та отримати кваліфіковану відповідь спеціалістів. Зустріч проводитиметься 30 листопада о 17:00 в приміщенні актової зали навчального закладу. Запрошуються усі бажаючі.

  Дата: 2017-12-07 19:43:52  |  Додав: Адміністратор сайту
"Вивчай іноземні мови - стирай кордони!"

Розпочато набір учнів на курси вивчення польської мови.
Орієнтовно заняття будуть проходити за графіком:
Учні 5-11х класів вт, чт 15:00 - 16:00
Дорослі вт, чт 16:00 - 17:00 (орієнтовно!)
За додатковою інформацією, запису до груп, обговорення варіантів навчання учнів звертатися до Ількевича Артема Валентиновича (викладач польської мови)
Тел. 0665631114

  Дата: 2017-12-07 18:21:35  |  Додав: Адміністратор сайту
6-7 листопада 2017 р. у школі 3 D кіно!

О Г О Л О Ш Е Н Н Я !

6-7 листопада (понеділок-вівторок) 2017 р.до нашої школи завітає 3-D кіно:

 учні  1-4-их класів запрошуються на перегляд науково-популярного фільму «Турбо»,

учні 5-6-их класів – «Джек – приборкувач велетнів».

Гарного переляду!!!

  Дата: 2017-11-01 11:59:05  |  Додав: Адміністратор сайту
Про виставу Київського театру

 

О Г О Л О Ш Е Н Н Я !

05 жовтня (четвер)  2017 р. о 12 год 05 хв для учнів 1-2 класів та о 13 год 00 хв

для учнів 3-4 класів відбудеться   вистава Київського театру «Три яблука»

(Про добро і зло)

  Дата: 2017-10-02 11:51:21  |  Додав: Адміністратор сайту
План проведення декади фізичної культури з 18.09.17 по 29.09.2017

                                                                                                        ЗАТВЕРДЖУЮ

                                                                                                        Директор Вишгородської

                                                                                                        спеціалізованої школи “Сузір’я”

                                                                                                         ____________Т.П. Волотовська

 

План

проведення декади фізичної культури

з 18.09.17 по 29.09.17

 

п/п

Назва заходу

Дата

проведення

Класи

Час

проведення

Відповідальні

1.

Олімпійський урок

 

18.09

1-11

-

Класні керівники

2.

Оформлення стенду “Олімпійські ігри”

 

18.09-22.09

-

-

 

Свінчак Н.П.

3.

Оформлення стенду за здоровий спосіб життя “Шкода від паління, алкоголю та наркотиків”

 

25.09-29.09

-

-

 

 

Кочеткова Т.М.

4.

Змагання з піонерболу

18.09,

25.09

7

14:00

Свінчак Н.П.

Кондратенко В.А.

5.

Веселі старти

21.09

6

14:00

Свінчак Н.П.

Кондратенко В.А.

6.

Змагання на першість школи з бадмінтону

 

22.09

-

14:00

 

Кондратенко В.А.

7.

Змагання з волейболу

26.09

9-11

14:00

Свінчак Н.П.

Кондратенко В.А.

8.

Туристична естафета присвячена Міжнародному дню туризму

 

27.09

8

14:00

 

Свінчак Н.П.

Кондратенко В.А.

9.

Змагання з баскетболу

28.09

9-11

14:00

Свінчак Н.П.

Кондратенко В.А.

10.

Змагання на першість школи з настільного тенісу

 

29.09

-

14:00

 

Кондратенко В.А.

11.

Показові виступи з “Кьокусинкай карате”

 

29.09

-

14:00

 

Соколовський Ю.В.

 

  Дата: 2017-09-15 14:31:11  |  Додав: Адміністратор сайту
Урочисте свято Дня Знань

Шановні учні, вчителі, батьки, гості нашої школи!

Запрошуємо вас на урочисте свято Дня Знань, яке відбудеться 1-го вересня 2017 року о 09.00 год у парковій зоні навчального закладу.

З повагою, учнівське самоврядування школи.

  Дата: 2017-08-30 14:23:11  |  Додав: Адміністратор сайту
Шановні педагоги, батьківська громада!!!

Запрошуємо вас на загальношкільну серпневу конференцію, яка відбудеться 29 серпня 2017 року о 18.00  в актовій залі нашого навчального закладу.

З повагою, адміністрація школи.

  Дата: 2017-08-14 20:04:22  |  Додав: Адміністратор сайту
Шановні батьки!!!

У розділі Електронні книги є інформація про можливості завантажити електронні версії підручників для окремих класів.

   Інформаційне джерело: МОН України.

  Дата: 2017-08-14 20:00:32  |  Додав: Адміністратор сайту
Списки першокласників по класах

Шановні батьки!

Знайомимо вас з розподілом учнів майбутніх 1-их класів по класах. Звертаємо вашу увагу на те, що списки учнів сформовано електронним ресурсом. Також доводимо до вашого відома, що школа має можливість відкрити три класи з шести, які навчатимуться за педагогічною технологією «Росток», але заяв було більше. Тому, знову ж таки, здійснивши електронним ресурсом відбір, деякі учні, батьки яких помічали в анкеті ПТ «Росток», будуть зараховані до класів, які навчатимуться лише за програмою спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов.

Дякуємо за розуміння.

З повагою, адміністрація школи.

За додатковою інформацією щодо батьківських зборів звертатися до класних керівників.

1-А клас  
1 Авдєєва Богдана Олександрівна
2 Березинець Софія Олегівна
3 Бєлікова Ганна Олександрівна
4 Блінда Вікторія Олександрівна
5 Борзовець Олександр Віталійович
6 Бурлій Марія Анатоліївна
7 Буфан Аріна Сергіївна
8 Винниченко Кіріл Вікторович
9 Винниченко Крістіна Вікторівна
10 Ворона Леонід Володимирович
11 Гринчук Анастасія Дмитрівна
12 Данько Вадим Дмитрович
13 Дударець Анастасія Олександрівна
14 Дударець Степан Вікторович
15 Кірєєва Анна Максимівна
16 Колоянова Маргарита Олегівна
17 Коміссар Назар Олексійович
18 Котенок Тимур Анатолійович
19 Мацко Марош Мілошович
20 Науменко Сніжана Сергіївна
21 Некряч Вадим Ігорович
22 Погребний Олександр Сергійович
23 Сидорчук Аріна Валеріївна
24 Скоробреха Вячеслав Володимирович
25 Старченко Андрій Олександрович
26 Фесюк Ілля Костянтинович
27 Хомутовська Вікторія Олександрівна
28 Худик Катерина Юріївна
29 Чичикало Іван Миколайович
30 Шавша Семен Олексійович
31 Юрченко Юрій Артемович
32 Яценко Катерина Віталіївна

Класний керівник: Головко Тетяна Василівна (098-9580615)

 

1-Б клас  
1 Алексєєва Анна Ігорівна
2 Аліяров Давид Русланович
3 Бабич Софія Станіславівна
4 Володько Даніїл Васильович
5 Голубець Софія Юріївна
6 Демченко Юліанна Олександрівна
7 Доля Дмитро Сергійович
8 Заречнев Марк Антонович
9 Іванюта Єва Олегівна
10 Іващенко Марія Миколаївна
11 Іжаковський Артем Олегович
12 Калуш Володимир Андрійович
13 Кийов Максим Богданович
14 Лебезун Борис Дмитрович
15 Лесик Олександр Миколайович
16 Липський Тимофій Вікторович
17 Медвідь Крістіна Степанівна
18 Мельник Максим Дмитрович
19 Нестеренко Аліна Олександрівна
20 Онищенко Вероніка Вадимівна
21 Онищенко Денис Вадимович
22 Опанасюк Софія Олексіївна
23 Павленко Дарія Олександрівна
24 Подмаскова Марія Денисівна
25 Савчук Єлизавета Петрівна
26 Світличний Дмитро Сергійович
27 Смирнова Дар я Володимирівна
28 Тарасенко Владислав Володимирович
29 Хижа Єлизавета Сергіївна
30 Чумакова Дар я Андріївна
31 Шевчук Єлизавета Павлівна
32 Шлапак Лілія Володимирівна

Класний керівник: Лінська Тамара Івнівна (0954540915)

 

1-В клас (Росток)
1 Бондаренко Михайло Сергійович
2 Валько Ростислав Олегович
3 Войнич Тимур Антонійович
4 Гейчук Аліна Олегівна
5 Гриневич Уляна Григорівна
6 Дерев янченко Кіра Валеріївна
7 Дмитренко Іван Вячеславович
8 Дорохов Григорій Васильович
9 Єгоров Єгор Юрійович
10 Звягінцев Михайло Юрійович
11 Костюк Олексій Артемович
12 Котов Нікіта Ігорович
13 Легенький Іван Дмитрович
14 Медяник Артем Ігорович
15 Наумова Софія Дмитрівна
16 Оболончик Веніамін Романович
17 Омельченко Софія Олексіївна
18 Павлюк Христина Іванівна
19 Падалка Аріна Віталіївна
20 Панасюк Соломія Олександрівна
21 Підгулько Мирослава Георгіївна
22 Пустовойт Софія Олександрівна
23 Ребров Дмитрій Олексійович
24 Романенко Валерія Сергіївна
25 Солоненко Марія Дмитрівна
26 Філіпович Богдан Олександрович
27 Шастун Надія Володимирівна
28 Шкільна Валерія Олегівна
29 Шкільний Даніїл Сеогійович
30 Ющук Владислава Миколаївна
31 Янкін Микола Сергійович

Класний керівник: Походощук Тетяна Миколаївна (0501785840)

 

1-Г клас (Росток)
1 Ангел Єва Станіславівна
2 Балакін Тарас Володимирович
3 Бервінова Марія Дмитрівна
4 Берчук Богдан Олександрович
5 Буяло Натан Антонович
6 Войко Софія Дмитрівна
7 Гергель Поліна Олександрівна
8 Глущенко Анна Андріївна
9 Гордєєва Анастасія Іванівна
10 Городецька Валерія Вадимівна
11 Давиденко Майя Олегівна
12 Кодій Лілія Віталіївна
13 Косова Регина Андріївна
14 Костенко Павло Костянтинович
15 Кравець Ілля Олегович
16 Криворучко Максим Костянтинович
17 Литвин Анастасія Анатоліївна
18 Мєдвєдєв Михайло Станіславович
19 Мінасян Давид Артурович
20 Нєфєдьєв Андрій Олександрович
21 Панасенко Катерина Анатоліївна
22 Панченко Єлизавета Сергіївна
23 Парницький Ілля Васильович
24 Самійленко Олександра Володимирівна
25 Сидоренко Анастасія Ярославівна
26 Сидоренко Микола Юрійович
27 Третяков Михайло Максимович
28 Туліголовець Денис Артемович
29 Ходаковська Марія Олександрівна
30 Чиньова Інна Олексіївна
31 Шаблій Владислав Євгенійович
32 Шейко Тимофій Макарович

Класний керівник: Михайленко Таїсія Олександрівна (0963719178)

 

1-Д клас (Росток)
1 Бабак Олександр Максимович
2 Бадіон Ілона Андріївна
3 Блувштейн Єлізавета Дмитрівна
4 Болгов Єлісей Олександрович
5 Бондаренко Катерина Русланівна
6 Вашека Владислав Олександрович
7 Гриненко Вероніка Олександрівна
8 Єгорова Вікторія Анатоліївна
9 Жолобецька Катерина Олександрівна
10 Золотухіна Мілана Романівна
11 Іскржицька Марія Олексіївна
12 Ковальчук-Ільїн Гліб Віталійович
13 Ковтун Таїсія Володимирівна
14 Комісарова Марія Юхимівна
15 Корніцька Софія Петрівна
16 Корніцький Олександр Петрович
17 Кошовий Максим Петрович
18 Крашенинникова Анна Олександрівна
19 Лахтадир Софія Максимівна
20 Лемещенко Тимур Русланович
21 Мельников Олександр Євгенович
22 Мєханошина Богдана Михайлівна
23 Омельченко Владислав Сергійович
24 Омельченко Станіслав Сергійович
25 Осмоловський Артем Дмитрович
26 Піть Надія Вячеславівна
27 Скиданчук Катери Олексіївна
28 Стецюра Аріна Дмитрівна
29 Тимощук Яна Дмитрівна
30 Хомич Руслан Антонович
31 Шанюк Нікіта Михайлович

Класний керівник: Некряч Оксана Миколаївна (0667119068)

 

1-Е клас 
1 Богданов Андрій Ігорович
2 Бугреєва Діана Сергіївна
3 Вакуленко Марія Сергіївна
4 Вакуленко Ярослав Михайлович
5 Войтковський Іван Дмитрович
6 Гріньова Вероніка Андріївна
7 Дзісь Кароліна Олександрівна
8 Дімітріу Іван Дмитрович
9 Івасенко Антон Андрійович
10 Каваленко Вячеслав Юрійович
11 Качан Єгор Миколайович
12 Коршак Матвій Аркадійович
13 Криничка Дарина Юріївна
14 Леонов Тимур Антонович
15 Мельник Максим Олександрович
16 Міщенко Ангеліна Олександрівна
17 Обазим Данило Володимирович
18 Педос Софія Богданівна
19 Покладньов Давід Дмитрович
20 Пономаренко Владислав Станіславович
21 Саєнко Марта Микитівна
22 Семак Вітана Володимирівна
23 Федосенко Дар я Сергіївна
24 Фокіна Дарія Вячеславівна
25 Царенок Марія Олександрівна
26 Черненко Єлизавета Миколаївна
27 Швидченко Марія Ярославівна
28 Школьна Ольга Миколаївна
29 Шкрібляк Софія Юріївна
30 Шкрібляк Степан Юрійович
31 Ямборська Олександра Сергіївна

Батьківські збори у 1-Е класі відбудуться завтра, 16.06.2017 р., о 17.00 год в приміщенні 2-А класу.

  Дата: 2017-06-15 15:05:06  |  Додав: Адміністратор сайту
До уваги батьків майбутніх першокласників!

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Запрошуємо вас на батьківські збори, які відбудуться 13 червня 2017 р. (вівторок) у актовій залі школи о 17.00 год.

Адміністрація школи

  Дата: 2017-06-09 16:00:39  |  Додав: Адміністратор сайту
Список майбутніх першокласників, яких буде зараховано до ВСШ «Сузір*я» на 2017 – 2018 н. р

№ з/п П.І.П. дитини
1. Авдєєва Богдана Олександрівна
2. Алексєєва Анна Ігорівна
3. Аліяров Давид Русланович
4. Ангел Єва Станіславівна
5. Бабич Софія Станіславівна
6. Бадіон Ілона Андріївна
7. Балакін Тарас Володимирович
8. Бервінова Марія Дмитрівна
9. Березинець Софія Олегівна
10. Берчук Богдан Олександрович
11. Бєлікова Ганна Олександрівна
12. Білик Матвій Ігорович
13. Блінда Вікторія Олександрівна
14. Блувштейн Єлізавета Дмитрівна
15. Богданов Андрій Ігорович
16. Бондаренко Катерина Русланівна
17. Бондаренко Михайло Сергійовичи
18. Борзовець Олександр Віталійович
19. Борисова Анастасія Іванівна
20. Бугреєва Діана Сергіївна
21. Бурлій Марія Анатоліївна
22. Буфан Аріна Сергіївна
23. Буяло Натан Антонович
24. Вакуленко Марія Сергіївна
25. Вакуленко Ярослав Михайлович
26. Валько Ростислав Олегович
27. Вашека Владислав Олександрович
28. Винниченко Кирил Вікторович
29. Винниченко Крістіна Вікторівна
30. Войко Софія Дмитрівна
31. Войнич Тимур Антонійович
32. Войтковський Іван Дмитрович
33. Володько Даніїл Васильович
34. Ворона Леонід Володимирович
35. Гейчук Аліна Олегівна
36. Гергель Поліна Олександрівна
37. Глущенко Анна Андріївна
38. Голубець Софія Юріївна
39. Гордєєва Анастасія Іванівна
40. Городецька Валерія Вадимівна
41. Гриневич Уляна Григорівна
42. Гриненко Вероніка Олександрівна
43. Гринчук Анастасія Дмитрівна
44. Гріньова Вероніка Андріївна
45. Давиденко Майя Олегівна
46. Данько Вадим Дмитрович
47. Демченко Юліанна Олександрівна
48. Деревʹянченко Кіра Валеріївна
49. Дімітріу Іван Дмитрович
50. Дмитренко Іван Вячеславович
51. Доля Дмитро Сергійович
52. Дорохов Григорій Васильович
53. Дударець Анастасія Олександрівна
54. Дударець Степан Вікторович
55. Єгоров Єгор Юрійович
56. Єгорова Вікторія Анатоліївна
57. Жолобецька Катерина Олександрівна
58. Зарєчнєв Марк Антонович
59. Звягінцев Михайло Юрійович
60. Золотухіна Мілана Романівна
61. Іванюта Єва Олегівна
62. Івасенко Антон Андрійович
63. Іващенко Марія Миколаївна
64. Іжаковський Артем Олегович
65. Іскрижицька Марія Олексіївна
66. Калуш Володимир Андрійович
67. Качан Єгор Миколайович
68. Кийов Максим Богданович
69. Кірєєва Анна Максимівна
70. Коваленко В'ячеслав Юрійович
71. Ковальчук-Ільїн Гліб Віталійович
72. Ковтун Таїсія Володимирівна
73. Кодій Лілія Віталіївна
74. Колоянова Маргарита Олегівна
75. Комісарова Марія Юхимівна
76. Коміссар Назар Олексійович
77. Корніцька Софія Петрівна
78. Корніцький Олександр Петрович
79. Коршак Матвій Аркадійович
80. Костенко Павло Костянтинович
81. Костюк Олексій Артемович
82. Котенок Тимур Анатолійович
83. Котов Нікіта Ігорович
84. Кошовий Максим Петрович
85. Кравець Ілля Олегович
86. Крашенинникова Анна Олександрівна
87. Криворучко Максим Костянтинович
88. Криничка Дарина Юріївна
89. Кучеренко Марія Олегівна
90. Лахтадир Софія Максимівна
91. Лебезун Борис Дмитрович
92. Легенький Іван Дмитрович
93. Лемещенко Тимур Русланович
94. Лесик Олександр Миколайович
95. Лєонов Тимур Антонович
96. Липський Тимофій Вікторович
97. Литвин Анастасія Анатоліївна
98. Ліпінський Владислав Павлович
99. Лученко Анастасія Максимівна
100. Мацко Марош Мілошович
101. Медвідь Крістіна Степанівна
102. Медяник Артем Ігорович
103. Мельник Максим Дмитрович
104. Мельник Максим Олександрович
105. Мельников Олександр Євгенович
106. Мєдвєдєв Михайло Станиславович
107. Мєханошина Богдана Михайлівна
108. Міщененко Ангеліна Олександрівна
109. Науменко Сніжана Сергіївна
110. Наумова Софія Дмитрівна
111. Некряч Вадим Ігорович
112. Нестеренко Аліна Олександрівна
113. Нєфєдьєв Андрій Олександрович
114. Обазим Данило Володимирович
115. Оболончик Веніамін Романович
116. Омельченко Владислав Сергійович
117. Омельченко Софія Олексіївна
118. Омельченко Станіслав Сергійович
119. Онищенко Вероніка Вадимівна
120. Онищенко Денис Вадимович
121. Опанасюк Софія Олексіївна
122. Осмоловський Артем Дмитрович
123. Павленко Дарія Олександрівна
124. Падалка Аріна Віталіївна
125. Панасенко Катерина Анатоліївна
126. Панасюк Соломія Олександрівна
127. Панченко Єлизавета Сергіївна
128. Парницький Ілля Васильович
129. Педос Софія Богданівна
130. Підгкулько Мирослава Георгіївна
131. Піть Надія Вячеславівна
132. Погребний Олександр Сергійович
133. Подмаскова Марія Денисівна
134. Покладньов Давід Дмитрович
135. Пономаренко Владислав Станіславович
136. Приходько Артем Олексійович
137. Пустовойт Софія Олександрівна
138. Ребров Дмитрій Олексійович
139. Романенко Валерія Сергіївна
140. Савчук Єлизаета Петрівнна
141. Саєнко Марта Микитівна
142. Самійленко Олександра Володимирівна
143. Світличний Дмитро Сергійович
144. Семак Вітана Володимирівна
145. Сидоренко Анастасія Ярославівна
146. Сидоренко Микола Юрійович
147. Сидорчук Аріна Валеріївна
148. Скиданчук Катерина Олексіївна
149. Скоробреха Вячеслав Володимирович
150. Смирнова Дарʹя Володимирівна
151. Старченко Андрій Олександрович
152. Стецюра Аріна Дмитрівна
153. Тарасенко Владислав Володимирович
154. Тимощук Яна Дмитрівна
155. Третяков Михайло Максимович
156. Туліголовець Денис Артемович
157. Федосенко Дар'я Сергіївна
158. Фесюк Ілля Костянтинович
159. Філіпович Богдан Олександрович
160. Фокіна Дарія В'ячеславівна
161. Хижа Єлизавета Сергіївна
162. Ходаковська Марія Олександрівна
163. Хомич Руслан Антонович
164. Хомутовська Вікторія Олександрівна
165. Худик Катерина Юріївна
166. Царенок Марія Олександрівна
167. Черненко Єлизавета Миколаївна
168. Чикало Іван Миколайович
169. Чиньова Інна Олексіївна
170. Чумакова Дар'я Андріївна
171. Шаблій Владислав Євгенійович
172. Шавша Семен Олексійович
173. Шанюк Нікіта Михайлович
174. Шастун Надія Володимирівна
175. Швидченко Марія Ярославівна
176. Шевчук Єлизавета Павлівна
177. Шейко Тимофій Макарович
178. Шкільна Валерія Олегівна
179. Шкільний Данііл Сергійович
180. Школьна Ольга Миколаївна
181. Шкрібляк Софія Юріївна
182. Шкрібляк Степан Юрійович
183. Шлапак Лілія Володимирівна
184. Юрченко Юрій Артемович
185. Ющук Владислава Миколаївна
186. Ямборська Олександра Сергіївна
187. Янкін Микола Сергійович
188. Яценко Катерина Віталіївна

  Дата: 2017-06-09 15:42:58  |  Додав: Заступник директора з НВР
До уваги батьків майбутніх першокласників, діти яких хворіли під час конкурсного відбору!

Запрошуємо вас на додаткове проходження співбесіди 12 червня 2017 р. о 10. 00 год у приміщення 2-Г класу:

  • Солоненко Марію;
  • Володимирову Єву;
  • Мінасяна Давида;
  • Дімітріу Івана;
  • Болгова Єлисея;
  • Косову Регіну.
  • Дзись Кароліну
  Дата: 2017-06-09 13:58:12  |  Додав: Адміністратор сайту
Про додатковий список на співбесіду

Д О Д А Т К О В И Й    Г Р А Ф І К

проведення конкурсного приймання дітей

до 1 класу Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір’я»

на 2017 – 2018 навчальний рік

№ з/п

Прізвище, ім 'я, по-батькові

1.

Ющук Владислава Миколаївна

2.

Клімін Ілля Андрійович

3.

Пустиовойт Софія Олександрівна

4.

Єгоров Єгор Юрійович

5.

Єгорова Вікторія Анатоліївна

6.

Войнич Тимур Анатолійович

  Дата: 2017-05-31 16:46:09  |  Додав: Адміністратор сайту
Свято Останнього дзвінка – 2017

Шановні колеги, учні, батьки та гості школи!

Скоро у школах міста лунатимуть «останні дзвоники». Завершується навчальний рік, починається пора канікул. Цей день важливий для всієї громади. Для кожного з нас цей день має своє значення.

Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків –

              мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

Запрошуємо Вас на Свято Останнього дзвінка – 2017,

яке відбудеться 26 травня 2017 року о 9 год 00 хв на шкільному подвір’ї.

З повагою, адміністрація школи

 

  Дата: 2017-05-22 16:45:38  |  Додав: Адміністратор сайту

Система Orphus